Poniedziałek, 15 kwiecień 2024 r.

Osób on-line: 8

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Sheffield vs Chelsea
15.04.2024, 21:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Wielu chętnych na Bertranda

dodał: admin 07.01.2014 05:51 źródło: Guardian
Ryan Bertrand

Odejście Ryana Bertranda z Chelsea wydaje się być nieuniknione. Nominalny zastępca Ashley'a Cole'a wypadł poza hierarchię londyńczyków a z kontuzji angielskiego lewego obrońcy nieoczekiwanie skorzystał Cesar Azpilicueta. Kłopoty Bertranda przyciągają doń uwagę wielu chętnych.

Od kilku tygodni mówi się o możliwości przenosin młodego obrońcy do Liverpoolu, jednak The Reds to nie jedyny możliwy kierunek najbliższej przyszłości Bertranda. Piłkarzem zainteresowane są także takie kluby jak Everton, Southampton - o ile zdecyduje się rozstać z Luke Shawem - a także Fulham.

Umowa Ryana z Chelsea jest ważna do czerwca 2017 roku, stąd The Blues nie muszą spieszyć się z jego sprzedażą - kto wie, czy sam piłkarz nie zmieni w styczniu klubu jedynie na zasadzie wypożyczenia?

W obecnym sezonie Bertrand znalazł się tylko raz w podstawowej jedenastce Chelsea w Premier League, a dwukrotnie zagrał w Capital One Cup.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:



Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 0

4900 wyświetleń | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

DukeWolf07.01.2014 14:12

Oby Mou dał mu szanse...

preak07.01.2014 13:32

kto by nie chcial zwyciezcy LM :D

ashleycole307.01.2014 13:27

Jeśli zależy nam naprawdę na pozyskaniu Shawa, a Southampton faktycznie interesuje sie Bertrandem, to może włączyć Ryana do oferty za Luke'a, skoro te jego odejście ma być kwestią czasu.

Szkoda, bo jeśli tak to sie skończy, Bertrand znów bedzie tylko zmarnowanym, niedoszlifowanym talentem.

Ja chciałbym go w Evertonie. Nie w Liverpoolu, nie w Fulham, ale właśnie w Evertonie. Szczególnie, jeśli Baines opuści Goodison ;)

BoysNoize07.01.2014 13:26

Solidne występy w poprzednim sezonie, wystarczyło tylko doszlifować ten talent. Zresztą podobnie z Kevinem, ale Jose woli wystawiać ten sam skład. Bronek(nietykalny) zawsze na prawej, na lewej Azpi albo Cole.

GuraalCFC07.01.2014 12:46

Szkoda, bo fajnie grał w zeszłym sezonie. Może nie rewelacyjnie, ale solidnie. Wydaje mi się, że to błąd Mou, ale to on podejmuje decyzje.

Nieznany07.01.2014 12:17

nikt nawet ciebie nie chce na Stamford...

PatrickCFC07.01.2014 11:30

Szkoda go.. Ja bym zostawił... Walić Luke Shawa, Bertrand nie jest gorszy.

NewsMan07.01.2014 11:26

Póki nie mamy nikogo innego na jego pozycję, Ryan musi zostać. A jeśli chodzi o zastępcę to myślę o Shaw'ie albo Davies'ie ze Swansea.

depcik9407.01.2014 10:56

Pozbywają się nie tych piłkarzy co trzeba a co z Torresem i Eto?Nikt nie ma ochoty na gwiazdy światowej piłki?

piotro07.01.2014 10:43

Smash - Cole odejdzie? Skąd masz takie informacje?







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

31

71

2.

Liverpool

31

71

3.

Manchester City

31

70

4.

Tottenham

31

60

5.

Aston Villa

32

60

6.

Manchester Utd

31

49

7.

West Ham United

32

48

8.

Newcastle United

31

47

9.

Chelsea

30

44

10.

Brighton & Hove Albion

31

43