Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 34

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Carcan

Znaleziono 49 komentarzy użytkownika Carcan
  • Komentowany temat:Chelsea gotowa wysłuchać ofert za Hazarda

    13.08.2017 12:10

    Nawet Borussia Dortmund nic chce sprzedać Dembele za bodajże 130 mln , a my chcemy oddać Hazarda za 109?... śmiech na sali. Mam nadzieję, że to tylko zwykła plota. Dac Hazardowi 300k funtów na tydzień i jak najszybciej podpisać nowy kontrakt na 4-5 lat.

  • Komentowany temat:Matić priorytetem transferowym Mourinho

    19.07.2017 07:28

    Ja bym go zostawił.Jak ktoś dozna kontuzji w trakcie sezonu to sie obudzimy z reka w nocniku.<br>
    Narazie mamy Fabsa , Bakayoko , Kante i Matica. Dla mnie to niezbędne minimum.

  • Komentowany temat:Morata woli współpracę z Mourinho?

    07.06.2017 10:49

    Ja i tak wolę Lukaku.
    W realu to nawet Ramos ma 10 bramek w sezonie.
    Po za tym Lukaku zawsze mówił , ze kibicuję Chelsea więc myślę że bardziej mu zależy na grze u Nas.

  • Komentowany temat:Solanke zawodnikiem Liverpoolu!

    30.05.2017 13:41

    Może i będziemy , ale co zrobic skoro nie chciał u Nas zostać? Po za tym gdzieś kiedyś było , że żądał chorej tygodniowo (nie pamiętam dokładnie ale chyba z 50k albo więcej) a u nich się zgodzi na 20k...

  • Komentowany temat:Koszt Aguero? 80 mln funtów

    08.02.2017 13:50

    przemas79 , tez wolałbym Lukaku ,właśnie ze względu na te częste kontuzje Aguero. Po za tym wydaje mi się ,że Lukaku na prawdę chce grać dla Chelsea

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Ake wraca do Chelsea

    08.01.2017 14:03

    Dobry ruch ,już nie mogę czytać marudzenia ,że źle ,że pójdzie na ławkę itp. jak będzie dobry to przebije się do składu ,a jeżeli się nie przebije znaczy ,że nie jest wystarczająco dobry.

    Gdybyśmy go nie odwołali z wypożyczenia równałoby się to z kupnem jakiegoś piłkarza co jeszcze bardziej zmniejszyłoby szanse na grę w Chelsea któregoś z wypożyczonych zawodników ,więc dostał szansę to niech ją wykorzysta ,to zależy tylko od Ake ,a według mnie chłopak ma charakter i da radę.

  • Komentowany temat:Powrót Zoumy? Październik!

    23.09.2016 20:43

    7 miesięcy poza grą? Tak dużo ,ale widząc jego zaangażowanie w poprzednim sezonie jestem pewny ,że wróci jeszcze silniejszy i lepszy niż wcześniej i z miejsca wzmocni nasz skład.
    Wierzę w niego!

  • Komentowany temat:Courtois: Tęsknię za Hiszpanią

    20.09.2016 11:44

    Hexon jezeli mowisz o poprzednim sezonie to zgoda. Ale ten teraz? Dopiero się sezon zaczął ,a dla mnie Liverpool nie jest średniakiem ,tym bardziej biorąc pod uwagę fakt ,że Klopp siedzi tam już 2 sezon.
    Tak dziwię się ,przyszedł ,żeby wygrywać Trofea ,a jak na razie to 1 sezon może zaliczyć do udanych ,a mówi o sobie jako jednym z najlepszych ,a jak na razie to niczym szczególnym się nie wyróżnił ,najbardziej daje dupy i najwięcej szczeka. Bym się nie zdziwił ,jeżeli to własnie on w tamtym sezonie po powrocie dołożył swoją cegiełke i swoim nie wyparzonym ryjem dobił psychicznie naszych zawodników którzy i tak byli w dołku.
    Lubie go ,ale zaczyna mnie wkurzać.
    Zobaczymy czy dalej będzie się tak głupio wypowiadał ,a na boisku grał kupę czy nie.
    Jak się nie ogarnie jestem za ,żeby go sprzedać póki ktoś jeszcze da za niego dobry hajs.

  • Komentowany temat:Courtois: Tęsknię za Hiszpanią

    20.09.2016 10:22

    Wypier... na zbity ryj. Żałuję ,ze chciałem aby zajął miejsce Czecha. Nic nie broni jeszcze cały czas marudzi tracą szacunek do niego.

  • Komentowany temat:Antonio: Nie chcę sprzedawać Fabregasa

    15.09.2016 22:56

    B92 Dokładnie zluzować pory i trzymać kciuki za naszych od połowy poprzedniego sezonu czekałem na ten teraz i cieszę się widząc poprawę naszej gry ,trener ma swoją wizję i wie co robi.
    Zamiast marudzić trzymajcie kciuki za naszych.

  • Komentowany temat:Antonio: Nie chcę sprzedawać Fabregasa

    15.09.2016 22:45

    Widzę sami eksperci.
    Wysyłajcie swoje CV myślę ,że wszyscy macie spore szanse na posadę.

  • Komentowany temat:Brown pospieszył się wybierając Chelsea

    15.09.2016 22:37

    Ogarnijcie się ,chłopak ma 19 lat dopiero.
    W takim arsenalu co chwile dostaja mlodzi szanse się wykazują grają dobrze ,a po latach i tak nic z nich nie ma.
    Przynajmniej chlopak wzmocni psyche skoro nie ma lekko ,a jak mu się nie uda to po prostu okaże się ,że był za słaby na chelsea ,nie zwalajcie winy na politykę Chelsea.

    Marky a Moses i Curtois i Cahill?

  • Komentowany temat:Cuadrado: Zrobiłem wszystko, aby porzucić Chelsea

    12.09.2016 20:15

    Nigdy nie chciałem go widziec w Chelsea tak samo jak Pedro ,bezsensowne transfery Murinho tak samo Baba zamiast Shawa...

  • Komentowany temat:Real zaoferuje Moratę za Hazarda?

    30.06.2016 12:50

    Jeżeli się na to zgodzą nawet za dopłata 50mln + Morata to osobiście pojadę do Londynu i to nie będzie miłe spotkanie dla "naszego" zarządu.

  • Komentowany temat:Fenerbahce sięgnie po Remy'ego?

    20.06.2016 18:58

    +1 Elvisa , sam chciałbym mieć taki koszmar. Po za tym pewnie przejebane ,ze leczą go jedni z najlepszych specjalistów bez kolejki i jeszcze za to mu płacą. Teraz zdałem sobie dopiero z tego sprawe. Ja na szczęście po zaledwie 3 latach ciągle odnawiahacej się kontuzji miałem operację na która musiałem czekać zaledwie rok. Przynajmniej mogłem się przyzwyczaic do tego. Współczuję Loicowi<br>
    Krzysiek - daj znać Romkowi ,ze już podjales decyzję i Loic może odejść. Na i na końcu musisz dodać : "No i dobrze."

  • Komentowany temat:Vialli: Chelsea nie powinna zwalniać Mourinho

    21.05.2016 10:12

    Chyba Ciebie ktoś "pogłębia"

  • Komentowany temat:Corriere dello Sport: Fiorentina chce wykupić Salaha

    28.05.2015 12:13

    Ja bym go jeszcze nie sprzedawał. Nie wiem dokładnie do kiedy mamy z nim kontrakt ,ale poczekałbym jeszcze sezon ,jak nie będzie nadawać się do Nas to jeżeli mamy jeszcze z nim chociaż z 3 lata kontraktu to za rok będzie jeszcze droższy moim zdaniem.

  • Komentowany temat:Terry: Mam jeszcze bardzo dużo do zaoferowania

    21.12.2014 16:45

    @Error z ch**** na głowy ,żeś się pozamieniał?<br>
    Powiedz mi ile spotkań na najwyższym poziomie zagrał Zouma? On tak naprawdę jeszcze grał bez większej presji i potrzebuje jeszcze doswiadczenia. Jak na razie Terry zjada Zouma .<br>
    Jedynie mogę się zgodzic ,ze Jose w nastepnym sezonie powinien czesciej stawiac na Zoume ,ale to powinno byc dopiero wprowadzanie do 1 - 11stki ,a nie wrzucenie go na głeboką wodę za Naszego lidera

  • Komentowany temat:Juventus dołączy do wyścigu o Ramiresa?

    21.12.2014 11:37

    Ja Ramiego bym zostawił jeżeli by się pogodził z tym ,że nie zawsze będzie grać. Pamiętajcie ,że on ma dopiero 27 lat ,według mnie szczyt formy jeszcze przed nim. Yaya Toure sezon życia miał w wieku 30 lat :D .

  • Komentowany temat:Goal: Chelsea pragnie przedłużyć kontrakt z Hazardem

    15.09.2014 16:05

    Będzie obowiązywać nowy kontrakt ,czyli jeżeli podpisze do 2019 to do 2019 :P .

  • Komentowany temat:United i Chelsea powalczą o Ronaldo?

    11.09.2014 16:36

    Paffci0 James ma 23 lata i według mnie przepłacili za niego ,a Ronaldo w następnym sezonie (bo w tym nie odejdzie) będzie miał 30 lat ,więc 60 mln funtów jak za 30 latka to bardzo dużo według mnie.

  • Komentowany temat:Martinez: Mógłbym zapłacić za Lukaku 100 milionów

    29.08.2014 11:19

    Niech dopłaci jak mu mało.

  • Komentowany temat:Liverpool oferuje Ashowi 2-letnią umowę?

    20.05.2014 15:31

    Super . Wzmocnijmy Liverpool albo MU i to całkiem za darmo... Myślę ,że Ashley zasłużył ,żeby jeszcze z rok powalczyć w Chelsea o skład.

  • Komentowany temat:Inter ponegocjuje w sprawie Torresa

    20.05.2014 13:04

    @gmao trollem to jesteś Ty. Po co sam zaczynasz prowokować?

  • Komentowany temat:Jose do Edena: Wymagamy od ciebie więcej

    13.05.2014 18:11

    Też lubię Edena ,ale gościu zastanów się co mówisz ,nigdy nie wolno wywyższać zawodnika ponad klub ,była Chelsea przed Eden i będzie po tak samo jak Barca przed Messim czy Real przed C.Ronaldo.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 34
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373