Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 50

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: drogbicfc

Znaleziono 22 komentarze użytkownika drogbicfc
  • Komentowany temat:Mourinho: Powrót do Chelsea? Oczywiście!

    02.10.2012 15:46

    koledzy i kolezanki. czytam ksiazke mourinho anatomia zwyciezcy... Jest zajebista... Kocham tego faceta... Jest wzmianka na koniec pierwszego rozdzialu ze mozliwe ze wroci do chelsea... Chcialbym abry wrocil i zapisal sie w historii jako ten ktory 2 razy z rzędu zdobędzie LM z niebieska druzyna... To fenomen.

  • Komentowany temat:Niebieskie powołania

    04.09.2012 06:36

    no ładnie ładnie... O Mistrzostwach Europy w Brazylii nie słyszałem :P ale tak sobie myśle mamy dobre stadiony wiec moze zrobia u nas puchar narodow afryki? :D mamy szanse? :)

  • Komentowany temat:Guardiola spotka się z Abramowiczem

    30.05.2012 19:16

    Nie wiem czy się ze mna zgodzicie... Ale... Wydaje mi się, że Pep postawi na młodzież... Da szansę Lukaku i Sturridgeowi moze nawet do skladu wbije sie van aanholt i mceachran... Bardzo bym tego chciał... Natomiast pozostanie di matteo moze oznaczac powrot daniela do City a moze i lukaku sie zastanowi 2 razy zanim zalozy koszulke chelsea... Co o tym sadzicie?

  • Komentowany temat:Umarł Król! Didier oficjalnie odchodzi z Chelsea

    22.05.2012 16:43

    płakać mi się chce :( to mój ulubiony zawodnik chelsea :(

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Drogba odchodzi z Chelsea

    21.05.2012 23:14

    płakać mi się chce :( Didier zostań... :( ikono drużyny

  • Komentowany temat:Sammer: To niesprawiedliwe

    20.05.2012 18:29

    Powiem Wam szczerze i to tyczy się również Pana Sammera. SŁuchaj... Piłkarz Twojego pokroju powinien wiedzieć że wczoraj na boisku zwyciężyła taktyka oraz gra i umiejętności zawodnków. Taktyka Chelsea to defensywa + kontratak. Taktyka Bayernu to ofensywa. Chelsea bardzo dobrze sie bronila. Gdy zawodziła obrona sprzyjało szczęście bądź ratował Cech. Ofensywa Bayernu spisywała się dupiato a to dlatego, że byli słabi... Chelsea miała bronić i to robiła. Bayern miał strzelać bramki i tego nie robił... Stare przysłowie piłkarskie że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić zemściło się na Bayernie i bardzo dobrze. Zwyciężyła taktyka di Matteo i tyle. To nie anty-futbol tylko klasa di Matteo. Pewnie gdyby Bayern trafil na barce i gral tak jak gral wczoraj dostaliby z 6:0 w dupeczke i to tyle na ten temat.

  • Komentowany temat:Triumf Chelsea w Lidze Mistrzów!

    20.05.2012 11:24

    a ramires bral udzial w koronacji? bo powiem szczerze nie widzialem go tam :(

  • Komentowany temat:Triumf Chelsea w Lidze Mistrzów!

    20.05.2012 00:47

    Mówiłem kochani :) zwyciężyliśmy :) były chwile zwątpienia, były chwile załamań. Gol Mullera, karny Robbena... Niebieska siła czuwała nad nami i zwyciężyliśmy :) Gratuluje wszystkim :)

  • Komentowany temat:Wygrać Champions League. Do dwóch razy sztuka?

    19.05.2012 19:31

    Drodzy koledzy i koleżanki. Witam Was serdecznie w tym szczególnym dniu. Siedzę tutaj i piszę (...) patrząc na wiszącą na wieszaku koszulkę The Blues. Modliłem się o awans Chelsea do finału... Modliłem się o zwycięstwo... Wierzę w to, że dzisiaj bardzo późnym wieczorem, będziemy mogli podnieść czoła bardzo wysoko, spojrzeć w niebo niebieskie jak nasze serca, uronić niebieską łzę jak nasze koszulki i powiedzieć, że to My i Nasi ulubieńcy zdobyli upragniony puchar... Piszę to cały poddenerwowany... Bayern to bardzo dobra drużyna, która nie osiągnęła w tym sezonie absolutnie nic. Jednakże w przeszłości zdążyła wpisać się na listę zdobywców tego prestiżowego trofeum. Chcielibyśmy, aby to mimo wszystko była nasza chwila... Niebieska chwila!!! Należy się to nam i naszym zawodnikom, a w szczególności Drogbie, Colowi, Lampardowi i Maloudzie... Również Torresowi, Meirelesowi i innym zawodnikom, którzy po tym sezonie mogą mieć marne szanse na sięgnięcie po to trofeum jakim jest Puchar Ligi Mistrzów! Dlatego nie wątpcie i kibicujcie, śpiewajcie i krzyczcie! Niech żaden z Was moi mili nie zwątpi chociaż przez chwilę! Jutro przywitamy się tutaj jako zwycięzcy... Pamiętajcie (...) póki piłka w grze... wszystko jest możliwe... i nie gra idzie w świat lecz wynik... WIERZE CAŁYM SWYM NIEBIESKIM JAK NIEBO SERCEM W ZWYCIĘSTWO! NIE PRZEGRAMY! NIECH ALIANZ ARENA ROZBŁYŚNIE DZIŚ PRZED PÓŁNOCĄ NIETYPOWYM DLA SIEBIE, NIEBIESKIM KOLOREM! Wierzcie i nie wątpcie... Oni są naszymi bohaterami... Mateusz

  • Komentowany temat:Kolejny numer magazynu już jest!

    19.05.2012 19:28

    ...

  • Komentowany temat:Przeskoczyć Sroki! Chelsea vs Newcastle

    01.05.2012 20:52

    Witam wszystkich fanów niebieskiej druzyny. Szykując się na finał Ligi Mistrzów ze swoją ekipą zostałem delikatnie mówiąc wy*****jany.... !!!!!! Szukam chętnych kibiców ze śląska na wspólne obejrzenie finału z Bayernem w multikinie w zabrzu. Proszę o kontakt mateusz.cfc@interia.pl lub na PW. Czekam niecierpliwie. Z tego co wiem bilet 29zł.

  • Komentowany temat:Podolski na Emirates, Walcott na Stamford?

    10.03.2012 08:15

    a ja nadal z niecierpliwoscia czekam na polaka ktory regularnie bedzie gral w chelsea.... Moglby to byc Podolski :P no ale coz. Walcott tez mi wystarczy :P

  • Komentowany temat:Andre Villas-Boas zwolniony

    04.03.2012 16:44

    ale Hidding jest juz w Anzy. I nie bedzie trenerem chelsea. 2 sprawa to bawi mnie to ze ktos taki jak lukaku piazon mceachran kalas i inni nie otrzymuja szans na gre troche czesciej. To maja byc filary przyszlej chelsea. Poki co to oni teraz pewnie rozmyslaja zeby stad odejsc i tyle ;/

  • Komentowany temat:Andre Villas-Boas zwolniony

    04.03.2012 16:42

    no poprowadzi. Tak jak Grant a potem jego historia sie powtorzy. :) moje osobiste zdanie jest takie. Jezeli Roman nie zatrudni Mourinho to to bedzie kolejna porazka chelsea. To jest moje zdanie

  • Komentowany temat:Andre Villas-Boas zwolniony

    04.03.2012 16:40

    mowie wam mourinho nie raz mowil ze nie dokonczyl wszystkich spraw w chelsea. Moze uda sie i wroci na fotel szkoleniowca. Jaki jest taki jest ale jest wielki.

  • Komentowany temat:Andre Villas-Boas zwolniony

    04.03.2012 16:38

    chlopaki tak na prawde nie wiemy co w trawie piszczy. Dla mnie AVB nie mial pomyslu na gre w chelsea. Bo jak dla mnie to on nic nie pokazal.

  • Komentowany temat:Andre Villas-Boas zwolniony

    04.03.2012 16:35

    a ja powiem szczerze, że najchętniej widziałbym ponownie Mourinho... Boas nie miał dużo czasu ale umowmy się chelsea to wielki zespół a Roman jest głodny sukcesów i dał do zrozumienia że nie będzie czekał. Dla mnie pomyłką jest wogóle ustawienie chelsea 4-3-3 i gra atakiem pozycyjnym. Dla mnie 4-3-3 to gra z kontry albo kreowanie sytuacji z tego co los przyniesie bo jak niby mamy wygrywac skoro nie mamy przewagi w srodku boiska? Mamy 3 przecietniakow.... Ramires - który nie potrafi nic poza tym że biego i czasami cos mu wyjdzie. Meireles który coś tam walczy ale sam nie da rady i kto jest tym 3? Nie wiem. Malouda? Romeu? Mikel? Kto ma rozgrywać piłkę. Chelsea powinna grać 4-4-2 albo 4-4-1-1 robic przewage i atakowac. Final bedzie taki ze City podbierze nam sturridgea, roman wyprzeda gwiazdy i chelsea bedzie krolem srodka tabeli... Przypomni mi ktos ile miejsc lapie sie do ligi mistrzow w przyszlym sezonie?

  • Komentowany temat:Boas: Obecność Romana nas nie rozprasza

    09.02.2012 21:11

    Witam. Mam takie pytanie poza konkursem. Czy może ktoś chciałby własną bluzę albo koszulkę Chelsea? Widziałem fanów bayernu ubranych w jednakowe bluzy. Powiem wam ze wygladalo to zajefajnie... Moze ktos bylby chetny?

  • Komentowany temat:Chelsea potwierdza rozmowy z Boasem!

    20.06.2011 21:13

    hehe no przepraszam... :) umknęło mi to sorki :)

  • Komentowany temat:Chelsea potwierdza rozmowy z Boasem!

    20.06.2011 20:51

    ja tak troche z innej beczki... Czemu nic nie wiadomo na temat Lucasa Piazona? Podobno chelsea kupiła go za 7,5 mln z Sao Paulo. Wyczytałem na onecie... Nie wiem może nie mam racji i pominąłem tą wiadomość na naszym portalu... Wiecie coś nt tego transferu?

  • Komentowany temat:Zapowiedz Video: Chelsea vs. City

    06.03.2011 21:11

    dziękuję bardzo za tytuł :) oby tak dalej :) na prawdę filmik mi się bardzo podoba :) jest świetny

  • Komentowany temat:Zapowiedz Video: Chelsea vs. City

    06.03.2011 21:03

    chciałbym się dowiedzieć co to za podklad muzyczny :) bardzo mi się podoba. bardzo proszę o wiadomość w komentarzach tutaj albo na maila: mateusz.cfc@interia.pl
    Filmik bomba :) bardzo mi się podoba gratuluję :)

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 50
  • Użytkowników: 352094
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373