Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 25

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Asx2

Znaleziono 176 komentarzy użytkownika Asx2
  • Komentowany temat:Arsenal po Ivanovica?

    21.06.2014 11:31

    The Tank, mamy Azipiego jako PO.

  • Komentowany temat:France Football: Hazard dołączy do Luiza

    03.06.2014 15:35

    Jeśli to okaże się prawdą, to tak jak by Chelsea popełniło samobójstwo.

  • Komentowany temat:PSG potwierdza: porozumienie zawarte

    25.05.2014 20:09

    Od początku czytałem, że była mowa o 50mln euro a nie funtów, odsyłam do oficjalek.

  • Komentowany temat:Mowbray: Nie będziemy starali się o McEachrana

    14.09.2013 17:44

    Prawda jest taka, że spisał się przeciętnie na wypożyczeniu w Boro i stąd taka wypowiedz.

  • Komentowany temat:Frank: McEachran musi się przemóc

    09.09.2013 09:27

    Sądzę ze Josh nie ma wystarczającej determinacji by stać się podstawowym zawodnikiem Chelsea niestety.

  • Komentowany temat:Lampard: Stać nas na zwycięstwo z Ukrainą

    08.09.2013 20:32

    Napisałby tak o Polsce :D

  • Komentowany temat:Cech: Nikt nie chce oglądać mistrzostw w TV

    03.09.2013 22:49

    Nie używaj wulgaryzmów; nie obrażaj kibiców innych drużyn; nie odpowiadaj na ich prowokacje; staraj trzymać się zasad ortografii; nie przesadzaj z wykrzyknikami; nie pisz dużymi literami; nie reklamuj innych serwisów; nie pisz, że jesteś pierwszy, drugi itp.; w komentarzu nie używaj samych emotikon - w przeciwnym razie ostrzeżenie, a potem BAN!

  • Komentowany temat:Courtois: Chciałbym zostać w Atletico

    11.03.2013 17:55

    on nie chce NARAZIE wracac do Chelsea, moim zdaniem przyszly sezon powinien spedzic jeszcze w Atletico

  • Komentowany temat:Porto odrzuca ofertę Zenitu za Hulka

    29.08.2012 18:45

    Na swoje życzenie zgnije cała kariere w Porto.

  • Komentowany temat:City w meczu o Tarczę bez Harta

    12.08.2012 11:00

    No coż Hart to znakomity bramkarz i jego brak to dobra wiadomość, ale Costel to znakomity bramkarz. Jeśli ktoś oglądał sparing City : Arsenal to wie o czym mówię. To bedzie trudny mecz z ogromnymi emocjami. Go go The Blues!

  • Komentowany temat:Cazorla: Chcę zagrać z Chelsea na Stamford!

    03.08.2012 13:24

    afcfan, co z tego ze wygraliscie wiecej pucharow? myslisz ze to jest jakis wyznacznik? :) brnij sobie w tym chorym mysleniu.

  • Komentowany temat:Pardew: Będę zszokowany, jeśli Chelsea wygra LM

    20.04.2012 15:08

    ja bym chcial tak- Chelsea wygrywa LM i zajmuje 3 miejsce a sroki 4, a Totki i Arsenal do LE

  • Komentowany temat:Parker sfrustrowany decyzją sędziego

    16.04.2012 15:09

    sedzia dal jedna bramke, nawet jesli zostala nieslusznie uznana to i tak tottenham dostal srogie baty, a czy 4, czy 5 co to za roznica? Chelsea byla lepsza i tyle a ta bramka nie zmienila kompletnie nic.

  • Komentowany temat:Parker sfrustrowany decyzją sędziego

    16.04.2012 12:44

    nastepny wylewa zale doszukujac sie dziury w calym zamiast przyjac porazke... eh :)

  • Komentowany temat:Co za emocje, Chelsea w ćwierćfinale!

    15.03.2012 07:55

    heh, jestem naprawde szczesliwy i dumny ze swojego klubu. ten mecz napawa ogromnym optymizmem ale chyba zbyt wczesnie za na jakas duza euforie. przed nami wiele ciezkich meczy i wielka presja mimo wszystko. ale prawdziwy kibic zawsze jest dobrej mysli ;)

    a i taka mala dygresja, wiele osob pisze teksty typu 'kocham Chelsea, kocham Drogbe' a jestem bardziej niz pewny ze jak by przyszla passa porazek, Drogba by zmarnowal kilka setek to by wielu z was zmienilo by stosunek. wiec nie dajcie sie poniesc emocja tylko zachowujcie trzezwy umysl. ;) tyle odemnie


    GO GO THE BLUES.

  • Komentowany temat:Podsumowanie pracy Andre

    11.03.2012 10:57

    Łatwiej kibicowac Realowi lub Barcelonie bo wygrywaja. Ale prawdziwego kibica okresla przywiazanie bez wzgledu na wyniki, sklad, managera, wlasciciela. Pozdrawiam wszystkich prawdziwich kibicow Chelsea. A co do felietonu dosc ciekawy ton, niekiedy jednak odrobine przesadzony. Bardzo lubilem Andre i pokladalem w nim ogromne nadzieje jak pewnie wiekszosc z Nas. Nie byl gotowy na stracie sie z osobowosciami jakie sa w Chelsea. Zycze mu jak najlepiej. Ale musimy pamietac ze poki nie zrobimy "pokoleniowej rewolucji" zaden trener nie przetrwa zbyt dlugo. ;)

  • Komentowany temat:Andre Villas-Boas zwolniony

    04.03.2012 18:35

    ale niektorzy ludzie mnie zadziwiaja... uwazaja ze Di Matteo cos zrobi, ale dobrze wiecie ze Ci panowie tworzyli partnerstwo wiec wina lezy po obu stronie. :) chociaz jestem dobrej mysli.

  • Komentowany temat:Boas: Torres jak Szewczenko

    29.02.2012 14:54

    jak by pilkarze po czerwonych kartach mieli tracic forme to wiele znakomitych pilkarzy dzis by nie istnialo. poprostu najpiej zwalic na jakies konkretne wydarzenie. Torres sie skonczyl i kazdy z nas zdaje sobie z tego sprawe ale nie kazdy przyjmuje do siebie tego. ;]

  • Komentowany temat:De Laurentiis: Rozpatrzymy wszystkie możliwe oferty

    24.02.2012 16:32

    adc pragne przypomniec ze Drogbie latem tego roku wygasa kontrakt ;)

  • Komentowany temat:Torres na lodzie

    24.02.2012 15:42

    nie oszukujmy sie, on w obecnej formie nie zasluguje na bycie w kadrze:)

  • Komentowany temat:Torres zdziwiony zmianą?

    19.02.2012 15:37

    To już koniec i Torresa i Drogby... Ja nie wiem co tych panow trzyma przy pierwszym skladzie? Juz wolalbym zeby gral Lukaku i wole zeby Lukaku nic nie robil jak te "gwiazdy" ktore bezskutecznie biegaja po boisku.

  • Komentowany temat:Mourinho gotowy do powrotu do Chelsea?

    03.02.2012 10:36

    nie ma ani wypowiedzi Mou, ani nic konkretnego. niepotrzebnie sobie nadzieje robicie zamiast wierzyc w AVB, wy byscie chcieli zeby juz w pierwszym sezonie wygral co sie da, a dobrze wiecie ze nasz klub popadl w stagnacje i trzeba czasu zeby to ruszyc, tyle odemnie.

  • Komentowany temat:Chelsea może wyrzucić Terry'ego?

    01.01.2012 19:05

    najwieksza glupota jaka widzialem na oczy! :D

  • Komentowany temat:Lata biegną, a kto na horyzoncie?

    16.12.2011 19:07

    a juz liczylem na felieton admina :) admin, napisz cos! :)

  • Komentowany temat:Recent Form czyli co AVB ma do dyspozycji

    23.11.2011 19:03

    wszystko ok, ale nie zgodze sie z opinia co do Mikela, coraz wiecej glupich bledow popelnia co zle wrozy.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 25
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373