aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Chelsea v City

Valencia na własnym obiekcie zremisowała z londyńską Chelsea w ramach Ligi Mistrzów 1:1. Bramkę dla The Blues w tym spotkaniu zdobył Frank Lampard, natomiast gola dla podopiecznych Emery'ego strzelił z rzutu karnego Roberto Soldado.

Podopieczni Andre Villas-Boasa na pewno nie zagrali dobrego spotkania. Śmiem nawet twierdzić, że to Valencia była o wiele lepszą drużyną, częsciej atakowali i zasłużyli na to wyrównujące trafienie. Chelsea po zdobyciu bramki zaprzestała ataków, przez co gospodarze zepchnęli ją na własną połowę. Miejmy nadzieję, że portugalski szkoleniowiec londyńczyków wyciągnie wnioski z tego remisu i poprawi błędy zespołu.

Bramce Nietoperzy drużyna z Londynu zagroziła w 14 minucie meczu. Po faulu na Ramiresie arbiter podyktował rzut wolny dla graczy w niebieskich strojach. Po ziemi mocno uderzył Frank Lampard, lecz odbił futbolówkę bramkarz gospodarzy, Alves.

W 20 minucie meczu dynamiczną akcję przeprowadzili gracze z Estadio Mestalla. Prawą stroną świetnie popędził defensor Miguel, zauważył to jeden z pomocników, który podał mu krótko po ziemi, Portugalczyk mocno uderzył, piłka odbiła się jeszcze od nogi Terry?ego i wylądowała w bocznej siatce.

Pięć minut później do groźnego dośrodkowania w pole karne Chelsea wyszedł Pablo Hernandez, zawodnik ubiegł obrońców The Blues i oddał strzał prawą nogą, na szczęście niecelny.

W 47 minucie swoich sił znów spróbował Hernandez. Gracz Valencji mocno uderzył z woleja prawą nogą, jednak prosto w Petra Cecha i bramkarz Chelsea nie miał problemów z obroną tego strzału.

W 51 minucie spotkania zapachniało bramką dla podopiecznych Andre Villas-Boas. Bardzo dobrą wrzutką w pole karne Valencii popisał się Jose Bosingwa, do strzału głową doszedł Fernando Torres, uderzył i kapitalną interwencją popisał się Diego Alves.

W 54 minucie niezłą indywidualną akcję przeprowadził Fernando Torres, potem futbolówka trafiła do Juana Maty, ten odegrał do El Nino, Hiszpan znalazł się w świetnej sytuacji na zdobycie bramki, mocno strzelił, lecz znów górą był goalkeeper drużyny gospodarzy. Tu powinien paść gol.

Dwie minuty później Chelsea zdobyła upragnioną bramkę. Dobrze na prawym skrzydle zachował się Florent Malouda, Francuz zagrał po ziemi do Franka Lamparda, a angielski pomocnik bardzo mocnym uderzeniem po ziemi nie dał szans Diego Alvesowi. Valencia 0:1 Chelsea!

W 71 minucie niezłe długie podanie dotarło do Piatti?ego, zawodnik Valencii świetnie urwał się defensorom The Blues, miał bardzo dobrą okazję na wyrównanie, jednak piłka po jego strzale z woleja przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Petra Cecha.

W 85 minucie spotkania świetnym uderzeniem popisał się Jonas, lecz jeszcze lepiej w bramce spisał się goalkeeper Chelsea.

Minutę później sędzia podyktował rzut karny dla Valencii. W polu karnym Chelsea ręką odbił piłkę wprowadzony chwilę wcześniej Salomon Kalou. Jedenastkę na bramkę bez problemów zamienił Roberto Soldado. Valencia 1:1 Chelsea!

Na bramkę Nietoperzy błyskawicznie mógł odpowiedzieć Nicolas Anelka, jednak jego płaski strzał został obroniony przez świetnie dysponowanego dziś Diego Alvesa.

Swoiste kuriozum rozegrało się w ostatnich sekundach spotkania. Sędzia, który podtyktował rzut wolny dla Chelsea... nie pozwolił na jego rozegranie kończąc mecz! Rozżaleni na taką decyzję Ashley Cole i Juan Mata, którzy wdali się w dysputę z arbitrem dodatkowo ukarani zostali żółtymi kartkami...

Valencia 1:1 Chelsea
56' Lampard
86' Soldado (k.)

Chelsea (4-3-3): Cech; Bosingwa, D Luiz, Terry (c), Cole; Ramires (Meireles 65), Mikel, Lampard (Kalou 82); Malouda, Torres (Anelka 72), Mata.
żółte kartki: Kalou 86, Mikel 90+3, Cole 90+3.

Valencia (4-2-3-1): D Alves; Miguel, Rami, Víctor Ruiz, Jordi Alba; Albelda, Éver (Jonas 72) ; Pablo (Feghoul 72), Canales, Mathieu (Piatti 58); Soldado.
żółte kartki: Victor Ruiz 12, Albelda 46.

8376 wyświetleń | 70 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

wlodar100128.09.2011 23:49

Jak zobaczyłem zmiany AVB to o mało nie wyskoczyłem przez zamknięte okno . Kalou dziekujemy za remis a Malouda powinien grać na orliku . Sędzia dziekujemy za ostatnie minuty meczu i kartki. Poprostu piękny sprawiedliwy mecz facepalm

onlycfc28.09.2011 23:44

Szkoda tego prowadzenia ale cóż. najbardziej dobiły mnie skróty na polsacie, gdzie puścili skrót Valencia - Chelsea i pokazali tak jakby valencia była o 3 klasy lepsza i jakby Chelsea nie miała żadnych sytuacji. ;D

Nieznany28.09.2011 23:40

Srlsy nie wiem czemu bronicie Kalou. Wszedł, nie wniósł nic w ataku był fatlany w obronie. Gdyby nie on, nie byłoby zamieszania po którym padł mega niebezpieczny strzał [który ładnie wybronik Cech] - a w konsekwencji nie było by rogu->nie byłoby karnego. Proste. Niech zmieni klub zimą, będzie miejsce dla Lukaku.

exterminal28.09.2011 23:39

Dawno nie wypowiadałem się tutaj , a to dlatego , że z reguły moje komentarze wzbudzały kontrowersję dla 'dzieci neostrady' czyli tych,którzy kompletnie nie rozumieją sentencji piłkarskich. Co do samego meczu to uważam, że czas a w zasadzie era naszych dojrzałych już wiekowo graczy dobiega końca. Lampard dzisiejszego dnia poza bramką nie błyszczał. Pierwsza połowa to sopra ilość , żeby nie powiedzieć , że każde podanie , były niecelne. Kalou to od dawien dawna mi nie odpowiadał i nie za to czy jest dobry czy jest zły ,ale za to , że nie jest ambitny ! Kurcze.. jeśli wchodzi zawodnik na 20 minut to powinien na tym boisku być dosłownie wszędzie, a on co funduje ? Grę w piłkę siatkową i wyskok do bloku. Sam mecz nie był zły. Sędzia zaś karał i jednych i drugich. Wiele sytuacji było takich iż mógłby śmiało podyktować rzut wolny, a tego nie robił. 4 pkt są , lider w grupie utrzymany więc jest ok.

szorstki28.09.2011 23:32

ernestus17 Kalou wtedy zagral reka poprostu zabawil sie w Maradonne tylko ze niestety w tym przypadku sedzia ta raczke zauwazyl

ernestus1728.09.2011 23:25

Graliśmy fatalnie,jakby naszym piłkarzom zupełnie nie zależało na wyniku.Skuteczność leży-mamy niesamowitego pecha i nieumiejętność wykańczania akcji.Mimo wszystko kontrolowaliśmy grę i wydawało się, że wymęczymy to zwycięstwo.Ale nie!!Nie wiem czy był faul w polu karnym, ale zawodnika faulującego nie powinno być już dawno w Chelsea, gdyż jest zwyczajnie za słaby i pokazuje to z meczu na mecz-jeśli gra, a to się rzadko zdarza.Jeśli tak zagramy z Boltonem to możemy się pożegnać z trzema punktami.

Filipek28.09.2011 23:24

Ehh, katastorfa. Jest błąd: piłkę ''wprowadzaony'' chwilę

krzychu58928.09.2011 23:20

Karko popieram cię to co niektórzy piszą na shoucie przekracza granice pozwole sobie przytoczyć to co napisał jeden użytkownik po karnyn przez kalou
"KALOU JE.BANY MIRZYNIE WYP.IERDALAJ DO AFRYKI WPI.ERDALAC NARKOTYKI!" czy takie zachowanie jest godne kibica The Blues? naszczescie został ten uzytkownik zbanowany już. Za co serdecznie dziekuje Adminowi:)

KoSi_9528.09.2011 23:14

Pierwsza połowa beznadziejna,bardzo ciężko się to oglądało.W drugiej zawodnicy wyszli i byli bardziej sobą,momentami miło było oglądać niebieskich.Bramka dla naszych wisiała w powietrzu,ale Chelsea jak zwykle w takich spotkaniach musi zmarnować kilka setek.Ja się pytam co napastnicy i pomocnicy robią na tych treningach?! Mam żal do Torresa,Anelki,Ramiresa ,a do Kalou straciłem jakikolwiek szacunek.Wcześniej starałem się Go bronić,ale teraz już po prostu nie mogę Go oglądać.On jest jakiś pechowy,to ostatni zawodnik jaki przydałby się w tym meczu w tamtej sytuacji na boisku.Dodatkowo on jest po prostu głupi,a wnioskuję tak dlatego,że w jednej akcji lepiej wystawiłby się do gry przedszkolak niż on,chciało mi się z Niego śmiać.Przy wzmiance o Kalou mam żal do Boasa-bo dlaczego do cholery grał właśnie joker Kalou?! Drogba mógł wejść przytrzymać piłkę,poleżeć chwilę na boisku,jestem pewien,że to byłaby dobra zmiana.Po co niby wchodził jego rodak? to jakaś bezsensowna wymiana,poza tym mieliśmy na boisku już 3 skrzydłowych(Mata,Anelka[Nicolas gra głównie na ksrzydle],Malouda),więc tym bardziej nie rozumiem tej decyzji trenera.
Na treningach bierzemy się do ćwiczenia sytuacji sam na sam i nie załamujemy się,bo druga połowa była co najmniej dobra.Warto wspomnieć też o sędzi tego spotkania.Dziwne decyzje,a najbardziej bolało jak rzucał kartonikami na lewo i prawo,nie popisał się.W drugim meczu naszej grupy wygrał Bayer,a przed nami mecz z ich dzisiejszym rywalem czyli Genk,gdzie oczywiście nie ma innej opcji niż 3pkt,a w meczu Bayeru z Valencia liczę na remis.Dzięki za walkę ,jesteśmy ciągle w grze,carefree.

rass28.09.2011 23:13

zremisowaliśmy na własne życzenie. Zagraliśmy słabe spotkanie. Mięliśmy swoje okazje, ale bramkarz Valencji był nie do przejścia.
Co do "kibiców" to szkoda gadać, jak oni mogą się tak nazywać, jak bluzgają na naszych, gorzej niż na przeciwnika. Często po prostu aż niesmak bierze czytając niektóre kometarze. a Podobno kibicowanie łączy...