Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 80

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Speedy

Znaleziono 749 komentarzy użytkownika Speedy
  • Komentowany temat:Nemanja: Trudno się spodziewać naszej wygranej

    28.12.2015 13:29

    czytajcie pedały, co on naprawdę powiedział...te tytuły newsow sa gorsze niz na pudelku...

  • Komentowany temat:Leicester v Chelsea - składy

    14.12.2015 20:13

    dobrze ze rami jest

  • Komentowany temat:Mourinho: Zagraliśmy najlepszy mecz sezonu

    30.11.2015 09:13

    Jestem tak naiwny, że wierze ze kazdy nastepny mecz bedzie lepszy, ale tak nie jest...Pamietajcie, ze graliśmy juz takie dno w zeszłym sezonie w drugiej części sezonu...Można powiedzieć, ze spokojnie ponad półroku gramy taki syf jaki gramy...Ja już w to nie wierzę, ze ta nasza chelsea ruszy bez żadnych wiekszych zmian...Trzeba bedzie wywalić kilku piłkarzy i kupic nowych, świeżych, swietnych zawodnikow no, albo wywalić Mourinho ale w mojej opini to byłoby wielkim błędem :)

    PS Nie piszcie i nie wierzcie w to, że oni nagle zaczną dobrze grać bo tak nie bedzie...Jest to naiwane i zalosne

  • Komentowany temat:Pozostałe komentarze: Mourinho powinien zostać

    09.11.2015 13:34

    Ferguson też niegdys mial gorszy sezon, wiec rozkapryszone lamusy nie pieprzyc bez sensu tylko wspierac mourinho i cala chelsea

  • Komentowany temat:Pellegrini: Chelsea jest egoistyczna

    03.11.2015 11:39

    Mourinho jak to poukłada to w przyszlym sezonie Pelegrini zobaczysz co to znaczą wyniki :)

  • Komentowany temat:Lampard: Chelsea musi wyprowadzić Edena z dołka

    03.11.2015 11:31

    Ewidentnie Hazard musi grać w 1 składzie, dopiero kiedy bedzie widać, ze mu nic nie wychodzi to powinien w dalszym etapie meczu schodzic...To jest nasz kluczowy, najlepszy grajek i on musi grac!

  • Komentowany temat:Kolejna kara FA: Bez Jose w meczu ze Stoke

    02.11.2015 22:48

    No tak, to napewno pomoże zespołowi...Facet, zamiast przyjać to wszystko na klate i uczyć sie pokory to odpier*dala takie rzeczy, ze jedynie co robi to nam i sobie wstyd

  • Komentowany temat:I znów porażka... Ostatni mecz Jose z CFC?

    02.11.2015 10:12

    Ferguson też kiedys mial problemy i go nie wypieprzyli, dlatego mysle, ze trzeba zachowac pokore i obserwowac co sie bedzie dalej dziać :)

  • Komentowany temat:Nemanja: Wiem, że trener na mnie liczy

    22.10.2015 14:30

    Wczoraj ogladalem Krossa...Masakra, rozumiem ze Matic jest bardziej defensywny, ale czasy sie zmienily, trzeba tez coś dac z przodu...

  • Komentowany temat:Hazard chce opuścić Chelsea z końcem sezonu

    22.10.2015 09:47

    No jezeli by odszedł to 100% winę za to ponosi Mourinho...Zrozumcie pajace z tej strony, ze za 80% zagran pilkarzy jest odpowiedzialny siwy bo to on im gada jak maja grac i to on trenuje dane schematy na treningu...To nie pilkarze sa bez formy( choc trzeba przyznac, ze graja slabiej, ale to raczej tez z formy psychicznej), ALE TO MOURINHO NIE POTRAFI ICH POUKŁADAC I ONI NIE WIEDZA CO MAJA ROBIC NA TYM BOISKU!!!

  • Komentowany temat:Hazard: Ja i ławka rezerwowych? Nie mam z tym problemu

    10.10.2015 15:19

    snajpa parówo, czekam na twój komentarz dotyczący tego newsa...Ile można czekac...

  • Komentowany temat:Matić: To sprawa między mną a Jose

    08.10.2015 09:35

    Jeżeli naprawde jest jakis konflikt w druzynie to niech Mourinho wypieprza stąd w podskokach...

  • Komentowany temat:Mourinho: Chelsea nie miała lepszego menadżera ode mnie

    03.10.2015 21:31

    niepowazny jest koles z tym sedziowaniem

  • Komentowany temat:Mourinho: To najgorszy okres mojej kariery

    02.10.2015 23:05

    no i tak jak mowilem, iva bedzie gral caly czas ;)

  • Komentowany temat:Jose: Zareagowaliśmy bardzo dobrze

    30.09.2015 09:25

    Nie poważna wypowiedz...Smash Fabregas zagrał słabo? Mam wrażenie, że Fabregas jest jednym z nielicznych grajków ktorym zalezy...Gra słabo? On jest w swietnej formie, daje idealne piłki, po prostu druzyna stoi, nie ma zadnego pomyslu na gre, nikt sie nie wystawia, stoja i sie na siebie patrzą no ale to jest wina Mourinho. Jego rolą jest aby druzyna sie zgrała i miala pomysl na gre a tak niestety nie jest

  • Komentowany temat:Mourinho: Dwa śmieszne błędy

    30.09.2015 09:19

    są dwie możliwości:
    - albo on jest juz slabiutkim trenerem

    - albo to jest jakaś gra słowna i ma to cos na celu

  • Komentowany temat:Mourinho: W moim zespole nie ma nietykalnych

    29.09.2015 09:17

    No nie ma nietykalnych w naszym zespole...Szczegolnie, ze gramy jeden wielki syf od dluzszego juz czasu a sklad sie w ogole nie zmienia ;) 80% bramek idzie przez ivanovica...W ofensywie nie umiem patrzec na tego drewniaka...I on jest nietykalny? Siwy zlituj sie

  • Komentowany temat:Ivanović: Nie możemy wracać do poprzedniego sezonu

    28.09.2015 21:43

    Siednij se

  • Komentowany temat:Ivanović: Powinniśmy grać tak jak w drugiej połowie

    27.09.2015 09:57

    Ja mam wrażenie, że ten gosciu mysli ze dobrze gra...

  • Komentowany temat:Gol w meczu z Arsenalem odebrany Hazardowi

    24.09.2015 16:56

    za niedługo to nam jeszcze te 3pkt odbiorą...

  • Komentowany temat:Zouma przeprasza za swoje słowa

    21.09.2015 23:14

    Moim zdaniem to najlepszy środkowy obrońca w naszej druzynie i szlag mnie trafia, ze czesto siedzi na lawie

  • Komentowany temat:Chelsea vs. Arsenal: Składy

    19.09.2015 12:47

    To było wiadomoe to jest Mourinho ;)

  • Komentowany temat:Jose: Ruben jest mocny, ale...

    19.09.2015 10:23

    Mam przeczucie, że Mourinho wystawi dokładnie taki sam skład jak na mecz z Evertonem :) czyli z ivanovicem XD

  • Komentowany temat:Lehmann: Mourinho wciąż będzie chciał walczyć o tytuł

    18.09.2015 10:53

    No pewnie, że jeszcze sie da walczyć o mistrzostwo...Nie wiem co ci ludzie pierd*olą, znajac realia Premier Leguae powinno sie miec swiadomosc ze tu czolowe druzyny traca pkt...Ja bym raczej powiedział, że nasza forma nie zapowiada mistrzostwa anglii, ale napewno nie strata punktowa po 5 kolejkach...Smieja sie z nas united i arsenal a przeciez ich przewaga to 6 pkt...2 mecze, co to ku*rwa jest?!

  • Komentowany temat:Chelsea v Maccabi: składy

    16.09.2015 20:09

    Mam nadzieje ze to niejednorazowy odpał Mourinho tylko bedize to stabilna 11 jezeli sie sprawdzi

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 80
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373