Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 29

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Alex11

Znaleziono 114 komentarzy użytkownika Alex11
  • Komentowany temat:Kłopoty dla CFC przez Traore?

    26.01.2016 21:23

    nie dość że gość nie gra to przez jego transfer mogą dostać bana ...

  • Komentowany temat:Transfer Pato już jutro?

    26.01.2016 15:14

    co tam Pato , Liverpool nam podkupuje Teixerie ...

  • Komentowany temat:'Ukryliśmy rękawice Cecha'

    23.01.2016 11:35

    pimpek10 - puma dostarcza stroje dla Arsenalu ale prywatny ekwipunek dostarcza firma która sponsoruje danego piłkarza

  • Komentowany temat:Kontuzja Costy przepustką do transferu?

    18.01.2016 17:56

    latem trzeba będzie za gruby hajs zaprosić Lukaku , Stonesa być może Barkleya (byłoby fajnie ) a podziękować Falcao , Remy'emu , Pedro , Cahillowi i Ivanoviciowi czyli gruntownie przebudować skład

  • Komentowany temat:Felieton: Dlaczego Mou musiał odejść?

    14.01.2016 23:16

    Fakt chcieli sami odejść jednak Mou nie potrafił ich zatrzymać co innego z De Bruyne który grał piach po prostu i jego pozostawienie nie miało sensu skoro Wilki dawały sporo kasy za niego

  • Komentowany temat:Felieton: Dlaczego Mou musiał odejść?

    14.01.2016 21:43

    Sajmon93- myślę że zarząd powinien zastanowić się nad gruntownym przebudowaniem zespołu latem , sprzedać kilku zawodników ( moim zdaniem : Ivę , Cahilla , Fabregasa , może Mikela , Pedro , Oscara i Remyego ) a dać szansę młodszym oraz powalczyć o sprowadzenie takich zawodników jak Kane , Lukaku , Stones , Barkley ; są to zawodnicy znający Premier League i ograni w niej , może również Pogbę warto by było kupić ale nie wiadomo jakby grał w Anglii

  • Komentowany temat:Felieton: Dlaczego Mou musiał odejść?

    14.01.2016 19:39

    Mou musiał odejść na własne życzenie , popierałem go dopóki nie robił z siebie pajaca i nie zaczął obwiniać całego świata za wyniki Chelsea a to była jego wina , nie potrafił naprawić tego co zepsuł , zabrakło dawania szans młodym , rotacji i przede wszystkim transferów latem co jest także winą zarządu ale Mou jako trener miał prawo żądać transferów . Również irytowało mnie że wszystko co wypracowali jego poprzednicy musiał zmienić żeby pokazać że to jego rozwiązania są lepsze i nawet nie zauważył jak pozbył się dwóch zawodników u których widziałem przywiązanie do The Blues ( Luiz i Mata ) , z resztą Mata w ManU nie gra tak jak w Chelsea dlatego że on pasował jak ulał do Chelsea . Kiedy ,,Siwy" wracał do Chelsea miałem nadzieję że zmądrzał po tym co było w Madrycie ale jednak się myliłem , jest genialnym trenerem ale tylko na sezon lub 2 , zbudować drużyne , wygrać i odejść

  • Komentowany temat:Chelsea składa kolejną ofertę za Stonesa?

    07.01.2016 19:17

    w końcu Everton zmięknie , gdyby zarząd od początku poprzedniego okna transferowego starał się o Stonesa to by ko kupili bo on chciał przejść ale musiał wycofać prośbę o transfer bo wiedział że w przeciwnym razie zasiądzie na ławce a nie puszczą go pod koniec okna , tak to jest gdy zaczyna się myśleć o transferach gdy grunt się pali pod nogami

  • Komentowany temat:Mundo Deportivo: Falcao prowadzi rozmowy ws. transferu

    06.01.2016 13:15

    podobna sytuacja co Fernando ale gdy Torres nie strzelał to nadal się starał walczył i asystował :)

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z United

    28.12.2015 21:49

    pomylili oceny Mikela i Maticia , Obi dzisiaj bardzo fajnie zagrał i w sumie to grał lepiej niż Fabregas w tym sezonie

  • Komentowany temat:Falcao: Chelsea nie dała mi wielu szans

    27.12.2015 20:55

    moment moment to Mou nie dał ci wielu szans , natomiast Chelsea dała ci szansę na gre w topowym klubie po żenującym sezonie w Manchesterze

  • Komentowany temat:Van Gaal: Z Chelsea musimy zagrać swój futbol

    27.12.2015 16:16

    patrząc na grę Chelsea i ManU w tym sezonie można by rzec że to już nie hit tylko spotkanie średniaków :)

  • Komentowany temat:Tylko remis w debiucie Hiddinka

    26.12.2015 19:56

    Krzysiek - City grają ale ile hajsu wyłożyli latem i gdzie jest to Financial Fair Play ?

  • Komentowany temat:Telegraph: Chelsea wygrywa bitwę o Vardy'ego

    23.12.2015 19:06

    Tito_CFC jestem tego samego zdania już lepiej kupić Berahino , tez anglik ale tańszy i młodszy

  • Komentowany temat:Zouma odejdzie z Chelsea?

    23.12.2015 19:04

    Zouma jest i pozostanie niebieski :)

  • Komentowany temat:Ivanovic: Wraca duch zespołu

    30.11.2015 22:27

    jedna jaskółka wiosny nie czyni , nie ujmując Bronkowi który wreszcie zagrał trochę lepiej oraz innym ale to jeszcze nie jest ta forma która ma być tottenham był do ogrania i bardzo podobała mi się walka piłkarzy że nie odpuszczali i mimo niewykorzystanych szans to Hazard na zmianę z Pedro na szpicy pokazali więcej niż Costa w tym sezonie więc zastanowiłbym się nad takim rozwiązaniem na dłużej i do tego zmiana Fabregasa, nie dość że jest pod formą to ostatni mecz to jakaś porażka , rozumiem gdyby tak zagrał 19 latek z akademii który nie radzi sobie z presją ale nie zawodnik który kosztował kilkadziesiąt milionów funtów i grał w Arsenalu i Barcelonie

  • Komentowany temat:Oceny po meczu z Tottenhamem

    29.11.2015 15:17

    zaimponował mi dzisiaj Hazard , dużo się starał i szarpał tak samo Pedro i wreszcie Iva zagrał w miarę dobrze ale postawa Maticia i Fabregasa ( szczególnie Fabregasa) to było coś okropnego , w następnym meczu liczę na Rubena i Ramiresa

  • Komentowany temat:Po odrodzenie? Chelsea v Norwich

    21.11.2015 16:28

    obyśmy wygrali bo jeżeli przegramy a Bouremouth wygra to będziemy zajmować razem z nimi 18 pozycje a tego to chyba Romek nie zdzierży

  • Komentowany temat:Chelsea v Norwich: składy

    21.11.2015 15:46

    Kenedy na lewej obronie ? coś czuje że ten pomysł nie wypali

  • Komentowany temat:Mourinho: Nie mówię 'Nie'

    21.11.2015 13:41

    jeżeli mamy grać tymi samymi zawodnikami to niech chociaż zmieni wyjściową jedenastkę , Baba w ostatnim meczu którym grał to prawie każda piłka do przodu żeby zaatakować , starał się nawet indywidualnymi rajdami , Kennedy jak wchodzi też robi zamieszanie , Ruben też nie gra najgorzej ale nie Jose upiera się przy swoich wyborach które się nie sprawdzają a gdyby zamiast Edena , Faregasa/Maticia i Ivy grali właśnie Baba, Kennedy , Loftus czy Traore to można by było oglądać porażki wiedząc że młodzi się starali a nie oglądać padakę piłkarzy wartych dziesiątki milionów i zarabiających setki tysięcy tygodniowo

  • Komentowany temat:To United lub Barcelona podpisze kontrakt ze Stonesem?

    21.11.2015 12:16

    Stones i Griezmann to zawodnicy od których powinniśmy zaczynać przygotowania do rundy wiosennej i mimo że cały czas popieram Mou to jeżeli nie sprowadzi nikogo podczas okienka to wielu fanów CFC się od niego odwróci bo można w kogoś wierzyć ale jeżeli ktoś nie wie co robi i robi wszystko żeby tylko nie było lepiej to nie zasługuje na zaufanie , Chelsea potrzebuje transferów żeby zwiększyć konkurencję klasowymi zawodnikami a nie średniakami . Gdyby ci zawodnicy których Jose ma mieli odpalić to już dawno by to zrobili a już czasami człowieka szlag trafia gdy widzi się jak Baba , Kenedy czy Loftus dużo się starają i robią szum pod bramką rywala a w następnych meczach znów grają ci którzy są bez formy i grają piach delikatnie mówiąc

  • Komentowany temat:Baba: Będziemy walczyć dla menadżera oraz klubu

    06.11.2015 17:57

    Fajnie wygląda jego gra , w defensywie bez błędów i co dostał piłkę to akcja do przodu albo podanie albo indywidualna akcja , powinien popracować nad chłodną głową pod bramką rywala bo do tego momentu szło mu świetnie z piłką ale pod polem karnym jakoś gubił się

  • Komentowany temat:BBC: Czy to koniec drogi dla Mourinho?

    02.11.2015 17:05

    Rob8s - podobnie było z Fernando większość jego fanów wierzyła że on się odbuduje i mimo że ja też jestem jego fanem to nie wierzyłem że to się stanie mimo to nie było źle bo ważne bramki strzelał natomiast Mou nawet w ważnych meczach nie potrafi przygotować ekipy do walki i wygraną

  • Komentowany temat:The Sun: Ultimatum Abramowicza dla Mourinho?

    01.11.2015 17:12

    myślę że przyjście Carlo byłoby dobrym pomysłem ale lepszym byłoby gdyby Jose sam poszedł po rozum do głowy i odmienił drużynę a nie forsuje stale ten sam sposób gry , może i jego rozwiązania sprawdzały się sezon temu ale teraz już wszyscy wiedzą jak sobie z tym sposobem gry radzić tak jak było z tici tacą na początku wszyscy się nią zachwycali i nikt nie umiał sobie poradzić z tą taktyką jednak z czasem została rozpracowana i zespoły wiedziały jak grać żeby wygrać z Barcą czy kadrą Hiszpanii , nie wiem czemu jose trzyma się swoich planów skoro jak na tacy ma podane że zmiany pomagają np Kennedy wczoraj wszedł i w parę minut narobił więcej szumu niż Hazard fakt że jest młody ale gdyby grał więcej to by był bardziej ograny a widać że chłopak ma talent i umiejętności i to samo jest z Babą i Rubenem

  • Komentowany temat:The Sun: Ultimatum Abramowicza dla Mourinho?

    01.11.2015 16:47

    audiomatic- racja trenerem jest genialnym ale to on sam sobie narobił problemów i udaje teraz głupiego , jego wywiadów aż nie chce się czytać . Co do ultimatum to raczej logicznym jest że jeżeli przegra z Dynamem to znacznie skomplikuje sobie awans do fazy pucharowej LM bo wtedy już awans nie będzie zależał tylko od wyników meczy Chelsea ale również przeciwników z grupy a co do PL to przegrana ze Stoke spowoduje że czołówka ucieknie nam jeszcze bardziej i potem może się okazać że Chelsea nie zagra nawet w lidze Europy w następnym sezonie

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 29
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373