Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 39

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: eriko

Znaleziono 36 komentarzy użytkownika eriko
  • Komentowany temat:Wenger: Niezbyt udany mundial dla Hazarda

    13.07.2014 14:26

    Wenger podczas mundialu jest ekspertem francuskiej telewizji,a więc nic dziwnego że komentuje postawę różnych zawodników. Wenger jakoś bardzo Hazarda nie skrytykował, powiedział wyraźnie że jest jeszcze młody i ma czas. A wy go już od staruchów wyzywacie i zeby się nie wtrącał.Pomyslcie czasem troche szczególnie pisze tutaj do Mati11CF(11 to pewnie twój wiek). Mourinho też ocenia niektórych piłkarzy którzy grają na mundialu i nikt do niego pretensji nie ma

  • Komentowany temat:Ivanovic: Mecz z Arsenalem może być najtrudniejszy w sezonie

    25.09.2012 06:15

    radon
    Z City zremisowaliśmy na wyjeździe a united wygrywa dzieki sedziom a wiec dlaczego pisesz że wyglądamy gorzej od nich.Oczywiście odeszło od nas 2 kluczowych graczy tylko że jako drużyna zaczeliśmy grać lepiej niż ok temu

  • Komentowany temat:Chelsea, klub bez jakiejkolwiek historii?

    25.07.2012 19:13

    Tytuł felietonu wskazuje na to ze opisana tu bedzie historia chelsea

  • Komentowany temat:Ashley: Wolę brzydko wygrać niż ładnie przegrać

    16.05.2012 06:31

    button
    Tylko że Mourinho wygrał tak jak barca czyli dzięki pomocy sedziów i ta jego wypowiedz świadczy o jego wielkiej hipokryzji

  • Komentowany temat:PSG proponuje 60 mln za Hulka

    02.05.2012 09:28

    Do optimusc44
    Przyganiał kocioł garnkowi

  • Komentowany temat:De Jong: Rozbiliśmy wielką grupę

    30.10.2011 14:37

    Leszczu
    Z tym inteligentnym wydawaniem kasy przez romka to bym nie przesadzał

  • Komentowany temat:De Jong: Rozbiliśmy wielką grupę

    30.10.2011 14:15

    Leszczu
    Kibic chelsea nie powinien krytykować City za wydawanie wielkich sum na transfery bo gdyby nie Roman Abramovich to nie bylibyście tak dobrą drużyną

  • Komentowany temat:Chalobah z sukcesami na mistrzostwach

    29.06.2011 13:47

    A co Anglia nie ma dobrej młodzieży?To ze na Mś u-21 nie wyszło to nie znaczy że anglia nie ma młodych dobrych zadoników:
    -Wilshere
    -Sturidge
    -Carroll
    -rodwell
    -Jones
    -smailing
    -Richard

    I jeszcze z u-17 chalobach sterling morgan i inni

  • Komentowany temat:Luiz i Ramires w kadrze Brazylii na Copa América

    17.06.2011 16:21

    Brazylia ma bardzo dobry skład.Oczywiście sporo słabszy niż w 2002r.Według mnie brazylia mogłaby spróbować grać formacją 5-2-1-2 tylko że boczni obrońcy alves i marcelo graliby bardziej jak skrzydłowi.Brazylia grała tak w 2002r.
    Julio Cesar
    Alves T.silva Lucio Luiz Marcelo
    Sandro Ramirez
    Ganso
    Neymar Pato


    Mogą też grać 4-2-1-3
    Cesar
    Alves Silva lucio marcelo
    sandro ramirez
    ganso
    Hulk neymar
    pato

  • Komentowany temat:Carlo: Rozumiem Mourinho, ale...

    29.04.2011 07:08

    B92
    Gdyby pepe nie dotknął alvesa to ten nie cofnąłby tak szybko nogi

  • Komentowany temat:Carlo: Rozumiem Mourinho, ale...

    29.04.2011 07:05

    Tylko co zrobił real na własnym stadionie żeby wygrać? Parodią by było gdyby oni awansowali. I wątpie żeby sędziowie specjalnie pomagali barcie ponieważ narażają się na osłabienie swojej pozycji w świecie sędziowskim(Ovrebo sędziuje już tylko w norwegii). Mówienie że uefa faworyzuje barce jest bezsensu.A barca ma najlepszych piłkarzy na świecie i gra najlepiej.Chociaż w 2008 roku to chelsea powinna być w finale.

    Pisze to jako kibic Arsenalu

  • Komentowany temat:Carlo: Rozumiem Mourinho, ale...

    28.04.2011 19:02

    Messi napewno nie błyszczałby tak w PL jak w la liga no, ale np. silva czy lennon dają sobie rade, a też są niscy i oczywiście mają mniej umiejętności niż messi i chyba są bardziej kontuzjogenni

  • Komentowany temat:Carlo: Rozumiem Mourinho, ale...

    28.04.2011 18:30

    NewsMan
    Tylko że to nie wina barcy że sędziowie popełniają błędy, a tak pozatym rok temu odpadli właśnie przez sędziów

  • Komentowany temat:Arnesen też na aucie?

    27.11.2010 11:40

    to nie skauting jest zły tylko potem ci młodzi zawodnicy dostają za mało szans

  • Komentowany temat:Nastolatki pakują dziewięć bramek City!

    27.11.2010 11:39

    to nie skauting jest zły tylko potem ci młodzi zawodnicy dostają za mało szans

  • Komentowany temat:Redknapp: Nie skreślajcie ich!

    21.11.2010 17:34

    ma racje

  • Komentowany temat:Tuttosport: Lista nominowanych do nagrody 'Golden Boy'

    21.11.2010 17:28

    weług mnie lukaku hazard wilshere lub balotelli dalej powinni być dzagoev kakuta de gea canales (marnuje się w realu ale talent wielki) sakho i bojan

  • Komentowany temat:Bolesna klęska na Stamford

    14.11.2010 19:43

    no transfery by sie przydały, trzebaby odmłodzić sklad ale nie ma co panikować spadki formy każdemu sie zdarzają

  • Komentowany temat:Bolesna klęska na Stamford

    14.11.2010 19:38

    kuba11
    ciota to jesteś ty

  • Komentowany temat:Bolesna klęska na Stamford

    14.11.2010 19:37

    widze że jest tutaj dużo osób którzy są poprostu debilami i nie są prawdziwymi kibicami, bo nie można wyzywać piłkarzy, trenera i mówić że chelsea to dno po jednym wysoko przegranym meczu, ludzie nadal jesteśmy liderami i to jest najważniejsze a słabsze mecze i spadki formy każdemu się zdarzaja

  • Komentowany temat:Manchester City: Torres będzie nasz!

    01.11.2010 19:31

    dla niego najlepiej byłoby gdyby odszedł do ligi hiszpanskiej

  • Komentowany temat:Hiddink gościem w Cobham. Aktualizacja

    28.10.2010 19:36

    mcbain1
    a co mial osiągnąć w pol roku ?

    bellum
    napewno nie był najlepszym jakiego mieliśmy, może gdyby prowadzil chelsea dłuej

  • Komentowany temat:Bitwa o Lukaku już zimą?

    27.10.2010 09:08

    wole jego niz tego neymara

  • Komentowany temat:Drogba na liście nominowanych do Złotej Piłki

    27.10.2010 08:55

    Didier11
    fabregas zasłużyl żeby tu być spójrz na jego statystyki z poprzedniego sezonu. A Messi to nie jakiś tam knypas tylko świetny zawodnik troche obiektywizmu i szacunku dla rywala by ci sie przydalo

  • Komentowany temat:Drogba na liście nominowanych do Złotej Piłki

    27.10.2010 08:52

    wedlug mnie sneider nie powinien otrzymać zlotej pilki ponieważ to nagroda dla najlepszzego pilkarza a nie dla tego co najwiecej wygrał a przecież lampard i fabregas mieli od niego więcej asyst i bramek w premier league niz on w serie a ale w czołowce być powinien. Brakuje zdecydowanie lamparda,maloudy,diego milito

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 39
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373