Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

05.05.2024 15:33

hatfu

Co się dzieje? Newcastle vs Chelsea 3:2

dodał: Milin 02.02.2013 15:55 źródło: własne

Chelsea Londyn po raz kolejny traci punkty! Tym razem po dobrym występie, ale słabej końcówce meczu Niebiescy przegrywają z Newcastle na St James Park 2:3.

Pierwszą na prawdę groźną akcję przeprowadzili piłkarze Chelsea dopiero w 30 minucie. Kapitalne podanie Lamparda do Ba, który najpierw strzelił prawą nogą, a później po kapitalnej interwencji Krula dobijał głową. Niestety footballówka przeleciała obok słupka, a sam zawodnik doznał kontuzji i został zastąpiąny w 42 minucie przez Fernando Torresa.

Od tego momentu zaczął się mecz. Parę minut póżniej strzał jednego z graczy gospodarzy trafił do Cisse, który w sytuacji sam na sam powinien trafić do bramki, jednak refleks Czeskiego goalkeepera uratował Chelsea.

W 41 minucie piłka trafiła na skrzydło do zawodnika Newcastle, ten zacentrował w pole karne a tam Johna Terry'ego wyprzedził Jonas i pokonał Petra Cecha.

Arbiter doliczył aż 4 minuty do pierwszej części meczu, jednak nic się nie zmieniło. Po przerwie obydwa zespoł wyszły zmotywowane do dalszej walki.

Po 10 minutach Chelsea zdołała wyrównać. Po dobrym podaniu z lewego sektora boiska piłka trafiła do Franka Lamparda, który poprawił sobie footballówkę i prawą nogą oddał kapitalny strzał, która wpadł obok ręki bezradnego Krula.

Nie minęło 6 minut, a Chelsea wyszła na prowadzenie. Dobre podanie na skrzydło do Ivanovica, który zacentrował w pole karne. Tam Torres wystawił piłkę do Juana Maty, który rogalem wpakował piłkę do siatki Newcastle.

Niestety po kolejnych 5 mitach było już 2:2. Dobre podanie Cisse na wolne pole do Gouffrana, które strzał zdołał sparować do boku Petr Cech, jednak wobec dobitki Sissoko był już całkowicie bezradny.

W 72 minucie kapitalnie strzelał Cissoko, jednak kolejną kapitalną interwencją popisał się Petr Cech. 10 minut później przed dobrą szansą stanął Fernando Torres, jednak nie zdołał oddać strzału na bramkę Krula. W efekcie mieliśmy kontrę i ponownie świetnie intwerweniował Cech.

W 84 minucie Lampard mógł strzelić swoją drugą bramkę, jednak uderzył wysoko ponad bramką. 5 minut późnie Davide Santon minął Ivanovica i wycofał piłkę na 17 metr do Cissoko, który precyzyjnym strzałem po raz 2 pokonał Cecha.

Chelsea przegrywa kolejny mecz. Rafa Benitez jest najgorszym trenerem w tzw 'erze Abramowicza'. Co się dzieje z Chelsea? Kiedy w końcu zaczniemy wygrywać, jak przystało na taki klub jak Chelsea?

Newcastle - Chelsea 3:2
Jonas 42, Sissoko 66, 90 - Lampard 55, Mata 61

Aktualna ocena: 3.83

23724 wyświetlenia | 87 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

game8902.02.2013 18:31

brawo Rafa! mimo że mamy ostro osłabiony skład to takiej tragedii dawno nie było...zero jakiegokolwiek pomysłu na grę a o chęci nie wspomnę...ta sama lipa co za Boasa tylko że dłużej trwająca!!! swoją drogą u nas środek pola i napad nie istnieje!!

Kosta02.02.2013 18:30

Mata na prezydenta. I on nie gra w reprezentacji...

BlueLucas02.02.2013 18:30

Benitez, The Special One
....to destruction team.
Boże, kto to w ogóle jest kur**?! To jest klub, który pół roku temu zdobył lige mistrzów, czy jakiś zespół ligi podwórkowej?! chyba to 2.
BENITEZ OUT, błagam odejdź dziadzie gruby, bo już działasz mi na nerwy od dłuższego czasu. Nie potrafimy ograć teraz praktycznie nikogo. MASAKRA... chcę już koniec sezonu, NOWEGO TRENERA, nowych piłkarzy i nowe nadzieje.

FrankLampard1302.02.2013 18:28

Benitez musi odejść koniecznie, bo to co wyprawia obecnie z Chelsea jest nie do zniesienia.

SuperFrank02.02.2013 18:25

MASAKRA! Kolejny mecz i kolejny raz nie zdobywamy 3 pkt a co gorsza zostajemy z niczym.Nie graliśmy słabo jednak czegoś zabrakło 2 połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu szczególnie początek piękne gole Lampsa i Juana(widać że tym panom juz od kilku spotkań na wynikach zalezy) czego nie można powiedzieć o wszystkich.Niestety nieudany powrót Johna a i przy 2 bramkach można mieć do niego pretensje.Sissoko to robił dziś co chciał a Cola w jednej akcji to wręcz ośmieszył.Gdzie się podziała szybkość i zwrotność Asha? I gdzie ogólnie forma większości zespołu? Cięzko patrzyć na tak męczącą sie Chelsea ale trzeba wierzyć w lepsze kolejne spotkania.Carefree!!

sebastian11102.02.2013 18:24

Dobrze , że zatrudnili trenera , który już zepsuł dwa kluby i teraz psuje kolejny hahaahah brawo Abramović ! Gdzieś mam twój hajs skoro i tak to nic nie daje . ROMAN OUT!

fr3dzio702.02.2013 18:20

I Lampard ma nie dostać nowego kontraktu?! Jak jako jedyny z Matą w ogóle coś grają, i tylko oni nas jakoś trzymają(bo Hazard nie gra przez zawieszenie). To jest wstyd. Ogólnie nie jestem za zwalnianiem trenerów ale w takim przypadku inaczej się nie da. Rafa OUT!

Blue is a color02.02.2013 18:18

Już nie mam sił narzekać na "trenera", formę i zaangażowanie poszczególnych piłkarzy. Normalnie ręce opadają i szkoda klawiatury bo co kilka dni to samo a nawet gorzej bo do tej pory było po 2:2 a teraz 3:2 w plecy!
Co dalej może jakieś 0:4 i wreszcie Romek przejrzy i wy*ebie tego spaślaka w pi*du na zbity ryj...

przemas233302.02.2013 18:18

No właśnie co się dzieje czemu ten grubas jeszcze nie wyleciał???Romek jest ślepy czy tylko takiego udaje???Brawa tylko dla Lampsa i Maty za cudowne bramki,chociaż to dobre Benitez WON!!!

Patryczek9802.02.2013 18:17

Jak już mówiłem, to co teraz gramy jest straszne, nie da się na to patrzeć. Co to wogóle jest ku.wa ??!!!