29.04.2024 19:24

Hello

29.04.2024 15:24

28.04.2024 19:45

Dopóki nie ogarniemy obrony, nie pozbędziemy się takich clownów jak Cucrela, czy Badiashit to nic nam nie da Palmer, w ataku...

27.04.2024 21:09

się dzieje znowu.... 3 minuta i już w d_pę. Co jest nie tak?

24.04.2024 11:27

aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

• swizzyi

24.04.2024 11:03

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

• swizzyi

24.04.2024 11:02

Twierdził.ze pochetino jest fantastyczny ja byłem innego zdania

• swizzyi

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Petr Cech

Podobnie jak inni zawodnicy Chelsea, również i Petr Cech uznaje wyniki sześciu ostatnich spotkań drużyny za 'wysoko niezadowalające'. Spotkanie z Evertonem zakończyło się dla naszego zespołu jedynie remisem, zaś sam bramkarz wyszedł z niego z kilkoma dodatkowymi szwami na swojej twarzy.

Obecna sytuacja jest niezwykła dla każdego naszego gracza. Ostatnie pięć czy sześć meczy nie było tym, czego mogliśmy oczekiwać i do czego się przyzwyczailiśmy. Czasem w sporcie są jednak takie okresy, kiedy nic nie idzie najlepiej - tłumaczy Petr Cech.

To moment, w którym każda najmniejsza błahostka odwraca się przeciwko nam, przez co nawet niewielkie rzeczy potrafią zrobić różnicę. Wynik meczu z Evertonem jest bolesny, ponieważ zagraliśmy dobra pierwszą połowę. Kontrolowaliśmy grę, zdobyliśmy jedną bramkę i obiliśmy poprzeczkę. W drugiej połowie sprawy miały się już inaczej. Zatrzymaliśmy swoją grę i pozwoliliśmy przeciwnikowi na większe posiadanie piłki i na to, aby stworzył swoje szanse i był bardziej niebezpieczny
- opisuje przebieg spotkania nasz bramkarz.

Kiedy znajdujesz się w trudnym okresie musisz mieć to na uwadze, aby lepiej się bronić, jednak czasem nawet to ci się nie udaje. Musimy się odprężyć, mamy odpowiednie doświadczenie, jednak w drugiej połowie meczy wyglądało to tak, że każde nasze podanie było złym wyborem. Właśnie dlatego Everton zdołał wyrównać.

Mimo wszystko można znaleźć kilka pozytywów. W pierwszej połowie meczu mieliśmy w sobie dość jakości, aby wygrać mecz, jednak ponownie dopadła nas ta sama zmora: nie potrafimy utrzymać tej samej wydajności przez pełne 90 minut. Są takie okresy w spotkaniu, kiedy praktycznie nie istniejemy i to powtarza się przez cały sezon, nawet w meczach, w których wygrywaliśmy po 6:0. W meczu przeciwko Wigan tez mieliśmy słabą pierwszą połowę - przypomina Petr Cech.

Oczywiście pracujemy nad tym, chcąc to zmienić, potrzebujemy tylko momentu, aby się przełamać. Może nadejdzie w meczu z Marsylią? - dodaje goalkeeper.

Według czeskiego piłkarza ostatni kiepski okres naszej gry pogarszają dwa mecze, które zawodnik określił jako 'dziwaczne'.
Były dwa mecze, które - jeśli im przyjrzeć się bliżej - zmieniają nieco widok. Z Sunderlandem wszystko było nie tak już od pierwszej minuty. Nie mogliśmy sobie stworzyć szans, nie położyliśmy na rywalu presji, nie wygrywaliśmy pojedynków. Sunderland miał tak wiele szans, że w końcu je wykorzystał

Drugim spotkaniem był mecz z Birmingham. Oddaliśmy 31 strzałów na bramkę w tym 10 w jej światło, a nic nie trafiliśmy! Trudno wymagać od siebie czegoś więcej. To po prostu jedna z tych rzeczy, na które nie masz wpływu. Pechem jest to, że te dwa spotkania mieszczą się właśnie w tym złym okresie - zauważa Cech.

Wróćmy do meczu z Evertonem, w którym nasz bramkarz został znokautowany przez brutalne wejście Tima Cahilla, które pokiereszowało mu twarz.
Kiedy wychodziłem do piłki, wiedziałem, że czeka mnie starcie. Odchyliłem tylko głowę i myślę, że właśnie to mnie nieco uratowało. Szkody byłyby o wiele groźniejsze gdyby nie to moje zachowanie.

Po zderzeniu starałem się nie poruszać, ponieważ czułem krew na oczach. Ponieważ noszę soczewki kontaktowe, moim zmartwieniem było to, co bym zrobił, gdybym musiał je zmieniać - relacjonował Cech.

2636 wyświetleń | 18 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

KaM06.12.2010 17:38

Cech miał dużo szczęścia w tym zderzeniu z Cahillem,dobrze że nic poważnego mu się nie stało<nie>

sytlois06.12.2010 17:32

Owszem z poprzednikami się zgadzam. Wszystko chyba powiedziane.

Janczar06.12.2010 17:28

W CFC jest kilku graczy którzy grają, ale na tych na których się pokładanajwiększe nadzieje nie robią nic ;/

Pepe06.12.2010 16:16

'wysoko niezadowalające' Bardzo łagodnie to Petr nazwał, wyniki są żałosne, nie pamiętam aby jakikolwiek zespół, który zdobył później mistrzostwo notował w trakcie sezonu tak fatalną serię. Niestety ale ten okres porażek może zamknąć Chelsea drogę do mistrzostwa tym bardziej, że w najbliższym czasie zapowiadają się kolejne słabe wyniki. Te gadki o dobrej jakości robią się powoli nudne, cały czas to samo tłumaczenie, ja uważam że Chelsea w ogóle nie prezentuje jakości zwłaszcza w ofensywie, akcje zaczepne wyglądają tragicznie, po pierwsze za wolno, po drugie bez pomysłu, ciężko zaskoczyć tym nawet zespoły z dołu tabeli, a co dopiero będzie z takimi ekipami jak MU, Tottenham, czy Arsenal ?

redaktor06.12.2010 16:07

racja 8Lampard8 - Terry pewnie zwrócił uwage Cahillowi a a ten to Terry'ego sakcze. Nie ladnie sie zachował.

Gresh06.12.2010 15:47