Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 28

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: technolobuz

Znaleziono 216 komentarzy użytkownika technolobuz
  • Komentowany temat:Courtois spokojnie o przyszłości

    12.03.2014 12:54

    To nie jest ciężka decyzja. Wszystkim przesłania oczy ten rekord czystych kont Cecha, ale już zapominają o babolach które walił chociażby z Sunderlandem czy ze Stoke. Cech to już nie jest bramkarz tej samej klasy co kilka lat temu i Courtois świetnie go zastąpi, tym bardziej, że to ostatni dzwonek, żeby wprowadzić go wreszcie do składu CFC - inaczej po prostu odejdzie.

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Derby County

    03.01.2014 19:31

    McEachran wrócił dzisiaj z wypożyczenia do Watfordu, byłoby super gdyby mógł zagrać już w niedzielę.

  • Komentowany temat:Mourinho: Kevin nie sprostał wyzwaniu

    03.01.2014 19:18

    @ashleycole3 - chodzi o nastawienie Kevina do CFC i walki o miejsce w składzie. Po rewelacyjnym sezonie w Werderze KDB wierzył, że pierwszy skład w Chelsea należy mu się z urzędu - tym bardziej, że nieźle grał w przedsezonie. Ale u Mourinho nie ma tak łatwo, skoro najlepszy piłkarz ostatnich dwóch lat - Mata - nie ma pewnego miejsca w wyjściowej 11, to dlaczego ma je mieć De Bruyne? Dostał kilka szans i wykorzystał je raczej średnio; jego największym dokonaniem była asysta przy bramce Oscara z Hull. Inni piłkarze, którzy też dostawali początkowo bardzo rzadko szanse - chociażby Willian - wykorzystali je bez porównania lepiej i dlatego teraz nie mówi się o ich odejściu.<br>
    <br>
    Co do Torresa, którego przywołałeś - porównaj sobie jego wkład do zespołu z tym, co daje De Bruyne. U Torresa widać zaangażowanie, olbrzymią chęć do gry, szukanie rozwiązań wspólnie z kolegami na boisku. Spójrz, jak KDB zagrał w COC z Sunderlandem, gdy wreszcie dostał okazję - pierwsza połowa bezbarwna, przechodzona, zero pracy dla zespołu, w drugiej - raptem kilka średnio ciekawych zagrań. Dlatego nikt po nim w Chelsea nie będzie płakał - przynajmniej do czasu, kiedy jego olbrzymi skądinąd talent eksploduje i będzie jednym z najlepszych rozgrywających w Europie ;)

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z Southampton

    02.12.2013 00:46

    Azpilicueta i Ivanovic po 6? To chyba inny mecz oglądałem. Z taką grą Azpilicuety to Cole długo na lewą obronę nie wróci.

  • Komentowany temat:Azpilicueta zastąpi Cole'a na stałe?

    10.11.2013 19:02

    po tym wszystkim co działo się do tej pory w tym sezonie, 11 Chelsea powinna wyglądać mniej więcej tak: Cech - Azpi, Cahill, Terry, Bertrand - Mikel, Oscar - Schuerrle, Mata, Hazard - Torres. Szkoda tylko, że Mou tego nie dostrzega, i trzyma ciągle w pierwszym składzie mocno przeciętnego Lamparda, fatalnego na prawej obronie Ivanovicia i Oscara, który od 4-5 spotkań nie zagrał ani jednego dobrego meczu.

  • Komentowany temat:Mata i Luiz znów w niełasce Jose?

    04.11.2013 19:01

    Szkoda tylko, że przeciwko Newcastle najsłabszy na boisku (w mojej subiektywnej ocenie, oczywiście) był Oscar, a nie Mata, i to Oscar powinien był zejść wcześniej. Mou chyba wyjątkowo nie lubi Juana.

  • Komentowany temat:Niezawodny Lukaku znów strzela

    27.10.2013 02:10

    @mightylord - Chelsea zagrała dobrze, wręcz bardzo dobrze z Schalke, następnym razem może obejrzyj mecz, a potem się wypowiadaj (przynajmniej powinna Ci zostać w głowie poprawna pisownia nazwy klubu rywala).

  • Komentowany temat:Lukaku: Chelsea dała mi tylko jedną szansę

    18.09.2013 11:42

    do tych, którzy mówią, że to jeszcze nie jego czas, powiem tyle: Wayne Rooney miał 19 lat jak stawał się podstawowym napastnikiem Manchesteru United. I źle chyba na tym nie wyszedł ani on, ani jego klub, zwłaszcza, że Mourinho był wręcz zdesperowany żeby go kupić latem.

  • Komentowany temat:Mourinho o wadze skautingu

    17.06.2013 02:03

    Michael Emenalo to nie jest odpowiedni człowiek na tym stanowisku w Chelsea. Kompletnie nie podobają mi się jego ruchy, dlatego bardzo mi śmierdzi to, że Mourinho go pochwalił za jego pracę.

  • Komentowany temat:Mourinho o letnich wzmocnieniach

    12.06.2013 08:22

    Dwie bardzo ważne rzeczy według mnie biją z tej wypowiedzi Mourinho: po pierwsze, będzie chciał sprzedać Torresa, ale widocznie przez szacunek do niego czeka, żeby powiedzieć mu to w cztery oczy, a nie poprzez media; po drugie, Chelsea jest w kontakcie z Rooneyem i Mou w ten sposób chce go przekonać do podjęcia decyzji.

  • Komentowany temat:Nie(d)oceniony geniusz

    23.05.2013 19:15

    jonjon17 - wróć na lekcje języka polskiego, w tej wypowiedzi nie chodziło o to, że Claude'a zabije jego ojciec, tylko pozostanie w Realu. Czytamy ze zrozumieniem!

  • Komentowany temat:Redknapp: Przed Chelsea ważny wybór

    20.05.2013 12:17

    żegnamy przede wszystkim Ba - wczorajszy mecz pokazał, że kompletnie nie odnajduje się w CFC, nie wiedziałem, że można być gorszym od Torresa. Zresztą, Ba nigdy nie imponował od czasu transferu - piękne bramki z MU i City to wszystko, na co było go stać.

    Zostawiłbym Torresa, ale nie jako głównego napastnika, prędzej rezerwowego, albo może nawet grającego na innej pozycji? Zmienił się trochę styl jego gry, poza tym, w końcówce zaczął naprawdę ciężko pracować dla zespołu i nad sobą. Kolejnej "szansy" bym mu nie dawał, ale niech zostanie choćby ze względu na doświadczenie.

    Natomiast Lukaku - bez dwóch zdań nr 1 do ataku Chelsea w przyszłym sezonie. Zwłaszcza, jeśli - mam nadzieje - nie dołączy do klubu żaden Falcao czy inny Cavani. Jedyni dwaj napastnicy, których transfer byłbym w stanie zaakceptować w obecnej chwili, to Jovetić i Lewandowski, reszta albo nie pasuje do stylu gry zespołu, albo jest przereklamowana. Ale wszystko i tak zweryfikuje nowy trener.

  • Komentowany temat:Dodatkowy mecz w Premier League? O Ligę Mistrzów

    15.05.2013 18:52

    @chelseafcfan - i co Ty niby wrzuciłeś? to przecież tylko potwierdza to, co jest w newsie. Tylko że informacja tam zawarta jest nieprecyzyjna - jeśli Arsenal np. wygra z Newcastle 3-2, to Chelsea będzie musiała zremisować 1-1, jeśli 4-3, to Chelsea remisuje 2-2, i tak dalej.

  • Komentowany temat:Ramires nie zagra w Pucharze Konfederacji

    14.05.2013 19:38

    powiedziałbym, że Scolari wziął pod uwagę zmęczenie sezonem, gdyby nie to, że powołał Luiza i Oscara, którzy zagrali tyle samo spotkań... niezrozumiała decyzja jak dla mnie.

  • Komentowany temat:De Bruyne dziękuje Werderowi. Teraz Borussia?

    14.05.2013 17:20

    Doskonale! Oddajmy go za te 15 milionów do BVB, gdzie Klopp zrobi z niego gwiazdę światowego formatu, a on sam dostanie fajną klauzulkę w kontrakcie, dzięki której Zorc sprzeda go do jakiegoś europejskiego giganta za 40+ milionów euro. I najbardziej się będę śmiał, jeśli pierwszym gigantem w kolejce będzie Chelsea.

  • Komentowany temat:Znamy arbitra, nie znamy stanu zdrowia piłkarzy

    14.05.2013 10:42

    szkoda Terry'ego, w zeszłym roku nie mógł pomóc drużynie w finale LM, w tym roku prawdopodobnie znowu nie zagra w finale... Ale smutna prawda jest taka, że po tych wszystkich niezaleczonych kontuzjach z zeszłego sezonu i kilku urazach z tego, to już nie jest, przede wszystkim fizycznie, ten sam zawodnik, i jak bardzo byśmy nie chcieli, raczej nie wróci już na taki poziom jak kiedyś (podobna sytuacja była przecież z Vidiciem). Z drugiej strony, jego wpływ na psychikę zespołu na boisku na pewno nadal jest nie do przecenienia.

    Co do Hazarda, to jego brak będzie bardzo bolał ofensywę Chelsea, ale jeśli rzeczywiście jest coś z mięśniem, to Benitez nie wpuści go od początku, co najwyżej w drugiej połowie, na ostatnie pół godziny. Niby to ostatni tak ważny mecz sezonu, ale lepiej nie ryzykować czegoś poważniejszego. Oby tylko Chelsea nie znajdowała się wtedy w konieczności odrabiania kilku bramek...

  • Komentowany temat:KdB: Borussia? Byłoby ciekawie

    11.05.2013 00:54

    @rafi7128: pozwól, że się podzielę swoją opinią o piłkarzach, których wymieniłeś.
    Isco - jak zagra dwa pod rząd dobre mecze, to może uwierzę, że coś z niego będzie.
    Vidal - to defensywny pomocnik, dlaczego w ogóle porównujesz go do KDB? Zupełnie nie widziałbym go w Chelsea.
    Draxler - dopiero co podpisał nowy kontrakt w Schalke, też gra w Niemczech, czego chyba nie zauważyłeś, a nie pokazał nawet połowy tego, co De Bruyne.
    Belhanda - no błagam...
    Fellaini - przereklamowany; nie sądzę, żeby Chelsea miała pożytek z wieżowca w środku pola, który tylko głową dobrze gra.
    Arda Turan - 25 lat i gra tylko jedną nogą.
    James Rodriguez - ciekawa opcja, szkoda tylko, że to skrzydłowy, a nie rozgrywający.
    Di Maria - człowiek-szklanka, naprawdę? Połamaliby go w pierwszym meczu w Anglii.
    Gaitan - rozgrywający z niego żaden, w ogóle mnie nie przekonuje.
    Reus - chyba najlepszy z piłkarzy, których wymieniłeś, jedyny z listy, którego widziałbym w Chelsea.
    Hamsik - dwa lata temu, może i tak, teraz to już bez sensu. o Złotą Piłkę to on nie powalczy.
    Lamela, Hernanes - seriously?

    Zanim następnym razem palniesz głupotę o tym, kogo widziałbyś w Chelsea, to wyłącz tryb kariery w FIFA 13 i obejrzyj parę meczów. To, że tym piłkarzom ładnie rosną overalle, w żaden sposób nie znaczy, że się nadają na transfer do CFC. zatrzymanie De Bruyne'a w klubie powinno być priorytetem, nie mieliśmy w kadrze pomocnika z takim potencjałem od czasu, kiedy Lamps przechodził z West Hamu.

  • Komentowany temat:Bild: De Bruyne zawodnikiem Borussi!

    27.04.2013 12:40

    AdiX94 - polecam najpierw obejrzeć jakiś mecz Borussi z udziałem Lewandowskiego (inny niż ostatni z Realem), a potem się wypowiadać. Szanse Lewego na zdobycie gola w trakcie meczów można zliczyć na palcach jednej ręki, czasem aż nadto widoczne jest, że Reus i Goetze go po prostu ignorują, a mimo to Lewandowski idzie po tytuł króla strzelców Bundesligi. Co by nie mówić, na chwilę obecną jest to napastnik o klasę lepszy od Torresa i w dużo lepszej formie niż Ba. Natomiast w żadnym wypadku KDB nie powinien nigdzie odchodzić, jest po prostu zbyt dobry.

  • Komentowany temat:Niepotrzebne kupno defensywnego pomocnika?

    19.04.2013 15:53

    Chelsea ma w chwili obecnej taki skład, że transfery są w zasadzie zbędne. Jedyne braki mamy w ataku, ale jeśli rzeczywiście transfer Schurrle przejdzie, to problem się rozwiąże i nie trzeba będzie nawet Lewandowskiego, Hulka, czy tym bardziej Falcao albo Cavaniego. Na wypożyczeniach jest przynajmniej kilkanaście przyszłych gwiazd światowego formatu, byle tylko się ich nie pozbywać (wciąż martwię się o KDB, który miałby być częścią rozliczenia za Schurrle, czytałem nawet że za Lewego, wobec zainteresowania Borussi; byłoby mega szkoda, bo to potencjalny nowy Lampard). Essien może wrócić, ale nie musi, bo pozycja na której gra też jest przyzwoicie obsadzona (zakładając, że Romeu będzie mógł po kontuzji dalej zawodowo w piłkę grać).

  • Komentowany temat:Powraca temat Hulka

    23.03.2013 02:27

    eragooo - Hulk miał twittera jeszcze latem, widocznie usunął jakiś czas temu, bo pamiętam, że czytałem jego tweety w wakacje. I raczej nie był to fake, bo śledziło go paru piłkarzy ze swoich oficjalnych profilów.

  • Komentowany temat:Napoli: Cavani odejdzie jeśli jakiś wariat wykupi jego klauzulę

    19.03.2013 00:25

    szczerze? wolałbym Lewandowskiego.

  • Komentowany temat:Bayer sięgnie po De Brune'a?

    19.03.2013 00:23

    jeśli ten czarnuch dalej będzie naszym dyrektorem sportowym, to na bank go nie tyle wypożyczy, co sprzeda od razu za 8 milionów, a za 30 weźmie Schurrle, który wcale nie jest od De Bruyne'a lepszy. Spokojnie może grać w podstawowym składzie Chelsea - skoro gra Oscar, to dlaczego nie on? Mógłby być naturalnym zastępcą Lampsa, jeśli ten nie podpisze kontraktu.

  • Komentowany temat:Fellaini coraz bliżej Stamford Bridge?

    13.03.2013 12:40

    nie no, pewnie, w Werderze gra De Bruyne który - moim zdaniem - nie dość, że jest od Fellainiego lepszy i bardziej uniwersalny, to na dodatek młodszy, czyli bardziej perspektywiczny. Ale czemu nie, niech Emenalo znowu doradzi wysrać 23 miliony na Fellainiego, może jeszcze 40 na Falcao (z dodatkiem w postaci Courtois, bo czemu nie), może jeszcze z 50 milionów na Kakę, bo jego temat dawno się nie pojawiał, i znowu gwiazdeczkom popi**doli się w głowach od sum, jakie za nich zapłacono, a następny sezon skończy się 12 miejscem w lidze. Ale przecież dlaczego nie.

  • Komentowany temat:Courtois: Chciałbym zostać w Atletico

    11.03.2013 21:38

    Żadnych więcej wypożyczeń! To już jest bramkarz, który może rywalizować z Cechem o nr 1 w bramce. Owszem, Petr to nadal bramkarz światowej klasy, ale Courtois ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby wejść do ścisłej światowej czołówki. Zresztą, spójrzmy na MU i De Geę: dali mu szansę jak miał 20 lat i ostatnie mecze pokazują, że bardzo im się to opłacilo.

  • Komentowany temat:Chelsea w cyfrach: Gary Cahill

    10.03.2013 20:45

    tak mnie tylko ciekawi, Cahill przy 188 cm waży tylko 71 kg? wyglądałby chyba wtedy jak anorektyk, nie powinno być 81? ;)

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 28
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373