aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Czas na kolejny raport z wypożyczeń.

Zaczynamy od niemieckiej najwyższej klasy rozgrywkowej.
BMG podejmowała u siebie FC Koln. Gospodarze wygrali 1:0, a cały mecz na środku obrony rozegrał Andreas Christensen.
W tym samym czasie Ingolstad pewnie pokonał Werder Brema 2:0. Cały mecz dla Werderu rozegrał Papy Djilobodji. Na swoje konto zapisał żółtą kartkę.

Serie A.
Juventus rozegrał dwa spotkania. Pierwszy, w lidze włoskiej, zakończył się remisem 0:0. Przeciwnikiem była Bologna. Juan Cuadrado wszedł na początku drugiej połowy. Drugie spotkanie Juventusu, również zakończyło się remisem. Było to spotkanie Ligi Mistrzów, w którym Cuadrado rozegrał pełne 90 minut.
W innym meczy Napoli podejmowało AC Milan. Nathaniel Chalobah cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

W Hiszpanii kolejne minuty na boisku spędza Charly Musonda. Tym razem rozegrał cały mecz przeciwko Sportingowi Gijon. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

W lidze francuskiej Monaco pokonało 3:1 ESTAC Troyes. Mario Pasalic obejrzałten mecz z wysokości trybun.
Caen pokonało Rennes 1:0, Jeremie Boga wszedł na boisko w 81 minucie.

Eredivisie. NEC zremisowało z Heerenveen 1:1. Na prawej obronie NEC 90 minut rozegrał Todd Kane.
Vitesse również zremisowało z De Graafschap 2:2. Drugą bramkę dla Vitesse strzelił Lewis Baker. W 81 minucie na boisku zameldował się Nathan. Tymczasem nawet na ławce nie znalazł się Dominik Solanke.
PSV wygrało z Heracles 2:0. 90 minut rozegrał Marco van Ginkel. W środku tygodnia PSV zremisowało w Lidze Mistrzów z Atletico Madryt. Młody Holender również w tym spotkaniu rozegrał 90 minut.

Angielska Ekstraklasa. Norwich zremisowało z WHU 2:2. W 62 minucie na boisku zameldował się Victor Moses. Patric Bamford przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.
Watford pokonało Crystal Palace 2:1. 90 minut dla Szerszeni rozegrał Ake. Również w FA Cup Watford wygrało swój mecz, w którym przeciwnikiem było Leeds. Watford wygrało 1:0. Ake nie został powołany na ten mecz.
West Ham United pokonał 5:1 Blackburn Rovers, w ramach FA Cup. Victor Moses rozegrał cały mecz. W 26 minucie, strzelił on wyrównującą bramkę.
Nieoczekiwanym zwycięzcą w FA Cup zostało Reading, które wygrało z WBA 3:1. Cały mecz, ukoronowany bramką,  na środku pomocy rozegrał Michael Hector. Lucas Piazon wszedł na boisko z ławki rezerwowych i również wpisał się na listę strzelców.
W Championship Reading wygrało z Rotherhamem 1:0. Hector zagrał ponownie 90 minut i ponownie na środku pomocy. W 63 minucie otrzymał żółtą kartkę. Piazon przesiedział cały mecz na ławce.

2513 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ashleycole325.02.2016 23:14

Cuadrado ładnie chodził przeciwko Bayernowi ;)

Rumi925.02.2016 22:19

Z długiej listy graczy wypożyczonych, tylko nieliczni pokazują się z dobrej strony. Reszta grywa ogony, albo grają w kratkę w sensie raz grają a raz nie. Również jest kilka osób którzy grają dość regularnie ale niczym szczególnym się nie wykazują. Trzeba usiąść i pomyśleć co zrobić z danymi piłkarzami, bo większość z nich nie zrobi kariery w Chelsea a sprzedając to zespół dużo nie zarobi :)

MrKrzysiek9725.02.2016 20:05

No i dobrze.

Rob8s25.02.2016 19:05

Solanke się pogubił w tym Vitesse. Podobnie jest Bamfordem. Na szczęście jest Traore wśród młodych napastników

diegodiego25.02.2016 17:18

Haha błagam was zróbcie coś z tym pajacem czarnakawa. Nie można go zbanować czy coś?facepalm

czarnakawa25.02.2016 17:10

benedykt prosiłem już nie pisz tu nic.

HazardForever25.02.2016 15:17

Cuadrado to porażka...facepalm

fabs4costa1925.02.2016 13:14

Nie wiem jak Juventus może grać tym cuadrado przez cały mecz i to jeszcze w lm.

diegodiego25.02.2016 12:56

Wypożyczenia Christensena i Ake bardzo udane. Musonda też wszystko gra na razie. Mam nadzieję że cała trójka dostanie w przyszłym sezonie u nas szansę. A bramka Bakera piękna:D