Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

05.05.2024 15:33

hatfu

FA Cup dla Arsenalu. Puchar po 9 latach

dodał: admin 17.05.2014 20:49 źródło: własne

Arsenal nie zdobył żadnego trofeum od 8 lat, 11 miesięcy i 25 dni, dziś udało mu się złamać tę passę w finale FA Cup. Kanonierzy pokonali Hull City 3:2 choć przegrywali już 0:2. Decydujący gol padł dopiero w dogrywce.

Mecz rozpoczął się jednak świetnie dla Hull. W czwartej minucie z woleja uderzał Huddlestone, piłka po koźle trafiła w Chestera, który z bliska pokonał Fabiańskiego.

W ósmej minucie było już 2:0. Meyler dobrze dośrodkował w pole karne, najwyżej wyskoczył Fryatt, ale piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od nóg obrońców Arsenalu i uderzyła w słupek a potem wróciła w pole karane, gdzie czekał na nią Davis, który pokonał Fabiańskiego z kilku metrów.

Arsenal rzucił się do ataku. W 17. minucie rzut wolny z prawie 30 metrów wykonał Cazorla. Uderzył bardzo mocno, prawą nogą i trafił w samo okienko bramki McGregora.

25 minut drugiej połowy to przede wszystkim zacięta walka w środku pola. Dużo twardych zagrań i fauli. Hull broniło się prawie całą drużyną, ale robili to niezwykle skutecznie. Arsenalowi nie udawała się gra z pierwszej piłki.

Udała im się za to wrzutka w pole karne. Piłka spadła pod nogi Koscielnego, który z trzech metrów pokonał bramkarza Hull. Było 2:2.

W 79. minucie Arsenal miał stuprocentową szansę. A dokładnie miał ją Gibbs. Dostał piłkę na siódmy metr, nie był pilnowany, przymierzył... i przestrzelił o kilka metrów.

Po 90 minutach było 2:2. Piłkarze musieli zagrać dogrywkę. W pierwszych 15 minutach jedyną dobrą okazję miał Arsenal. Giroud wysoko wyskoczył do dośrodkowania i potężnie uderzył piłkę głową. Trafił w poprzeczkę.

W 109. minucie Arsenal rozegrał świetną akcję. Kilka szybkich podań w polu karnym, na koniec Giroud podał piętką do Ramseya, a ten uderzył mocno i celnie z pierwszej piłki.

Arsenal po raz pierwszy w finale wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do końca. W 116. minucie do pustej bramki nie trafił jeszcze Aluko. Piłkarz Hull był bliski szczęścia również trzy minuty później, ale świetnie interweniował Fabiański.

Arsenal FC - Hull City 3:2 pd. (1:2, 2:2)

11krystian199618.05.2014 22:48

wooooooooooooooooooooooooooooooow :D hahahahahhahahaha szacun wielki :D to jakieś przełamanie chyba :D ciekawe kolejny sukces za ile lat :D

orzeuCFC18.05.2014 20:50

Po 7 latach :) Brawa! Armaty będą balować.Nie wiem po co "kibice" Kanonieruf wchodzą tutaj i pier*olą bzdury jak CENZURAe.Ale widać 6:0 do tej pory was boli:) Wyszalejcie się gimnazjaliści, wejdźcie jeszcze na stronę Liverpoolu i United i r?bcie spam jacy to wy nie jesteście zajebiści.Fani Arsenalu to chyba największa żenada jaka może być.Zasłaniajcie się historią jeszcze, haha żenujący poziom.Cieszcie się, następne trofeum za ok.10 lat <lol> <brawo>

ferto18.05.2014 17:50

To teraz kolejne 9 lat posuchy w Arsenalu.

HazardForever18.05.2014 17:22

@ArsenalPonadZycie widze ze jestes pedalem skoro nam buziaczki przesylasz :D

filipborek18.05.2014 16:42

Po co ty nam wgl. na stronę wchodzisz? To ty idź do psychiatry! Kolega ma coś nie tak, bardzo lubisz jak Cię obrażają? Bo na to wychodzi! Nie musisz tu wchodzić, Arsenal też ma swoje strony.

DudusLampard18.05.2014 13:30

Szkoda,że Hull tak głupio oddało dwu bramkową przewagę. Po 9 latach Arsenal z trofeum :w

Gooner18.05.2014 13:04

@theblues55 --> Po pierwsze: w którym miejscu bronię Arsenalponadzycie? Kto to w ogóle jest? Po drugie: w jakim kontekście piszesz "to co było nie pisze się w rejestr"? Jeżeli w kwestii trofeów, to w tym momencie żadna z twoich teorii nie przechyli szali na korzyść Chelsea, bo jeżeli miałaby się liczyć historia, to Arsenal zdobył ich więcej a jeśli tylko ten sezon to jest podobnie.

theblues5518.05.2014 12:16

Gooner a co ty tak bronisz tą parówe Arsenalponadzycie a tak z innej beczki to co było nie pisze się wrejest i od Chelsea wara

DWadee18.05.2014 12:05

Skoro ten kibic Arsenalu tak wami manipuluje (ArsenalPonadZycie) i tak wam działa na nerwy, to tylko świadczy o niektórych.Słabą psychik macie albo jeszcze nie dorośli niektórzy do normalnego obcowania.Jak tutaj nie możecie sobie poradzić z opiniami które wam nie pasują, to jak sobie z tym radzicie w życiu codziennym?

HazardForever18.05.2014 11:46

Jedyne rozwiazanie jakie widze to Ban ArsenalPonadZycie przynajmniej bedzie spokoj :)