Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 52

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: NiebieskaPotega

Znaleziono 65 komentarzy użytkownika NiebieskaPotega
  • Komentowany temat:Oficjalnie: Azpilicueta zawodnikiem Chelsea

    24.08.2012 13:09

    Super :) Jest dużo meczów w sezonie i będą mogli grać na zmianę ^^ Każdy się nagra :) Wypas

  • Komentowany temat:Transfer Hulka na ostatniej prostej?

    20.08.2012 14:04

    Czekamy. Oby ta saga skończyła się jak najszybciej.

  • Komentowany temat:Chelsea wraca do walki o Cavaniego?

    20.08.2012 14:03

    Jestem za! Cavani jest bardzo dobrym napastnikiem. Potrafi się przepchać, zastawić piłkę i oddać celny strzał. Torres mógłby czasem go wyręczać w meczach z Southampton, WBA, Wigan itp.

  • Komentowany temat:Wenger znów atakuje wydatki na transfery

    01.08.2012 12:48

    Pff... Poprostu nie potrafi dopiąć żadnego transferu...Poza tym jak Arsenal ma być przy forsie skoro od prawie 9 lat nic nie wygrali ! -.- ... Sama wygrana LM + podpisanie kontraktów z sponsorami dała nam ok. 100 mln euro.

  • Komentowany temat:Składy na mecz Chelsea vs Milan

    29.07.2012 00:07

    Liczę na godne pożegnanie się z Ameryką ^^

  • Komentowany temat:Bacinović: Słyszałem o zainteresowaniu Chelsea

    23.07.2012 16:58

    MARZENIA :*

  • Komentowany temat:Ibrahimović otwarty na oferty The Blues

    08.07.2012 22:46

    Zlatan - tak :) Kilka lat pogra na wysokim poziomie, jest niesamowity, potrafi sobie poradzić z każdym, wysoki, dobrze zbudowany. W sam raz do PL :) Mam nadzieję, że Chelsea zaineresuje się teraz tym graczem :) Torres może się z nim zmieniać, pamietajmy ze calego sezonu 1 napastkin nie zagra ;)

  • Komentowany temat:Nieoficjalnie: Modrić graczem Realu

    08.07.2012 13:41

    Może Tottenham skusi sie na kase i Modric pojdzie do nas.

  • Komentowany temat:Lampard: Andre to świetny trener!

    08.07.2012 13:35

    Czekamy na derby :) Liczę na zacięty mecz i wygraną Chelsea, która będzie się wspinać na sam szczyt :D

  • Komentowany temat:Włoskie media: Maicon graczem Realu

    08.07.2012 13:14

    Do tego Moses i okienko udane :) Zależy też jak sprawa potoczy się z Hulkiem. Narazie cisza ;c

  • Komentowany temat:Nieoficjalnie: Modrić podpisał 4-letni kontrakt z Realem Madryt

    08.07.2012 13:03

    Essien może się odbuduje, mamy Lampsa, Mate i paru innych grajków :) Myślę, że poradzimy sobie bez niego :D

  • Komentowany temat:Ferguson: Odejście Drogby wyjdzie nam na dobre

    08.07.2012 13:01

    Prawda pierwszy sezon bez Tito od dawna. :( Ale mamy Hazarda, odrodzonego Torresa, Mate, Lampsa, który od kilku lat strzela w sezonie więcej niż 10 bramek, Ramiresa i paru innych :) GRAMY O MAJSTRA PANOWIE !

  • Komentowany temat:Włoskie media: Maicon graczem Realu

    08.07.2012 00:16

    sebalow zobacz sobie Pirlo. W Milanie ostatni sezon miał strasznie słaby a w Juve na nowo się narodził. Maicon chce tak samo ^^

  • Komentowany temat:Rozprawa Terry'ego już w poniedziałek

    08.07.2012 00:10

    Dla nas zawsze będzie legendą i osobą niezwykle ważną :)

  • Komentowany temat:Włoskie media: Maicon graczem Realu

    08.07.2012 00:04

    Tak oczywiście, wszyscy gracze Fify 12 myślą, że przez cały rok będziemy grać stalową jedynastką :) Po 1 kontuzje, po 2. zmęczenie, po 3. brak formy. Te 3 czynniki prowadzą do tego, że każdy zawodnik ma swojego zmiennika :) Maicon pogra troche w lidze, zeby Bronek odpoczął i był gotowy na LM i na odwrót. Choćby jakaś kontzuja. Przecież gdy Bronek dozna kontuzji nie wpuścimy Kane'a, prawda ? :)

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Kalou piłkarzem Lille!

    08.07.2012 00:00

    Powodzenia i dzięki za te wszystkie bramki i chwile spędzone z nami :) Obyś wypalił w Ligue1 ;)

  • Komentowany temat:Moses dołączy do Chelsea w ciągu 24h?!

    06.07.2012 10:50

    Jak dla mnie kiedy przyjdzie on, nie musi przychodzić Hulk.

  • Komentowany temat:Moses dołączy do Chelsea w ciągu 24h?!

    06.07.2012 10:49

    Spokojnie poradzi sobie jak rezerwowy... Pamiętajcie, że nigdy nie jest za dużo graczy :) Zwłaszcza, że gramy o wszystko co się da. Zawodnicy w połowie sezonu odczuwają zmęczenie, wtedy przyjdzie czas aby wprowadzić nowych. :) Jestem za

  • Komentowany temat:Konkursy!

    06.07.2012 00:18

    Spoko :) Czekamy

  • Komentowany temat:Hazard: Będę musiał walczyć o miejsce w składzie

    05.07.2012 15:18

    karcio zab"u"jcza to jest twoja ortografia xD Poprostu chłopak musi dostać troszkę czasu ;) Talent wielki

  • Komentowany temat:Sir Alex zapowiada transferową ofensywę

    05.07.2012 13:40

    Moutinho pójdzie do Totków, mowił, że świetnie pracowało mu się z AVB. Baines raczej nie przejdzie, a nawet jeżeli to co wtedy z Evrą ? Jeśli Frank rzeczywiście pójdzie do Galaxy to wtedy AVB Puści nam Modrica... Trzeba czekać. Myślę, że wszystko wyjaśni się do 1 sierpnia. Ewentualnie ostatniego dnia okienka możemy jeszcze kogoś kupić. Na razie w kręgu naszych zainteresowań są : Modric, Maicon i Hulk. Myślę, że 1 z tych transferów jest już pewny, a Modrić lub Hulk zależy od potoczenia się spraw na rynku ;)

  • Komentowany temat:Twitter: Agent Maicona już w Londynie!

    05.07.2012 13:27

    Maicon przyjdzie na max 3 lata, a potem podstawowym PO będzie Kane ;)

  • Komentowany temat:AVB wyraża zgodę na odejście Modricia

    03.07.2012 23:37

    Camakal na kazdym poscie piszesz jakieś bzdury -,- Ile ty masz lat człowieku ? To decyzja AVB, widocznie nie widzi go w swoim składzie. Trzeba czekac az Chelsea zlozy oferte

  • Komentowany temat:Sturridge z zapaleniem opon mózgowych

    03.07.2012 23:36

    Biedak.. Oby szybko wyzdrowiał :) Trzymam kciuki

  • Komentowany temat:Boas straci 11 mln funtów

    01.07.2012 01:30

    Ludzie przecież biedny on nie jest ; ) Myślę, że poradzi sobie z Totenhamem :D ale kto wie ;3

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 52
  • Użytkowników: 352125
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373