Niedziela, 14 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 22

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: SekkerBlue

Znaleziono 72 komentarze użytkownika SekkerBlue
  • Komentowany temat:Ibrahimović otwarty na oferty The Blues

    08.07.2012 22:07

    Po co nam Ibra... Zamiast się odmładzać to się jeszcze postarzamy może od razu Beckhama kupić?

  • Komentowany temat:Aktualizacja: Kolejna oferta za Schurrle odrzucona

    08.07.2012 22:05

    Niech Romek da sobie spokój lepiej trochę dołożyć i mieć konkretnego Hulka, który naprawdę by się nam przydał. A po co Schurrle to ja nie wiem.

  • Komentowany temat:Włoskie media: Maicon graczem Realu

    08.07.2012 21:56

    Nie byłem jego zwolennikiem bo miałem nadzieję na odmładzanie składu ale jeśli Maicon odzyska formę to na 2-3 lata możemy mieć z niego spory pożytek a potem wprowadzi się już młodych z większymi umiejętnościami.

  • Komentowany temat:Nieoficjalnie: Modrić graczem Realu

    08.07.2012 21:54

    50mln??? Dajcie spokój chcecie mieć zespół zbudowany tylko na kasie? Wolałbym już tańszego Moutinho czy Witsela albo postawić na McEachrna, który jest młody i zdolny i może być naszą przyszłością bez płacenia ogromnych sum za jednego grajka.

  • Komentowany temat:Aktualizacja: Kolejna oferta za Schurrle odrzucona

    08.07.2012 21:50

    20mln za Schurrle?... Romka chyba ździebko pogięło ten zawodnik nie jest jeszcze warty takiego hajsu.

  • Komentowany temat:Lampard ucina wszystkie spekulacje

    06.07.2012 20:17

    Super Frank zostaje z nami! Jego krew jest niebieska. On nigdy nie opuści Chelsea. Mam nadzieję, że po przejściu na piłkarską emeryturę obejmie jakąś funkcję w klubie! :D

  • Komentowany temat:Hazard: Będę musiał walczyć o miejsce w składzie

    05.07.2012 22:59

    Hazard będzie walczył o miejsce w składzie? :P Dobre sobie, założę się, że RdM już ma go wpisanego do kadry meczowej na pierwszy ligowy mecz :D

  • Komentowany temat:Luiz nie pojedzie na Igrzyska!

    05.07.2012 22:51

    Może to i lepiej. Przynajmniej dobrze przygotuje się z drużyną do nowego sezonu :)
    A tak poza tematem, ten selekcjoner Brazylii to chyba jakiś idiota. Ramiego nie chce powoływać w ogóle na mecze kadry a Luiza nie bierze na IO.

  • Komentowany temat:Sturridge z zapaleniem opon mózgowych

    03.07.2012 22:42

    Co do tego, że wyzdrowieje jestem pewny. Mam nadzieję, że także pojedzie na IO tam udowodni swoją wartość i w przyszłym sezonie będzie także stanowił o sile Chelsea, nie będąc takim samolubem.

  • Komentowany temat:Mata: Chcielibyśmy powtórzyć ten triumf w Brazylii

    02.07.2012 16:42

    Mata za dużo nie pograł na tym Euro ale przynajmniej brame w finale strzelił :D

  • Komentowany temat:

    02.07.2012 16:41

    Oby tylko w przyszłym sezonie w Chelsea powiodło mu się lepiej niż w poprzednim :)

  • Komentowany temat:Pereira: Wszystko może się zdarzyć

    02.07.2012 16:37

    Powinniśmy ściągnąć chyba jednak kogoś lepszego.

  • Komentowany temat:Hiszpańska prasa: Maicon dołączy do Chelsea

    02.07.2012 16:35

    Nie wierzę w to. W Chelsea ma dojść do rewolucji, odmłodzenie składu, nowe pokolenie ma stworzyć nową Chelsea i co nagle Romek kupiłby ponad 30-letniego Maicona? Bzdura!

  • Komentowany temat:Hiszpania Mistrzem Europy 2012, Torres królem strzelców!

    01.07.2012 23:05

    W finale byłem za Włochami, ponieważ Hiszpanie mnie nudzili ale trzeba przyznać, że w tym meczu zagrali jak nie oni. No i duży plus to bramki Maty i Torresa mam nadzieję, że w przyszłym sezonie obaj będą ze sobą tak samo dobrze współpracowali jak w tych ostatnich 5 minutach finału :)

  • Komentowany temat:Nowe rozgrywki: Liga Mistrzów U19

    01.07.2012 11:17

    Świetny pomysł. Młodzi będą mogli się zaprezentować na europejskich arenach i to pomoże im rozwijać swoją karierę.

  • Komentowany temat:Chelsea oficjalnie żegna Bosingwę i Kalou

    01.07.2012 11:15

    Dobrze się stało przysłużyli się dla Chelsea ale na chwilę obecną są za słabi. Oby im się dalej wiodło w przyszłych klubach.

  • Komentowany temat:EURO 2012. Włosi w finale!

    28.06.2012 23:22

    Świetnie mecz Włochów. Niech jeszcze teraz pokonają w finale tych nudziarzy i Euro będzie można uznać za w miarę udane, pomijając występ Polskiej reprezentacji.

  • Komentowany temat:Pires: Eden Hazard musi uzbroić się w cierpliwość

    28.06.2012 19:10

    Jeśli naprawdę jest futbolowym geniuszem, który może się równać z Messi i Cristiano Ronaldo to nie powinien mieć większy problemów z aklimatyzacją.

  • Komentowany temat:Salomon Kalou w kręgu zainteresowań Napoli

    28.06.2012 19:08

    Nie ma sensu go trzymać za niski poziom na Chelsea.

  • Komentowany temat:Debuchy na liście życzeń Chelsea?

    16.06.2012 17:14

    Nie widziałem jeszcze gościa w akcji ale chyba nie może być gorszy od VdW, którego mam nadzieję nie kupimy, bo jego gra w reprezentacji to porażka. Wolałbym Piszczka.

  • Komentowany temat:Wenger: Torres musi grać regularnie

    07.06.2012 12:02

    Jeśli w przyszłym sezonie będzie głównym napadziorem a na skrzydłach będzie miał Hazarda i Hulka to wierzę, że strzeli mnóstwo bramek.

  • Komentowany temat:Luiz znów na celowniku Barcelony

    07.06.2012 12:01

    Nie ma takiej opcji. Barcelona precz od Loczka. On zostaje z nami!

  • Komentowany temat:Wzór koszulek wyjazdowych ujawniony

    07.06.2012 12:00

    Całkiem ładne :)

  • Komentowany temat:Kagawa wybrał Manchester United

    05.06.2012 19:09

    Gdy czasami oglądałem mecz Borussi to wywierał na mnie ogromne wrażenie. Myślę, że to będzie ogromne wzmocnienie dla MU, a kto lepszy Hazard czy Kagawa będzie można stwierdzić za jakiś czas. Teraz jak nie ma tego stwierdzić grali w innych ligach i ciężko je porównać.

  • Komentowany temat:Kakuta liczy na regularne występy

    05.06.2012 09:52

    Będzie mu strasznie ciężko się przebić z taką konkurencją jaka w Chelsea będzie od przyszłego sezonu.







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7265 dni

  • Online: 22
  • Użytkowników: 352164
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373