Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 21

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: premierleague

Znaleziono 115 komentarzy użytkownika premierleague
  • Komentowany temat:Wygrana w ostatnim sparingu

    07.08.2016 18:37

    Brawo Chelsea, brawo Hazard. I brawo Oscar :) Brawa dla całego zespołu. Zaczyna to wygląda lepiej, konieczny obrońca do zakupu, bo liczę że i tak Zouma wkrótce dołączy i powinien coś poprawić z tyłu.

  • Komentowany temat:Conte: Czas na ostateczne decyzje

    04.08.2016 13:48

    żal mi was, dzieci neo.
    Wy się nazywacie kibicami ? Cała CFC grała źle, nie tylko Oscar. Gorzej od Oscara grał i gra nadal Matic. Oscar musi grac piłką a nie indywidualnie. W ost sezonie nie miał z kim! Z Maticiem w środku? Fabregasem? Który też grał bez rewelacji. Zawalili wszyscy! I teraz kiedy Chelsea się podniesie, Oscar będzie jedą z kluczowych postaci. A wtedy znów zaczniecie trzepac sobie dere jak po pamiętnym meczu z Juventusem w LM.
    Go Go CFC! Go Go Oscar!

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Pato na pół roku w Chelsea

    29.01.2016 23:17

    Też się dziwie że są tacy ludzie co narzekają!
    Zuzu18 pewnie cieszyłeś się z transferów Papy albo Baby...
    Masakra...
    Ten zawodnik jest GENIALNY! I nie chodzi mi o to że interesowałem się jego grą za czasów wielkiego Milanu. On później upadł...
    Ale widziałem że w ost meczach wracał wielki Pato. I takiego go chcę w Chelsea! Jak nie wyjdzie to trudno. Nic nie tracimy. WRESZCIE! Bo traciliśmy biorąc Torresa czy Falcao. Bo Oni byli wtedy w gazie, przynajmniej w przeciągu ost roku. A Pato? Ucichł i dlatego nikt nie spodziewa się eksplozji. A to jest możliwe...

  • Komentowany temat:Liverpool włącza się w walkę o Teixeirę

    21.01.2016 16:54

    Zarząd Chelsea zaczyna mnie wkurzać! Transfery widze że idą tak samo jak liga! Ewidentnie MUSIMY się wzmocnić. Teixeira byłby idealny. Ale to jest MAŁO! na tą chwile Matic nadaje sie do tarcia chrzanu,to samo Pedro a skrzydłowy musi być w formie! Myślałem że Teixeira to pewne, ponadto jakieś 65 mln za Jamesa, albo Jese. Tymczasem nawet pierwszego nam sprzątną i jeszcze nie wykluczone że będzie spadek...
    PARANOJA...

  • Komentowany temat:Pellegrini priorytetem Abramowicza?

    18.04.2013 14:20

    Tylko Mou!!!

  • Komentowany temat:Galaktycznych sposób na Bale'a: Marcelo do Chelsea!

    13.12.2012 14:59

    Gdyby to była prawda, gdyby Marcelo przeniósł się do naszej CFC to skakał bym z radości :D
    Ale to raczej nie możliwe bo to jest ulubieniec kibiców. Baines? Jest 100x słabszy od Marcelo i w ofensywie i w defensywie. Tak jak piszę, Real nie puści Marcelo bo to jeden z najlepszych w Madrycie i na całym świecie.

    Warto przypomnieć jak Real się spisywał gdy Marcelo był kontuzjowany :)

  • Komentowany temat:Wallace podekscytowany przenosinami do Chelsea

    29.11.2012 11:31

    I przypominam WIELKIE nazwiska o których mówisz...
    Torres
    Shevchenko
    Przejrzyjcie na oczy. Nie kupuje się kogoś z wielkim nazwiskiem tylko kogoś kto się spisuje w klubie i STRZELA mnóstwo bramek.
    Arsenal kupił Olivera Giround za 15 mln strzelał i się sprawdza.
    I tak my powinniśmy kupować nie bardzo znanych a spisujących się w świecie a jeżeli już wielkie nazwiska to tylko typu Falcao żeby był to transfer pewny, nie jak Torres po kontuzji.

  • Komentowany temat:Wallace podekscytowany przenosinami do Chelsea

    29.11.2012 11:24

    Lamps90 jak nie chcesz to trudno. Ale jeżeli koleś za parę lat ma kosztować grube miliony to lepiej kupić go teraz tym bardziej że jest zniżka i układy (co do piłkarzy Fluminense)
    Ja chętnie bym go widział, byle by dostawał szansę.

  • Komentowany temat:Kadra na mecz z Wolverhampton

    24.09.2012 18:44

    Cech
    Ivanovic-Cahill-Luiz-Cole
    Romeu
    Piazon-Oscar
    Moses-Sturridge-Marin

    Nie realne, ale chciałbym :D

  • Komentowany temat:Mata najlepiej kreującym w Premier League

    09.07.2012 13:51

    Jak przechodził do nas, wypisywałem tutaj że jest wielki, że jest wart każdych pieniędzy!
    Bo pamiętałem go z Mistrzostw U-19 w 2006r wtedy mnie przekonał, nie myliłem się, jest był i będzie niesamowity!

    Niestety o Marinie nie mogę tego powiedzieć... Ale zobaczymy :)


    Brawo Mata!!! :)

  • Komentowany temat:20 mln za Cheicka Tiote?

    05.07.2012 14:06

    Nie no... Ja już się cieszyłem że jest jakiś dowód na nasze zainteresowanie tym zawodnikiem.

    Koledzy którzy nie oglądali meczów Newcastle proszę o nie porównywanie tego zawodnika, bo mimo dobrego sezonu Obi Mikela, to Tiote jest od niego dużo lepszy...
    I potrafi rozegrać piłkę w fantastyczny sposób, czego Mikel nie potrafi.

  • Komentowany temat:Szewczenko: Chelsea ma szansę na wygraną

    18.04.2012 18:10

    Babej7...
    Chyba... Shevchenko :D

  • Komentowany temat:Lista życzeń Abramowicza kosztuje... 247 mln funtów

    12.04.2012 13:36

    Wiem, pewnie Alba nie ma szans bo Barca go zaklepała, ale tego typu piłkarz potrzebny.
    Inaczej jest z Soldado, dostał by szansę odejścia, to byśmy go witali na Stamford :)

  • Komentowany temat:Lista życzeń Abramowicza kosztuje... 247 mln funtów

    12.04.2012 13:34

    surmi jako jedyny tu chyba myślisz...
    Gotze, Pereira czy Azpilicueta to nie są piłkarze którzy dadzą nam chwałe. Nie mówię że są nie potrzebni, któryś z nich może przyjść. Ale potrzebny do tego zawodnik który poruszy zespół, da to co Drogba przychodząc na Stamford, tak jak Mata.
    Takimi piłkarzami są Soldado z ataku i ze skrzydła (bądź bocznej obrony) Alba.
    Do nich dochodzi Hazard i PL nasza w przyszłym sezonie :D

  • Komentowany temat:AC Milan odda Chelsea Pato?

    06.04.2012 13:05

    Tak jest!!!
    Bierzmy gwiazdy jak Torresa! 50 mln może jeszcze i Alexandro będzie przez rok nie mógł bramki strzelić!
    Super!

    Ja piernicze! Widzi tu ktoś fakt że potrzebni nam są młodzi zawodnicy, fakt. Ale w GAZIE! Jak napastnik to: Higuain, Soldado (mimo że stary to ktoś tego pokroju, strzelający na codzień a nie zablokowany)!

  • Komentowany temat:Wybierz Gracza Roku Chelsea

    03.04.2012 14:22

    Jedyny który nie zawiódł nawet w ciężkich sytuacjach klubu...
    JUAN MATA!!!

  • Komentowany temat:Letnie sprzątanie w Chelsea

    29.03.2012 18:45

    Ja bym chciał w lecie któregoś z tych piłkarzy, Hazard, Willian, Higuain, Jordi Alba albo fantastycznie spisującego sie też w Valencii Feghouli.

  • Komentowany temat:Letnie sprzątanie w Chelsea

    29.03.2012 18:40

    Lauri wszystko ok, tylko nawet nie żartuj, że odejść powinien ktoś z trójki...
    I tam dajesz Essien-a?! To jeden z najlepszych pomocników na świecie, jest po kontuzji ale pozbywać się go nie wolno.

  • Komentowany temat:Oceny SkySports za mecz z Tottenhamem

    24.03.2012 17:17

    Jak dla mnie Cahill zdecydowanie 8! Albo wyżej...
    Lampard powinien dostać 7, miał parę świetnych podań. Służy mu gra z Juanem w środku :D Na pewno lepiej niż z Meirelesem.
    Ramires myślę że zasłużył najwyżej na 5. Nie wiem co jest, drugi mecz fatalny gdzie czasem piłki przyjąć nie umie!

  • Komentowany temat:Poll: Karny był słuszny

    22.03.2012 14:53

    Ja tez bym się kłócił, nie powinno raczej być, tam nie było rzadnego ruchu a ręce też nie były szeroko rozstawione tylko blisko twarzy.

  • Komentowany temat:Oceny SkySports: Nasri najlepszy!

    22.03.2012 14:50

    ColeowyŻelek i ozzy46 podpisuję się pod Wami! Idealnie to określiliście...
    Grzecznie mówiąc Raul WYPIER...

    Poza tym brawo Torres, dobry mecz. Brawo dla Obi Mikela, Cahilla (o którego się obawiałem najbardziej) i dla Maty (nie grał źle, parę dobrych zagrań i zwodów, harował w obronie).

  • Komentowany temat:Popis Torresa, Chelsea w półfinale!

    18.03.2012 18:09

    fanka2011 dobre pytanie...
    Ja bym postawił na Drogbę bo wiemy co zrobił z Napoli:)
    A El Nino wpuścić podobnie jak w LM gdzie zagrał dobrze, miejmy nadzieję że dołoży trafienie i zagra tak jak dziś.

  • Komentowany temat:Inni z gratulacjami dla Chelsea

    15.03.2012 12:37

    Dziękujemy za takiego newsa ;D
    Bo miło słyszeć że nawet wrogowie nam gratulują i... Niektórzy trzymają kciuki za nas, jako honor ligi angielskiej :)

  • Komentowany temat:Co za emocje, Chelsea w ćwierćfinale!

    15.03.2012 12:32

    Dla mnie najlepiej zagrali Drogba i Ramires.
    Ten drugi, piękna asysta przy bramce Drogby i świetna akcja przy bramce Ivanovicia.
    Mimo że mu momentami nie szło, zasługuje na wyższą ocenę.

    I dla takich chwil żyję, Kocham Chelseaaaa!!! I najważniejsze że ten największy kryzys przetrwałem jako kibic! :D

  • Komentowany temat:di Matteo: Dobra reakcja

    15.03.2012 12:28

    Ależ Chelsea pokazuje pazur.
    Było źle, trzeba było wygranej żeby przejść, świetna Valencia na kolanach!
    Było jeszcze gorzej, potrzeba było odrobić 2 bramki, mocne Napoli na kolanach! ;)

    Go, Go The Blues!!!

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 21
  • Użytkowników: 352090
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373