Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 40

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: hienczyk

Znaleziono 48 komentarzy użytkownika hienczyk
  • Komentowany temat:Chelsea v WBA: składy

    13.01.2016 20:30

    poleon29 a eska trza wykupić?

  • Komentowany temat:Chelsea vs Cardiff: Składy

    19.10.2013 15:56

    Wydaje mi się że ten sklad wypali:)

  • Komentowany temat:Mata: Teraz Swansea

    21.01.2013 09:12

    Przy wyniku 1:3 awans ma Swansea.

  • Komentowany temat:Ba dzisiaj spotka się z włodarzami Chelsea!

    30.12.2012 16:54

    Kakuta 44 jestem tego samego zdania.BA juz jest ograny w PL i regularnie trafia tu do siatki.Pasuje do naszego stylu i sadze ze w naszej druzynie moze nam spokojnie zapewnic 20 bramek na sezon.I tr 7 mln.....Wyprzedaz.

  • Komentowany temat:Składy: Swansea v Chelsea

    03.11.2012 15:32

    Bardzo dobry skład.Mam tylko nadzieje że nasz defensywny środek sobie poradzi.

  • Komentowany temat:Film dokumentalny o wygranej Chelsea w LM

    22.10.2012 23:22

    Ciary przez całe 48 minut:)

  • Komentowany temat:Znamy składy: Cech kapitanem!

    20.10.2012 13:47

    Szkoda ze Marko nie ma na ławce,cieszy zaś za to powrót Daniela.Tottki mocno osłabione brakiem Dembele i Bale,kontuzje?

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Atletico

    31.08.2012 20:33

    Przestańcie tak najeżdżać na Ramiego bo jeszcze zamknie usta krytykom świetnym występem.Zaliczy jakieś kluczowe zagranie albo asystę i będzie wielki Rami!

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Newcastle

    25.08.2012 18:17

    Jak dla mnie Bertrand gra na skrzydle zbyt defensywnie i nie ma z niego wiele pożytku z przodu.Ja bym dał zamiast niego Oscara i byłoby git.Widocznie Roberto widzi tego chłopaka grającego na tej pozycji.No cóż, on tu rządzi.Oby to był słuszny wybór.

  • Komentowany temat:Chelsea powraca z ofertą za Modrica?

    18.08.2012 12:24

    Chuk z Modricem!!Mamy tylu graczy w środku pola że jest on nam już kompletnie zbędny.Jego rolę w Chelsea ma pełnić Oscar więc te plotki to dla mnie czysty nonsens

  • Komentowany temat:van Persie przejdzie testy w United

    15.08.2012 22:09

    Duet Wayne i Robin mogą nastrzelać dla Diabełków sporo bramek.

  • Komentowany temat:Pierwszy mecz sparingowy Waszymi oczami

    17.07.2012 22:01

    Blackman
    Ivanovic-Hutchinsin-Chalobah-Kane
    Ramires
    Kakuta-McEachran-De Bruyne
    Hazard
    Lukaku

  • Komentowany temat:25 mln wystarczy na pozyskanie Jovetica?

    28.06.2012 10:46

    Dla mnie osobiście to będzie kpina jeśli w tym przypadku dołożą te 5 baniek a w kwesti 100x lepszego Hulka poróżnili się o 8 mln.Dla mnie od jakichś 2 lat Hulk jest piłkarzem którego najbardziej chciałbym widzieć w niebieskiej koszulce.jest dla mnie bardziej wartościowy niż Eden czy jakikolwiek inny Cavani czy Higuain.N a Torresa beż żadnego ale wyciepali 50 a tu 8 żałuja......

  • Komentowany temat:Składy: Valencia vs Chelsea

    28.09.2011 20:25

    Boas jest świetny!Bardzo mądrze rotuje skrótem.

  • Komentowany temat:Smutna porażka w Teatrze Marzeń

    18.09.2011 19:59

    Roberrcik czy za 2 tys czy za 50mln każdemu się zdarza!Z taką grą,ruchliwością a z lepszą skutecznością jestem spokojny o dorobek bramkowy Torresa!Ogólnie kapitalne zawody i świetna gra obu drużyn.Niesamowita Chelsea powraca!!!Blue is the coulor!!!

  • Komentowany temat:LM: Chelsea, Valencia, Bayer, Genk

    25.08.2011 18:55

    Fajne grupy:)

  • Komentowany temat:Ciao Carlo! Ancelotti zwolniony z Chelsea!

    22.05.2011 22:30

    Dla mnie to dobry news bo już kilkakrotnie wyrażałem się negatywnie o pracy Carlo w Chelsea.Nic do niego nie mam ale nie trawię trenerów którzy nawet jak drużynie nie idzie stoją jak takie pipy i grają w kieszeni w bilard nie próbując nawet wpłynąć na grę drużyny.On po prostu nie pasował mi do Anglii a tym bardziej do Chelsea.Nie ten charakter,nie ta charyzma i pasja.Kimś takim za to dla mnie był Mou i Guus ale czy powrót którego kolwiek z nich jest realny??Jeśli tak to wolałbym Jose bo tak jak poprzednicy pisali klub potrzebuje długoterminowego coacha a leciwy Hiddink nam tego nie zapewni.Mourinho za to zaś jeśli nie powróci na wyspy do Chelsea to przez długie lata może prowadzić Man U a wtedy długo nie powąchamy pucharów.pozdrawiam i czekam na mądry ruch ze strony zarządu.

  • Komentowany temat:Chelsea vs. Birmingham. Składy

    20.04.2011 20:56

    Zwycięskiego składu się nie zmienia>

  • Komentowany temat:Taktyka na dziś?

    06.02.2011 12:54

    A dla mnie nie ważne kim i jak zagramy byle były cenne 3punkty.Chłopaki z przodu pogubili punkty więc MUSIMY to wykorzystać!

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Liverpool. Torres od pierwszej minuty?

    04.02.2011 17:28

    Dla mnie optymalny skład jak już wszyscy byliby zdrowi to Cech,od lewej-Cole,Terry,Bronek,Luiz,pomoc od lewej-Benayoun,Lamps,Ess,Ramires,Torres,­Drogba.Ławka Ross,Alex,Bosingwa,Mceachran,Flo.Zhirkov­,Kalou,Anelka i w takiej opcji mamy czym straszyć na boisku jak i na ławce.Każdy z siedzących na ławce jest w stanie coś zmienić wchodząc na murawę!

  • Komentowany temat:I stała się zemsta. Sunderland pokonany!

    01.02.2011 22:45

    I Kotki dostały rewanż za to co nam na SB zrobiły:) Jest pięknie:)

  • Komentowany temat:Składy na mecz Sunderland vs Chelsea

    01.02.2011 21:40

    Sunderland to nie są chłopcy do bicia więc nawet remis na ich boisku to niezły wynik.Ale z drugiej strony remisami Man U nie dognamy:)

  • Komentowany temat:Składy na mecz Sunderland vs Chelsea

    01.02.2011 21:06

    Jest niezle remis:)

  • Komentowany temat:Składy na mecz Sunderland vs Chelsea

    01.02.2011 20:56

    5 minuta i już przegrywamy!Zaczyna się fatalnie!!!

  • Komentowany temat:Składy na mecz Sunderland vs Chelsea

    01.02.2011 20:53

    Nasza ekipa w niemalże najmocniejszym składzie.Ale jeśli spojrzeć na podstawową 11 Kotów też wygląda ona imponująco!

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 40
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373