aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: admin 15.08.2016 22:45 źródło: goal.pl

Wygraną 2:1 Chelsea rozpoczęła nowy sezon 2016/17. Bardzo dobra gra przełożyła się tylko na bramkę Edena Hazarda z rzutu karnego, później mimo przewagi gospodarzy wyrównał Collins. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, piłkę do bramki wsadził Diego Costa!

Na pierwszą wartą odnotowania sytuację trzeba było poczekać do 12. minuty, kiedy to z piłką w polu karnym znalazł się Ivanović. Serb ładnie nawinął jednego z obrońców, po czym uderzył płasko w krótki róg, ale futbolówkę na rzut rożny zdołał sparować Adrian.

Kwadrans przed końcem pierwszej odsłony indywidualną akcję przeprowadził Hazard, ale techniczne uderzenie Belga przeleciało tuż obok słupka.
W 38. minucie z dystansu huknął Diego Costa, jednak futbolówka przefrunęła nad bramką. W końcówce z rzutu wolnego spróbował jeszcze Willian, ale bramkarz Młotów przeniósł piłkę palcami nad poprzeczkę.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla The Blues - tuż po przerwie strzał Diego Costy obronił jeszcze Adrian, ale chwilę później Antonio sfaulował w polu karnym Azpilicuetę, a rzut karny pewnie wykorzystał Hazard.

W 63. minucie Oscar zagrał na prawą stronę do Williana, Brazylijczyk wbiegł dynamicznie w szesnastkę rywala, jednak płaskie uderzenie zdołał odbić Adrian.

Trzynaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry, dość niespodziewanie wyrównały Młoty - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka spadła pod nogi środkowego obrońcy, Jamesa Collinsa, który świetnym uderzeniem z półwoleja wpakował futbolówkę do siatki.

W końcowej fazie meczu na boisku pojawili się Pedro, Batshuayi, i Moses - po dośrodkowaniu Nigeryjczyka w 87. minucie przed okazją stanął Hiszpan, ale uderzenie z powietrza minęło bramkę strzeżoną przez Adriana.

Dwie minuty później The Blues zdobyli decydującego gola. Batshuayi zgrał górną piłkę pod nogi Diego Costy, a ten precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego pokonał bezradnego Adriana.
Chwilę później wyczyn Costy próbował po drugiej stronie boiska powtórzyć Payet, ale futbolówkę pewnie złapał Courtois.

Na podkreślenie zasługuje słaba dyspozycja sędziego, który ignorował czyste sytuacje na jedenastki dla gospodarzy. Swoją drogą zdobywca zwycięskiego gola - Diego Costa również nie powinien znaleźc się w końcówce na boisku, bowiem zasłużył na dwie żółte kartki.

Podopieczni trenera Conte rozpoczęli ligową kampanię od zwycięstwa. W przyszłym tygodniu The Blues zagrają na wyjeździe z Watfordem, natomiast The Hammers będą gościć Bournemouth.

Chelsea FC - West Ham United 2:1 (0:0)

1:0 Hazard (k.) 47'
1:1 Collins 77'
2:1 Diego Costa 89'

18661 wyświetleń | 36 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Lampard_0816.08.2016 12:53

Reasumując wczorajszy mecz, można powiedzieć,że Conte przywrócił Chelsea ducha gry, pasje gry. Widać po drużynie jakby wy młodniała pod wodzą włoskiego dyrygenta. Styl gry i jakość cieszy. Podsianie piłki i rozgrywanie jej szybko również. Hazard od razu przypomina piłkarza na topie. Wczorajszy mecz zapowiada Chelsea jako drużynę, która powalczy o tytuł mistrza do ostatniej kolejki, a nie jak ostatnio do piątej. Mimo że Kocham Mourinho, trzeba jasno to przyznać, Antonio Conte to prawdziwy wódz. Brawo za walkę do ostatniej sekundy. Mamy 3pt i mamy głód gry, to widać.

Karko16.08.2016 09:52

Obyśmy tak grali cały czas, ciut dokładniej w ofensywie i będzie dobrze :D
Nie daliśmy im wgl grać, bramke strzelili z przypadku... czemu mnie to nie dziwi?

sepax16.08.2016 09:00

Teraz watford :) i kolejne 3 pkt.

sepax16.08.2016 08:59

<brawo>

adam116.08.2016 00:33

Hazard wspaniała gra.
Costa to ja to miałem nadzieje że Conte wstawi za niego Michego bo tak miałem dość patrzenia na niego ale suma sumarum dobrze że nie Pamiętam też to dośrodkowanie Mosesa prosto do Michiego i szkoda że obrońca z nim wygrał te piłkę. Wygląda na to ze nasza ławka jest w stanie walczyć o pierwszy skład.
co do oscara zagrał nieźle ale mam ciągle przed oczami to podanie do Williana. Najpierw genialnie uciekł obrońcy by potem niecelnie podać chocioasz miał czas by przymierzyć. No cuż miejmy nadzieje że wkońcu będzie regularnie ładnie grał.
Co do gry zespołu robiliśmy wszystko szybkie kontry ze skrzydła, dalekie podania, rozgrywanie, strzały z dystansu i współpraca między piłkarzami to była poezja. Na początku było gorzej, ale puźniej przejeliśmy kontrole.

pawel555012315.08.2016 23:41

@lysy83 Jestem ciekaw czy ty w ogóle oglądałeś ten mecz, czy po prostu napisałeś ten komentarz by wprowadzić trochę zamieszania i z trollować innych użytkowników. Kante zagrał naprawdę dobry mecz, czyścił praktycznie wszystkie piłki, pamiętam tylko jedną jego stratę. A co do samego meczu to kontrolowaliśmy praktycznie całe spotkanie, uważam że każdy zawodnik zasługuje na pochwałę, zabrakło po prostu trochę koncentracji w końcówce. Mogło być równie dobrze 3:0 dla nas i ten wynik także był by sprawiedliwy.

zdebowiecki15.08.2016 23:37

Generalnie gramy najlepiej za trenerów z Włoch... Carlo... Do matteo... Conte...

zdebowiecki15.08.2016 23:36

Po pierwszym meczu każdy powie że to jest ta CFC która chcemy oglądać. Jestem pod wrazrniem naszej gry. Jedyne co to trochę kreatywności w rozegraniu że środka

HazardForever15.08.2016 23:32