aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Luton

Swansea City zremisowało na własnym stadionie 1:1 z londyńską Chelsea po golach Sinclaira i Jose Bosingwy. Portugalski defensor The Blues uratował (wraz z obrońcą gospodarzy) swojej drużynie remis w 93 minucie spotkania.

Podopieczni Andre Villasa-Boasa pokazali dziś dwa oblicza. W pierwszej połowie zagrali beznadziejnie i Łabędzie kontrolowały spotkanie i udało im się zdobyć gola. W drugiej odsłonie Chelsea rzuciła się do ataku, ale na to przygotowani byli zawodnicy Rodgersa, którzy grali bardzo uważnie w obronie i naprawdę niewiele zabrakło im do końcowego zwycięstwa.

Beniaminek Premier League bardzo dobrze rozpoczął to spotkanie, goście nie byli w stanie wymienić nawet kilku celnych podań. Blisko gola był w 7 minucie Graham, ale zawodnik Łabędzi nie trafił w bramkę z bliskiej odległości.

W 13 minucie gracze Chelsea mogli strzelić gola ?z niczego?. Dośrodkowanie z lewej strony trafiło do Daniela Sturridge?a, Anglik zdecydował się na strzał, ale obok lewego słupka bramki rywala.

Cztery minuty później zespół Swansea miał wymarzoną okazję na objęcie prowadzenia. Petr Cech wybiegł poza pole karne, rywal sobie z nim poradził i oddał strzał na bramkę, na szczęście na linii bramkowej znalazł się Branislav Ivanovic, później jeszcze uderzał Graham, ale tym razem David Luiz uratował swoją drużynę przed stratą bramki.

W 40 minucie ataki Swansea w końcu zakończyły się golem. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłki i nieudanej interwencji obrońcy Chelsea trafiła ona do Scotta Sinclaira, Anglik długo się nie zastanawiał i uderzył od razu lewą nogą prosto w górny róg bramki Petra Cecha. Gospodarze z pewnością zasłużyli na prowadzenie. Swansea 1:0 Chelsea!

W drugiej odsłonie podopieczni Andre Villasa-Boasa grali o niebo lepiej, ale wciąż brakowało stuprocentowych sytuacji. Zorganizowana obrona Swansea tylko czekała na ataki zawodników The Blues, a następnie świetnie je rozbijała. Swoje szanse mieli między innymi Daniel Sturridge, strzału próbował nawet Jose Bosingwa, ale uderzenia te były niecelne.

W 85 minucie po dobrym kontrataku Swansea w niezłej sytuacji znalazł się Dyer, zawodnik uderzył prawą nogą, ale obok prawego słupka bramki Petra Cecha.

Chwilę później swoją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę za ostry faul zobaczył Ashley Cole. Lewy obrońca The Blues w głupi sposób osłabił swoją drużynę i nie zagra w arcyważnym spotkaniu z Manchesterem United.

Kiedy wydawało się, że rewelacyjny beniaminek ostatecznie zdobędzie 3 punkty, padła bramka dla Chelsea. W 93 minucie ładną indywidualną akcją popisał się Jose Bosingwa, Portugalczyk chciał dośrodkować futbolówkę, ale ta odbiła się od Taylora i wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Chelsea 1:1 Swansea!

Swansea City 1:1 Chelsea
40' Sinclair
90+' Bosingwa

Aktualna ocena: 4.85

11722 wyświetlenia | 87 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Blue is a color05.02.2012 19:13

O ile 1 karny może i jeszcze był to drugie wapno z kapelusza!
Dobrze grali ale tylko momentami.
Nie rozumiem czumu zdjął Sturridga zamiast np. Essiena!?
Szkoda bo przy 3-3 mieliśmy jeszcze kilka szans ale bramkarz MU jakoś się obudził z letargu i zaczął bronić jak natchniony!
...szkoda...

xlepszyx02.02.2012 10:06

Niestety caly czas brak klasowego rozgrywającego, nadal nie umiemy grac pressingiem. Jest duzo do zmiany.

btw. fajny profil na FB

jonjon1701.02.2012 23:27

No nie dominowali za specjalnie i znacząco my także nie dominowaliśmy. Brawa dla Scotta i musimy się wreszcie zabrać za naszą grę, bo takiego kiepa to my dawno nie graliśmy niee !!!

mariusz2592201.02.2012 23:06

Wystarczy nam 4 miejsce i wtedy el do LM a je moim zdaniem z latwoscia przeszlibysmy... Mi starczy w tym sezonie 4 miejsce i moze FA Cup ?

xxx8801.02.2012 21:13

sezon stracony kompletnie, najgorzej jak nie zajmiemy 3 miejsca i nie będzie LM;/

Mieszko0501.02.2012 16:51

Czytałem relacje live i dopiero dziś dowiedziałem się ,że był remis. Wczoraj śledziłem relacje na telefonie do 90 minuty, zobaczyłem, że przegrywamy i juz końcówka meczu to rzuciłem telefonem. Nie spodziewałem się, że wyrównamy.
Wielki lipton, pocieszenie to strata punktów przez City, ale dla mnie to bardzo marne, skoro MY tak gramy.

mateusz919201.02.2012 16:21

Dobrze, że w tym meczu chociaż Bosingwa nas uratował .

SuperFrank01.02.2012 15:45

Żenująca postawa drużyny we wczorajszym meczu,Swensea grała zdecydowanie lepiej a w pierwszych 45 minutach można powiedzieć że nie istnieliśmy.Wszystko wyglądało statycznie,nie stwarzaliśmy dobrych sytuacji na zdobycie gola,w drugiej odsłonie było nieco lepiej ale to i tak nie ten poziom.Najlepiej z The Blues według mnie zagrał David Luiz dobre zawody brazylijczyka zarówno w defensywie jak i ofensywie.Nie mam pojęcia co się dzieje że Sturridgem,Danny ostatnie mecze ma bardzo słabe ale i tak nawet nie mamy dla niego zastępcy bo Malouda to całkowicie już się nie nadaje.

dread1101.02.2012 15:39

4-4-2 to est ostatnia nadzieja. Można byłoby wystawic dwojke atakatujących na srodku torresa i lukaku albo sturridga. Do tego dwóch pomocnikow na środku a dwóch na skrzydła. Może byłoby lepiej. Andre Piep*zył, że możemy grac różnymi formacjami ale on ustawia tylko jedną - pajac.

KoSi_9501.02.2012 15:36

Szympi101-raczej atak czy obrona,bo formacja o nazwie pomoc nie istnieje w tym momencie w naszym zespole.Meireles - beznadziejne zagrania,głupie straty,Romeu - coś tam z tyłu niby działał i nawet strzelał z dystansu,ale w ofensywie poza tym Go nie widać,Malouda - poza podawaniem do najbliższego partnera to nie przypominam sobie o Jego obecności w meczu ze Swansea,Essien - wszedł i przez te niespełna pół godziny zrobił więcej niż ta cała pomoc w całym meczu.Kilka przerzutów,jeden b.dobry strzał,pokazał się z dobrej strony.
Nie ma co przyczepiać się do Torresa,bo nie dostaje podań,gdy wszedł na skrzydło,od razu był najlepszy na boisku.Mata,Sturridge - DNO,zero ciągu na bramkę,zero wrzutek,zero czegokolwiek.Natomiast wejście Lukaku całkiem dobre,oczywiście nie dostawał podań,ale raz dobrze minął rywala i oddał strzał na bramkę,szkoda tylko,że nie był to lepszy strzał.