Poniedziałek, 4 lipiec 2022 r.

Osób on-line: 23

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzyski
Club America vs Chelsea
16.07.2022, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Chelsea zagra z PSG!

dodał: Milin 15.12.2014 13:06 źródło: własne
Chelsea

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno zakończyło się losowanie par 1/8 finału Champions League. Rywalem Chelsea okazało sie Francuskie PSG!

Jose Mourinho juz wcześniej napomykał, ze dla niego najlepszym efektem losowania byłoby zmierzenie sie właśnie z Paryżanami. Jak sie okazuje, przypuszczenia te okazały sie być prawdziwe.

Inną ciekawą parą jest Manchester City i Barcelona. Los ponownie połączył obydwie ekipy, tak jak miało to miejsce rok temu. Inną parą, która rownież spotkała sie rok temu jest Real Madryt i Schalke.

Ciekawym pojedynkiem z pewnością będzie mecz Juventusu z Borussią, a równie dużo emocji przyniesie starcie Bayernu Monachium z Szachtarem.

Pełna lista par 1/8 finału Ligi Mistrzów:

Chelsea - PSG

Real - Schalke

Arsenal - AS Monaco

Juventus - Borussia

Bayern - Szachtar

Atletico - Bayer

Manchester City - Barcelona

FC Porto - FC Basel

Pełna lista par 1/8 finału Ligi Mistrzów:



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 5

18396 wyświetleń | 31 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

Matisek15.12.2014 16:03

Jestem zadowolony z losowania. Będzie świetne widowisko. I Jose ma to czego chciał. Cieszy mnie powrót Luiza na Stamford. Wiem, że do lutego może się jeszcze wiele zmienić, ale jak czytam wypowiedzi niektórych kibiców " Chelsea, że odpadniemy już w 1/8 czy coś w tym stylu to mną rzuca. Ludzie! Jesteśmy na szczycie ligi od sierpnia, wygraliśmy grupę z największą ilością goli we wszystkich grupach, gramy świetnie, wygrywamy mecz za meczem, praktycznie po półmetku ligi mamy tylko 1 porażkę ! Damy radę ! Up the Chels ! :)

Torres274215.12.2014 15:49

Dobry mecz bedzie ale powinnismy wygrac wygrac bo my mamy lepszy skład a PSG to nie ten sam team co w zeszłym sezonie o wiele gorzej im idzie

DudusLampard15.12.2014 15:47

Chciałem PSG uniknąć,no ale...

ferto15.12.2014 15:41

Real jak zwykle wylosował słabego rywala. My mamy dość dobry zespół do ogrania ale jeśli chcemy wygrać CL to musimy pokonać każdego z kim nam przyjdzie grać. Arsenal choć raz miał szczęście.

ashleycole315.12.2014 15:40

Powtórzmy wczorajszy wyczyn Gęgą.

sebalow15.12.2014 15:39

Najgorzej jak sie dało ? Człowieku spojrz na sklad z przed roku, a na terazniejszy. Teraz mamy sklad 3x lepszy niz wczesniej wiec ja sie nie boje o takie PSG :)

Chelsea0315.12.2014 15:32

najgorzej jak się dało...

Adeck0115.12.2014 15:07

eh. trafiliśmy najgorzej, ale skoro rok temu daliśmy rade to w tym teoretycznie nie powinno być problemów

Fao15.12.2014 14:52

Jesteście za pewni siebie, ale poczekam do najbliższego meczu z Derby jak w 20 minucie będzie 0 do 0 i zaczniecie na Shutboxe pisać "MoU out, gramy padake sity mistrz, przegraliśmy majstra" Skąd u was ta pewność siebie przed meczem i nie docenianie rywala i ten pi**** pesymizm w czasie meczu? PSG to mocny rywal, który jest mocniejszy niż rok temu, wtedy to był zbiór indywidualności, teraz to jest drużyna z piłkarzami, którzy jedną akcją potrafią wygrać mecz. Przypominam, że rok temu przegraliśmy 3-1 bramkę strzeliliśmy z karnego, a awans w rewanżu zapewnił nam 3 minuty przed końcem meczu jak to się zwykło pisać na tej stronie "drewnaBA".
Mecz nie będzie łatwy, Ibra i Cavani potrafią strzelać z każdej pozycji, ich skrzydłowi są szybcy i dobrzy technicznie, wiele będzie zależało od formy Azpiego. a Luiz co by o nim nie pisać jeżeli chodzi o obronę, to długie podanie ma zajebiste.

Arielos15.12.2014 14:40

Ciekawy mecz sie szykuje :) dobrze ze rewanż gramy u siebie :)







tabela

strzelcy

1.

Manchester City

38

93

2.

Liverpool

38

92

3.

Chelsea

38

74

4.

Tottenham

38

71

5.

Arsenal

38

66

6.

Manchester Utd

38

58

7.

West Ham United

38

56

8.

Leicester

38

52

9.

Brighton & Hove Albion

38

51

10.

Wolverhampton

38

51