Niech sobie wciąga i gra CP :P Mamy Swoich i trzeba im dać czas, zwłaszcza Nkunku

Taki mateta z CP nosem wciąga kazdego z naszych napadziorow, gosciu ma timing siłe jak drogba, brac go za kazde pieniadze

hatfu

WHU v Chelsea: kolejne zmarnowane popołudnie

dodał: admin 24.10.2015 17:39 źródło: goal.pl
Arsenal v Chelsea

Wynikiem 2:1 dla WHU zakończyło się derby Londynu z Chelsea. Zespół The Blues zmuszony był do gry w dziesiątkę, nie otrzymał prawidłowo strzelonego gola a na trybuny zostali wysłani Jose Mourinho ze swoim asystentem. Niezależnie od tego, czy wszystko sprzysięgło się przeciwko CFC to kolejne przegrane spotkanie a tym samym zerowy dorobek punktowy...

The Blues od początku spotkania byli aktywni i szybko mogli otworzyć wynik meczu - dobrą okazję zmarnował jednak w sytuacji prawie sam na sam Diego Costa który posłał piłkę w trybuny.

W 17. minucie wszystko się odwróciło, bo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarza gospodarzy, futbolówki nie wybił Costa, a mocnym i precyzyjnym strzałem z pierwszej piłki pokonał Asmira Begovicia Mauro Zarate.

Goście ze Stamford Bridge nieco przygaśli, chociaż w 35. minucie zabrakło im centymetrów... W ogromnym zamieszaniu główkował Zouma, futbolówka odbiła się od Lanziniego, ale jak pokazała technologia, ta ostatecznie nie przekroczyła linii bramkowej.

Wymiana ciosów trwała, a kilka minut przed przerwą mogli też zdobyć gola podopieczni Slavena Bilicia, lecz w sytuacji sam na sam z Lanzinim Begović skrócił kąt i zmusił rywala do niecelnego uderzenia.
Kilka chwil później do siatki trafił Cesc Fabregas, którego gola arbiter sygnalizując pozycję spaloną (niesłusznie!) nie uznał, a w 44. minucie drugą żółtą i czerwoną kartkę obejrzał Nemanja Matić.

Dziesięć minut po zmianie stron zmotywowani grający w osłabieniu goście doprowadzili do wyrównania. Do siatki trafił Gary Cahill, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej odnalazł się w szesnastce rywala.

Tempo meczu nieco siadło, a przy piłce częściej utrzymywali się w kolejnych minutach piłkarze West Hamu. W ostatnim kwadransie obie ekipy stworzyły sobie po jednej naprawdę klarownej okazji. Szybkiego kontrataku nie wykończył jednak Ramires, a kilkadziesiąt sekund później dośrodkowanie Cresswella na gola strzałem głową zamienił Andy Carroll.

To kolejne przegrane spotkanie Chelsea. Londyńczycy zaprezentowali się dziś lepiej niż w poprzednich meczach, ale zbieg okoliczności nie przyniósł tak potrzebnego przełamania. Czy zobaczymy je w meczu ze Stoke?

Cloud24.10.2015 18:30

Wiecie co... Mourinho wykastrował naszą drużyne, jak sie wywala KLASOWYCH grajków to się sprowadza dobrych zastępców, albo nie sprzedaje.. ciekawe co by było jakbyśmy teraz mieli Lukaku w obwodzie z Costą i Remym, SCHURRLE, MATE I DE BRUYNE

Dzięki mou za to wszystko czyli za zmarnowany sezon i dublet na farcie, czas sie żegnać bo jesteś wypalonym dziadem ^^ WHU zrobiło kolejny kroczek do zwolnienia, możemy sie cieszyć z tego..

Rob8s24.10.2015 18:15

@Alex11 masz całkowitą rację; niestety ci, którzy twierdzą, że trzeba dać czas Mourinho mają ten sam problem z głową co nasz wspaniały taktyk. Żaden z czołowych zespołów nie ma i nie miał w ostatnich latach takiego kryzysu (może Valencia kilka lat temu jeśli dobrze pamiętam) i dlatego trzeba Mou wywalić bo on od 2,5 roku nie ma pomysłu na grę

DomiX6524.10.2015 18:14

Era mourinho sie kończy.

Alex1124.10.2015 18:05

coś czuje że Ancelotti będzie się szykował do zakończenia swoich wakacji bo ewidentnie Mou nie ma pomysłu jak zmienić Chelsea a jego wybory pokazują że nawet nie próbuje . On chyba chce pokazać że jego wybory są najlepsze i że ci zawodnicy odpalą ale zawodnicy którzy mogliby coś zmienić siedzą na ławce z wyjątkiem Williana który jako jedyny gra na poziomie i aż chce się patrzeć na jego grę jak ma piłkę

jaro924.10.2015 18:04

@tylkoCity no miód to ty w uszach masz na pewno. Cale słoiki można by nim wypełnić.

tylkoCity24.10.2015 18:02

miód na moje oczy i uszy:)

yankees24.10.2015 18:01

Niestety sam Willian meczu nie wygra, widać że chłopak się stara i haruje za trzech, ale niestety reszta zespołu to obraz nędzy i rozpaczy. Zouma wg mnie nie nadaje się na PO, brak mu wyczucia kiedy ma iść do przodu a kiedy nie. Trzeba postawić odważniej na Babę na LO a Azpiego na PO..

jaro924.10.2015 18:00

dobry tytuł, nic dodać nic ująć. Prócz Williana ten zespół obecnie nie ma piłkarzy na poziomie. Wpuszczanie Falcao kosztem Remy'ego potwierdza że Mourinho ma coś z głową.

przemas233324.10.2015 17:58

Żeby sędzia po.jeb uznał gola Fabsa w pierwszej połowie,to ten mecz zupełnie inaczej mógł się dla nas potoczyć.No i w sumie głównie Matić zawalił,wiedząc że ma już żółtko to jeszcze tak głupio faulował.Ech brak słów!.

damian37624.10.2015 17:56

damian376mordagimbie proszę o zbanowanie tego konta i sprawdzenie jego IP bo mam podejrzenie multikonta.