Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

hatfu

Mata: Piekielnie trudna druga połowa

dodał: admin 20.01.2013 17:02 źródło: SkySports
Juan Mata

W dzisiejszym derby Londynu widzieliśmy dwie różne połowy. Pierwsza stała pod znakiem dominacji Chelsea, druga - Arsenalu. Juan Mata, który zdobył w tym spotkaniu jedną z bramek przyznał, że był to szalenie trudny pojedynek.

To był bardzo trudny mecz, szczególnie drugie 45 minut. Broniliśmy naszego prowadzenia do ostatniego gwizdka. Wiedzieliśmy, że Arsenal to zespół, który nigdy się nie poddaje, wiedzieliśmy, że nasze prowadzenie 2:0 może nie wystarczyć. W końcu jednak to my mamy trzy punkty - powiedział po spotkaniu Juan Mata.

To było ważne zwycięstwo zwłaszcza, że odniesione w meczu z naszymi wielkimi rywalami i jednymi z najlepszych drużyn Premier League jakimi są Kanonierzy. Ważne było, aby zdobyć bramkę w pierwszych minutach - dzięki niemu graliśmy z odpowiednim komfortem. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, mieliśmy wiele swoich szans. W drugiej odsłonie... cóż, Arsenal ma u siebie wielkich jakościowo piłkarzy.

Wiedzieliśmy, że spróbują strzelić bramkę i pięknego gola zdobył Walcott. On i zawsze grają po to aby strzelać i wygrywać. Ten mecz był dla nas ważny z wielu powodów. Chcielismy zmniejszyć strate do Manchesterów, ale tez uspokoić naszych kibiców, którzy ostatnio byli poddenerwowani. Przecież od czterech czy pięciu meczów nie wygralismy na Stamford Bridge.

Między nami a zespołami z góry tabeli jest spora luka, jednak my się nie poddajemy. Będziemy starali się zdobyć tyle punktów, jak to tylko możliwe od teraz aż do końca sezonu. Taka jest Chelsea! - dodał hiszpański pomocnik.

Mata wypowiedział się również o sytuacji z Ramiresem, po której on sam zdobył bramkę. Brazylijczyk starł się z rywalem, jednak sędzia nie sięgnął po gwizdek.

Tak - to był faul. Dla nas jest jednak najważniejsze, że wygraliśmy.

3249 wyświetleń | 18 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Igorro20.01.2013 17:43

Pierwsza połowa była w wykonaniu Chelsea świetna, natomiast w drugiej graliśmy kompletny piach :/ Nie wiem co im tam Benitez mówi w przerwach :/

dzik200820.01.2013 17:36

Było ciężko i nerwowo ale zakończyło się dla nas dobrze no i piękny gol Maty :D

radon20.01.2013 17:23

W drugiej połowie Arsenal był groźny. Jednak to wynikało ze słabszej naszej gry, a nie jakiś wielkich umiejętności drużyny Wengera. Nie sądzę, aby ta ekipa zapewniła sobie udział w LM w następnym sezonie. Byłby to cud! Teraz liczę na kolejne triumfy najlepszego Londyńskiego zespołu!

Drogbeusz20.01.2013 17:19

1 połowa była genialna, ale w 2 było naprawde nerwowo:)

ferto20.01.2013 17:18

Dobrze ze przetrwali ta druga polowe

Aguleczek9420.01.2013 17:17

Według mnie Benitez niepotrzebnie zwlekał ze zmianą Torresa. Gdyby Demba Ba zagrał dłużej to może udało by mu się coś ustrzelić jeszcze. Szkoda, że Chelsea tak przystopowała grę w 2 połowie, ale cóż, najważniejsze 3 punkty :)

WicioCFC20.01.2013 17:14

''Między nami a zespołami z góry tabeli jest spora luka, jednak my się nie poddajemy. Będziemy starali się zdobyć tyle punktów, jak to tylko możliwe od teraz aż do końca sezonu. Taka jest Chelsea! - zakończył hiszpański pomocnik.'' - Oby od dzisiejszego meczu już ich nie tracić, a w środę wygrać 0:3 ze Swansea i cieszyć się z finału COC

ROMANCFC190520.01.2013 17:11

Piękna pierwsza połowa w drugiej już nie było tak pięknie ale liczy się efekt końcowy czyli wygrana Chelsea :D