aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: Milin 26.08.2013 21:04 źródło: własne

Chelsea remisuje z Manchesterem United na Old Trafford 0:0. Żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramkę i w związku z tym drużyny Jose Mourinho i Davida Moyes'a podzieliły się punktami.

Chelsea próbowała zagrozić bramcę United, ale niewiele z tego wyszło. Zawodnikiem, który najczęściej zagrażał De gei był Oscar, który najpierw uderzał wewnątrzną częścią stopy, jednak wprost w Hiszpana, a następnie mocno strzelił, ale footballówka nieco mu zeszła. Nie był to jednak koniec, bo w 44 minucie ponownie Brazylijczyk próbował zaskoczyć goalkeepera United, ale strzelił w sam środek bramki.

Najgroźniejsza szansa Manchesteru miała miejsce dla w 39 minucie. Wtedy Czerwone Diabły długo rozgrywały piłkę, a samą akcję zakończył bardzo groźny strzał Cleverley'a.

Czerwone Diabły mają przewagę w posiadaniu piłki i widać, że gra im się trochę lepiej niż zawodnikom Chelsea. Wydaje się, że Jose Mourinho będzie musiał wprowadzić po przerwie napastnika, bo The Blues mają spore problemy z przedostaniem się pod pole karne gospodarzy tego meczu.

Sędzia doliczył 1 minutę i po jej upływie zakończył pierwsze 45 minut meczu. Dobry mecz, ciekawe widowisko, jednak mało emocjonujących sytuacji.

W 56 minucie Patrice Evra oglądaliśmy szarżę Evry w na lewym skrzydle zakończoną podaniem do Rooneya, który z kolei odegrał do Welbecka. Na nasze szczęście Anglik nie był w stanie oddać celnego strzału na bramkę Cecha.

Po godzinie gry Jose Mourihno zdecydował się na zmianę - Fernando Torres zmienił Kevina de Bruyne, a 6 minut później Young zastąpił Valencię. W tej samej minucie piłkę na 25 metrze otrzymał Rooney i mocno uderzył, ale trafił prosto w Cecha.

10 minut później ponownie dał o sobie znać Wayne Rooney, którego strzał sprawił Cechowi sporo problemów. Chwilę po tej akcji Giggs zmienił Welbecka.

Do końca meczu nie było niemal żadnych ciekawych akcji i mecz zakończył się podziałem punktów. Chelsea pozostaje liderem Premier League mając 7 punktów po 3 kolejkach.

Manchester United - Chelsea 0:0 (0:0)

Chelsea (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Cole; Ramires, Lampard; De Bruyne (Torres 59), Oscar, Hazard (Azpilicueta 90+3); Schurrle (Mikel 86).

żółte kartki: De Bruyne 31, Torres 79

Aktualna ocena: 3.25

25364 wyświetlenia | 85 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

torox27.08.2013 14:32

cube- ty masz swoje zdanie (szanuje to) ja mam swoje ale nie uważam że nie podobał mi się wynik tylko styl gry oraz rotacja w składzie (której moim zdaniem nie ma). z resztą nie mówię tylko o tym meczu w meczu z hull (które powinniśmy rozjechać co najmniej 4:0)po zdobyciu bramki teź przestawali atakować i grali na czas, w meczu z AV też chcieli tak zrobić TYLKO jose nie przewidział że rywale mogą zremisować

Sebastian199827.08.2013 14:14

Cieszę się z tego remisu. Ważne aby na początku sezonu nie przegrac meczu!

SupperFrankie27.08.2013 13:45

Kao333-Nie oszukujmy się MU przeważało w tym meczu zdecydowanie, a nie lekko. Jeśli ktoś w tym meczu mógł strzelić gola to niestety raczej oni byli bardziej do tego skłonni, szkoda, bo United słabe jak nigdy w tym sezonie, a mecz był do wygrania.

Thetank27.08.2013 13:37

Nudny mecz...ale ciągle meczu nie przegraliśmy i to my jesteśmy nadal na pierwszym miejscu. Kilka pozytywów to takie, że zachowaliśmy czyste konto i nasza obrona dobrze grała, nie przegraliśmy na OT, a to też ważne.

kao33327.08.2013 13:19

Mecz był wyrównany z minimalną przewagą Manchesteru, któr stworzył sobie więcej okazji. Jose widząć, że trudno będzie wygrać postawił głównie na to aby bramki nie stracić. Dobry mecz Oscara, który obecnie jest najlepszym zawodnikiem w zespole. Dobre akcje pokazał także Eden Hazard. Frank Lampard gra od początku sezonu w podstawowym składzie co pokazuje, że Jose mu ufa mimo, że w zespole są młodsi zawodnicy, Franek pokazuje, że nadal jest potrzebny w zespole. Jose Mourinho jeszcze z Davidem Moyesem nie przegrał i miejmy nadzieje, że tak już zostanie.
Teraz ciężki mecz o Superpuchar Europy z Bayernem, W tm spotkoniu, może zadepiutuje Willian. Emocje będą na pewno pojedynek Mourinho vs Guardiola.
Czy Portugalczyk przechytszy Hiszpana miejmy nadzieję.
To będzie wojna <siłacz> ">

Kubatro12327.08.2013 12:08

Jestem trochę rozczarowany postawą Chelsea w tym meczu. Graliśmy zachowawczo, mimo że United było do ugryzienia. Dlatego więc najwięcej pochwał kieruję w stronę obrony. Cech nie miał za dużo roboty, Terry i Cahill zagrali bardzo solidnie, Ivanovic również bez zarzutu, a Cole oprócz akcji, gdzie w dziecinny sposób dał się ograć Valencii całkiem nie źle. Pomoc pół na pół. Ramires bardziej na minus a De Bruyne na plus, z tymże jak zauważył pan Twarowski, kiedy zaczął go chwalić popełniał jakiś błąd :D Mikel za mało był na boisku żeby go ocenić. Lampard jak zwykle na swoim, dobrym poziomie. Oscar nie zagrał najgorzej, przynajmniej próbował jakieś strzały oddawać. Hazard trochę mnie rozczarował. W ataku nie grał najlepiej. Można go jednak pochwalić za to, że często się wracał i angażował w obronę. No i na koniec Schurrle. W zasadzie nie miał zbyt wielu akcji, ale ja uważam, że on nie nadaje się na szpicę tylko na skrzydło albo jako cofnięty napastnik za jakimś nominalnym typu Torres, Lukaku. Przechodząc do Belga też nasuwa się kilka pytań. Dlaczego nie gra od pierwszych minut? Przecież tak dobrze się zapowiadał a tymczasem Mou nawet na niego nie stawia. Mam nadzieję, że w meczu z Bayernem albo z Evertonem w lidze zagra od pierwszych minut.

Gretz27.08.2013 11:31

Z dużej chmury mały deszcz - tak można skwitować wczorajszy pojedynek. Z jednej strony grunt, że nie przegraliśmy, natomiast z drugiej strony możemy i musimy być rozczarowani i poniekąd niezadowoleni z gry naszych zawodników. Pamiętam jak Jose Mourinho mówił, że będziemy grać ofensywnie i co z tego póki co wychodzi... problem w tym, że nic. We wczorajszym meczu nie graliśmy ofensywnie, ale obydwie drużyny nie zachwyciły. Natomiast ostatnie dwie zmiany to niestety, ale zmiany dobitnie defensywne. Remis jest poniekąd sprawiedliwym wynikiem, natomiast gdyby mecz wygrał Manchester United to nie powinniśmy mieć wówczas pretensji, ponieważ nieznacznie, ale jednak lepiej zagrali podopieczni Davida Moyes'a. Nasza drużyna lekko to ujmując nie zachwyciła w ofensywnie, natomiast wielkie gratulacje dla pary Terry-Cahill, któzy wczoraj zagrali bardzo dobrze. Z taką dyspozycją David Luiz będzie musiał się pogodzić z rolą rezerwowego. Jeżeli jak najszybciej nie poprawimy naszej gry to może być nieciekawie.

11krystian199627.08.2013 10:11

nudy mecz był ale miałem nadzieje ze wygramy to spotkanie chociaż mimo napiętego terminu na wyjeździe z United daliśmy radę wynieść ten 1 pkt to jest dobrze

MarcinBlue1727.08.2013 09:44

Niestety słaby mecz w naszym wykonaniu. Za mało ofensywnych akcji, słaba skuteczność i ciągłe wycofywanie piłki do linii obrony. Jeśli mamy bardzo dobrych pomocników do korzystajmy z tego i grajmy bardziej kreatywnie i ofensywnie. Obrona za to zdała egzamin. Świetnie pilnowany był RVP i Wayne, nie pozwalaliśmy im na bardziej groźne akcje. Reasumując, w przyszłości wolałbym oglądać odważniejszą i bardziej ofensywną Chelsea, zwłaszcza w meczach z trudnymi rywalami, jak chociażby z Bayernem za trzy dni. Oczywiście lepszy remis niż porażka, zawsze 1 pkt jest, ale można było pokusić się o zwycięstwo. Obyśmy lepiej na SB zagrali.

davidluiz427.08.2013 09:13

Tak nudnego meczu sie nie spodziewalem jedyny Oscar w ataku cos gral. Obrona wczoraj swietna nie dawala pograc rvp i łelbekowi