Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 27

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: AdamWKS

Znaleziono 264 komentarze użytkownika AdamWKS
  • Komentowany temat:Cesc: Po rozmowie z Mourinho wiedziałem, że trafię do Chelsea

    25.03.2020 19:02

    To był dobry zawodnik xD

  • Komentowany temat:Olivier: W moich żyłach płynie niebieska krew

    21.05.2019 10:45

    Tiaa...chyba tęczowa...

  • Komentowany temat:Giroud: Rozumiem niezadowolenie Cahilla

    26.09.2018 23:15

    Tęczowy Gary niech sobie poszuka jakiegoś klubu z miłośnikami tzw jazdy na rowerze. Bedzie wsrod swoich.

  • Komentowany temat:Granowskaja negocjuje transfer Ruganiego i Higuaina

    27.07.2018 23:48

    Dziewuszka Marina powinna zacząć trenować i byłoby po problemie.
    Jeden trener jedna myśl jedna wizja.

  • Komentowany temat:Conte poda Chelsea do sądu?

    21.07.2018 16:26

    Patrząc na ruchy tego śmiesznego zarządu to Mu się nie dziwię.

  • Komentowany temat:Rekordowe City. Manchester łamie statystyki Chelsea

    11.05.2018 02:10

    A Chelsea to pierwszego mistrza po 50 latach zdobyła dzięki czemu?? Ogarnijcie się.
    Myśmy z Carlo po super mistrzowskim sezonie zanotowali wielkiego doła co z resztą jest już normą patrz Mourinho i teraz Conte. Zobaczymy co pokaże City.
    Od kilku lat budują ekipę z lepszym i gorszym skutkiem ale liczą się puchary a City trochę ich zdobyło. Gdyby mieli dobrego trenera to z obecną paką mogliby zabetonowac PL a w LM nie schodzić poniżej 1/2 finału.

  • Komentowany temat:Cahill: Wracamy na swój poziom

    07.05.2018 16:24

    Trochę za późno się obudzili...

  • Komentowany temat:Znamy szczegóły finału Pucharu Anglii

    25.04.2018 07:14

    "to 80% miejsć siedzących na Wembley."

    To są miejsca stojące? :p

  • Komentowany temat:Koniec sezonu dla Michy'ego

    17.04.2018 07:18

    A co to za staw "kostkowy" ? xD

    Szkoda gościa, oby się do mundialu wykurował.

  • Komentowany temat:Chelsea rezygnuje z Enrique, wszystkie siły w stronę Allegri'ego?

    04.04.2018 12:31

    Zmiana trenera nic nie da. Conte jest świetnym fachowcem co udowodnił wiele razy w ostatnich latach.
    Problemem jest sposób zarządzania klubem i ludzie za to odpowiedzialni.
    Obecna polityka, prowadzona już od Mourinho vol.2 zmierza do uczynienia z Chelsea silnego średniaka bijącego się o LM.
    Ponad to klub ma najgorszy skład od czasów Ruska. To są powody obecnego kryzysu. Tylko geniusz Conte w poprzednim roku i dobra forma kilku zawodnikow dala tamto mistrzostwo.

  • Komentowany temat:Chelsea powalczy o Alderweirelda?

    21.03.2018 13:15

    Jeszcze Kejna niech dorzucą i taki dwupak może być.

  • Komentowany temat:Kante Piłkarzem Roku w France Football

    26.12.2017 19:36

    Francuz? Taaa...

  • Komentowany temat:Conte: Szanuję Beniteza

    01.12.2017 17:05

    W tym sezonie jedyne co można robić w kontekście ligi to myśleć jak się wzmocnić na następny rok. City już tego mistrza nie oddadzą.
    Miejsce w 1szej 3ce i tryumf w LM to byłoby optymalne rozwiązanie:D

  • Komentowany temat:Cahill jutro na... 'tęczowo'

    25.11.2017 00:37

    Żenada. Wszędzie pedały próbują promować swoje dewiacje...
    Szkoda że klub zamiast skupić się na tym do czego powstał daje przyzwolenie na takie cyrki.

    Dyktatura mniejszości w "wolnej" Europie...

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z Tottenhamem

    20.08.2017 19:54

    Batshuayi tylko 4? Przecież gola strzelił xD

  • Komentowany temat:Kenedy znów na cenzurowanym

    22.07.2017 22:11

    Haha, zostaje tylko się śmiać. "Standardy" wg których nie można nic powiedzieć/napisać.

    Chłopak powinien przypomnieć tym ludziom, że kupili jego umiejętności gry w piłkę, a nie jego wolność.

  • Komentowany temat:Rekordowa stawka Arsenalu dla Sancheza

    14.04.2017 07:22

    "Mają rozmach sku****syny" xD
    Co mu z hałdy siana jak nie podniesie żadnego pucharu, a jedyne o co będzie walczył to TOP 4...

  • Komentowany temat:Sanchez jednak w City?

    11.04.2017 18:50

    Dać się wyprzedzić przy takim "kąsku" to byłaby zbrodnia. Z drugiej strony w City jest już dosyć klasowych zawodników, więc jeśli Sanchez nie poleci tylko na kasę to przejdzie do nas.

  • Komentowany temat:Chińskie zakusy na Costę

    01.01.2017 15:51

    Jak za Oscara wzięli 60 mln, to Diego poszedłby za 100 xD

  • Komentowany temat:Chelsea monitoruje sytuację Sancheza

    08.12.2016 10:24

    Fajnie by było, tym bardziej, że te 160-180 tys mógłby spoko zarabiać. Wątpię, że Arsenal puści najlepszego zawodnika.
    U nas z Costą na szpicy, Hazardem i Willianem/Mosesem byłaby paka nie do zatrzymania.

  • Komentowany temat:Willian: Skrzydłowy musi mieć szybkość

    08.12.2016 10:22

    Dużą szybkość było widać przy dwóch ostatnich bramkach z city, obrońcy tej drużyny po dwóch sekundach oglądali tylko plecy Williana i Hazarda xD

  • Komentowany temat:Kibice Chelsea przeciwko kampanii LGBT

    26.11.2016 16:36

    Szok po prostu. Chorobę promować jak jakiś honorowy czyn-obrona kraju podczas II WŚ.
    Mniejszość pedalska chce zaelaszczyc sobie każda dziedzinę życia i obrzydzic ja normalnym ludziom. Rzygać się chce...

  • Komentowany temat:Jenas: Chelsea jest 'przerażająca'

    06.11.2016 22:38

    Na razie to za dużo powiedziane. Choć gra The Blues przypomina tą z czasów Ancelotiego, kiedy kilka zespołów dostawało 7 bramek, tylko defensywa jest obecnie półkę wyżej.

  • Komentowany temat:Samochodowa flota Abramowicza

    13.09.2016 08:01

    Rajdowej pasji? Te samochody i Nurburgring nie służą do rajdów tylko wyścigów ;)
    Ciekawe czy Romek daje radę, mógłby wrzucić filmik na ju tuba

  • Komentowany temat:Chelsea na pole position w negocjacjach o Witsela

    06.07.2016 11:05

    Jedyne co ten farbowany "Belg" umie robić na boisku dobrze, to łamać nogi innym piłkarzom...

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 27
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373