Piątek, 19 sierpnień 2022 r.

Osób on-line: 29

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

Premier League
Leeds vs Chelsea
21.08.2022, 15:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Mandzukic trafi do Chelsea?

dodał: Zhirkov 16.03.2014 12:27 źródło: vitalfootball.co.uk
piłka

Jak podają angielskie tabloidy, napastnik Bayernu Monachium, Mario Mandzukić może przenieść się do zespołu z zachodniego Londynu.

Z samego rana brytyjskie bulwarówki zaczęły spekulować o Chorwacie, który prawdopodobnie opuści Bawarię. Bayern zapewnił sobie transfer Roberta Lewandowskiego już w styczniu. Mówi się, iż Mandzukić może nie zgodzić się na redukcję swoich zarobków aż o 20 %.

Jose Mourinho poszukuje napastnika, był Suarez, Falcao, Cavani, ostatnio nawet Diego Costa, a teraz na pierwszym planie ujawnił nam się 27 letni Chorwat, wychowanek Marsoni.

Aktualne zarobki Mario wynoszą w przybliżęniu 110 tysięcy funtów, czy włodarze 'The Blues' zgodzą się na tak niebotyczną kwotę?



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 1

7645 wyświetleń | 27 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

kakuta4417.03.2014 14:51

Nie pogardzę zadnym napastnim z tych wymienionyxh jak Costa , Balo,Dzeko czy mandzukic prawda jest taaka ze akzdy z tych napastnikow jest o neibo lepszych od naszych obecnych, nam potrxzebny jeden dobry a nie trzech srednich

bioly4417.03.2014 10:37

"Jak podają angielskie tabloidy" ... Dalej szkoda czasu na te wypociny, z reszta po samym tytule już się zaśmiałem z politowaniem nad tym "artykułem".

Yavin17.03.2014 00:31

lepiej niech dzeko kupia ;P ....

ashleycole316.03.2014 22:21

Każdego z w/w napastników widziałbym chętniej w Chelsea niż Mandzukica. Czemu mamy zbierać ochłapy Bayernu ?

icemanCFC16.03.2014 22:06

wole kogos innego.. :)

bucz3016.03.2014 21:45

Mandżu byłby na pewno dobrym wyborem i wzmocnieniem,może akurat by się sprawdził tak jak Negredo w City.Żadna gwiazda,tylko solidny piłkarz,a 110 k to chyba nie tak dużo za napastnika takiej klasy,Demba Ba chyba ma u nas ok.100 k.Pewnie jak byśmy zakontraktowali Lewego dostał by dwa razy tyle.

Czempiondawid0816.03.2014 18:17

Niech nasz zarząd nie zapomina o naszym napastniku grającym w Evertonie !!

Hubert01016.03.2014 18:09

No nie wiem czy Mario to odpowiedni kandydat do gry w naszym napadzie. Chociaż z drugiej strony na pewno będzie do wyciągnięcia myślę ze może to być nasza opcja nr. 2 może 3