Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

hatfu

EURO 2012: Anglia wygrywa, Szwecja odpada z Euro!

dodał: NewsMan 15.06.2012 22:57 źródło: różne
ME 2012

Dzisiaj na stadionie w Kijowie mecz rozegrały reprezentacje Anglii oraz Szwecji. Podopieczni Roya Hodgsona ostatecznie okazali się lepsi wygrywając 3:2. Tym samym ekipa 'Trzech Koron' nie ma już nawet matematycznych szans na awans do następnej rudny turnieju w Polsce i na Ukrainie.

Pierwszy gol padł w minucie 23. Po świetnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska Stevena Gerrarda, jego kolega klubowy z Liverpoolu - Andy Carroll wyprowadził reprezentację 'Trzech Lwów' na prowadzenie. Do przerwy ten wynik nie uległ zmianie.

Jednak po przerwie to Szwecja zaczęła atakować. W 49 minucie po strzale Zlatana Ibrahimovicia, piłka trafiła do Olofa Melberga. Środkowy obrońca oddał strzał, z którym poradził sobie Joe Hart. Jednak futbolówka odbiła się od Glena Johnsona i ostatecznie padł wyrównujący gol.

W 59 minucie było już 2:1 dla ekipy Erica Hamrena. Z rzutu wolnego dośrodkował Sebastian Larsson, a w roli głównej ponownie uczestniczył Mellberg. Tym razem Szwed wpakował piłkę głową do siatki. Do wyrównania doszło w minucie 64. Strzał z daleka Theo Walcotta znalazł drogę do bramki bezradnego Andreasa Isakssona. 2:2!

Ostatni gol tego meczu padł w 79 minucie. W roli głównej uczestniczył po raz kolejny Walcott. Skrzydłowy Arsenalu Londyn zagrał piłkę w pole karny, a Danny Welbeck piętką dał bezcenne zwycięstwo swojej drużynie.

Warto dodać, że John Terry oraz Ashley Cole rozegrali pełne 90 minut w dzisiejszym spotkaniu.

Czempiondawid0816.06.2012 08:28

Bardzo dobry mecz , Terry rozegrał dobre zawody ale z Anglii na pochwałę najbardziej zasłużył Theo I Carroll .
A ze Szwecji Ibra .

Alxux16.06.2012 03:09

Swietny gol Carolla , piekna bramka Theo i troche szczesliwa bramka Welbecka. Mecz pelen emocji i pasji. Anglicy swoja postawa pozytywnie mnie zaskoczyli , pomimo tych wszsytskich przeciwnosci losu ; Kontuzje ,zmiana trenera przed samym turniejem , dyskusja na temat Terrego i Ferdinandow , Anglicy pokazali ze potrafia grac skuteczny football i ze Ci ktorzy spisywali ich na straty ( w tym i ja) mylili sie. Pozostaje pogratulowac meczu i zyczyc powodzenia w meczu z Ukraina :)

kakuta4416.06.2012 01:35

Mecz superrr.Trzymajacy w emocjach do ostatniej minuty swietny! a bohaterem ejst Walcott to co zrobil to cos niesamowitego , cala ANglia zasluzyla na to pokazali charaktter gratulacje dla nich!

Torress16.06.2012 00:57

Szkoda Ibry , bardzo go lubię :(

Aimar16.06.2012 00:47

Mecz naprawde przedni. Anglicy podkrecili. : )

sebalow16.06.2012 00:41

Ciekawy mecz duzo sie dzialo fajna brama walccota

fr3dzio716.06.2012 00:09

Brawo Anglia świetny come back, kapitalne bramki, super meczyk w skrócie :)

bluethebest15.06.2012 23:35

ładny,emocjonalny mecz Walcott powinien grać od początku, dzięki jego wejściu gra Anglii się znacznie ożywiła i o to chodziło! ledwo co wszedł i już strzelił gola, doby mecz Anglii, Szwedzi tak naprawdę te dwa gole zdobyli ze stałych fragmentów gry i wykorzystali swój wzrost, widzę że niektórzy znawcy skreślali Hodgsona, że niby sobie kompletnie nie poradzi na stanowisku trenera jak widzimy za jego kadencji Anglia gra na prawdę doby football i mają szanse nie tylko wyjść z grupy(chodź niektórzy tu nawet tego im nie wróżyli) ale i wygrać Euro. Do boju Synowie Albionu! <king>

ashleycole315.06.2012 23:20

Dobry meczyk, ładne bramki tylko szkoda Szwecji troche.
Grali do końca, no ale wygrać może tylko jeden zespół...

DoSeR15.06.2012 23:15