Środa, 10 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 11

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: aliant023

Znaleziono 51 komentarzy użytkownika aliant023
  • Komentowany temat:Jose: Never say never

    28.03.2014 11:44

    To jest to... news zatytułowany "nigdy nie mów nigdy", następny news "nigdy nie myślałem o pracy w United", ech... :D

  • Komentowany temat:Pellegrini: Typowe gierki Jose

    07.02.2014 16:12

    Ból tyłka widzę...

  • Komentowany temat:Juan: Chcę wygrywać z United trofea

    27.01.2014 12:47

    Ten news nie ma nic wspólnego z Chelsea, tak samo jak i zdjęcie tygodnia z Matą i Moyesem... Może zamiast tego wstawili byście jakieś zdjęcie z Salahem? Napisali coś więcej o tym piłkarzu?

  • Komentowany temat:Mourinho: Moyes potrzebuje czasu

    14.01.2014 22:33

    I pomyśleć, że jeszcze za nim Mourinho wrócił to niektórzy widzieli właśnie Moyesa jako trenera Chelsea :P

  • Komentowany temat:Barcelona odpuszcza walkę o Courtoisa

    12.01.2014 15:24

    "Jose Mourinho nie pozwoli na sprzedaż Hiszpana"- jakiego Hiszpana? Przecież to Belg jest...

  • Komentowany temat:Boas: Chelsea może być faworytem kolejnego sezonu

    17.05.2013 17:22

    Chelsea nie jest pierwszym w historii zespołem, który zdobył 2 europejskie trofea rok po roku. W 2003 FC Porto zdobyło puchar UEFA a rok później Ligę mistrzów.

  • Komentowany temat:Ake: Gra w finale byłaby czymś wspaniałym

    13.05.2013 17:05

    Nie zapominajcie panowie, że w finale ligi mistrzów w zeszłym roku debiut zaliczył Ryan Bertrand, a więc czemu Ake nie miał by teraz zagrać? ;)

  • Komentowany temat:Rafa negocjuje z PSG?

    01.05.2013 18:28

    Pewnie PSG myśli, że Carlo odejdzie do Realu, bo podobno Real go chciał, więc szukają następcy.

  • Komentowany temat:Benitez: Priorytet to pierwsza czwórka

    27.01.2013 11:17

    Jesteśmy na 3 miejscu, a priorytetem jest pierwsza czwórka? Ubezpiecza się na wypadek straty miejsca?

  • Komentowany temat:Benitez: Roman, daj mi kolejny sezon!

    27.01.2013 11:13

    Co on wogóle gada?!
    "Ilu z nich wydało ogromne pieniądze na wzmocnienia? Ja nie znajduję się wśród nich."- A może właśnie powinieneś trochę wydać?
    " Ilu z nich wyruszyło do Japonii z kontuzjowanymi graczami"- Sam fakt, że pojechałeś do Japonii to zasługa RDM, a jeśli chodzi o kontuzje, to Mourinho miał poważniejszy problem przez większą część sezonu.
    "ilu musiało oddać piłkarzy na Puchar Narodów Afryki? Tylko ja!"- Tylko Ty?! Śmiech na sali. Mikel i Moses, ktoś jeszcze? A we wcześniejszych sezonach wyjeżdżali jeszcze Essien, Drogba, Kalou. Ten ostatni może nie był zbyt wielką stratą, bo zazwyczaj był rezerwowym, ale zastąpić Drogbę, czy Essiena było już trudniej, na pewno trudniej niż Mikela i Mosesa.

  • Komentowany temat:Roman Abramowicz kupił sobie plaże... dla nudystów

    01.01.2013 13:46

    Plaża warta Falcao i Demby Ba :P

  • Komentowany temat:Wilkins: A gdyby tak Ferguson sięgnął po Lampsa?

    31.12.2012 11:58

    Coś mi się wydaje że Wilkins próbuje w ten sposób sprowokować Abramowicza do tego by przedłużył kontrakt w Lampardem ;)

  • Komentowany temat:Hasselbaink: Torres potrzebuje konkurenta

    17.12.2012 17:46

    Był Drogba, był Anelka, Torres nie strzelał...

  • Komentowany temat:Benitez: Niewykorzystane możliwości

    16.12.2012 20:57

    koven- zgadzam się, że nie przywiązuje sie do tego pucharu wagi, ale jak by nie było to jednak mistrzostwa świata, a nie puchar lokomotywy i tutaj jednak jakaś tam stawka jest, tym bardziej, że piłkarze mówili, że chcą wygrać ten puchar. Ba! Sam Torres pytał "Jak można nie brać tego trofeum na poważnie?". Dlatego wciąż uważam, że powinni zagrać naprawdę z zaangażowaniem. Przegrywając ten puchar tak naprawdę potwierdziliśmy tylko, że zasłużenie wypadliśmy z LM. Bolesne, ale prawdziwe. Mam nadzieje że chociaż w LE wykażą zaangażowanie.

  • Komentowany temat:Benitez: Niewykorzystane możliwości

    16.12.2012 17:56

    "Dla nich to spotkanie było jak finał Mistrzostw Świata"
    A dla nas to co to było? facepalm

  • Komentowany temat:Benitez jednym z kandydatów zastąpienia Jose w Realu

    09.12.2012 09:38

    Co jest, panowie? Jeszcze kilka dni temu Benitez był zwalniany a teraz nagle zostaje? ;)

  • Komentowany temat:Del Bosque: Nie znalazłem miejsca dla Maty

    06.10.2012 11:24

    MATAdor- nie do końca się zgodzę. Kontuzja jest ryzykiem które jest zawsze. Przecie na treningu też może się zdarzyć, że skręci kostkę, albo źle upadnie, czy w czasie treningowej gry inny kolega go sfauluje. Ale popieram, że brak powołania może wyjść na dobre. Mata, aby odzyskać miejsce w reprezentacji będzie robił wszystko aby zaimponować selekcjonerowi, czyli po prostu będzie się starał grać lepiej, co wyjdzie na dobre Chelsea;)

  • Komentowany temat:Tajemnicze kradzieże w Cobham

    26.09.2012 14:08

    a ja wam mówię że to bracia Ferdinand;P

  • Komentowany temat:Rio chce wrócić do reprezentacji?

    25.09.2012 09:14

    A może frytki do tego...

  • Komentowany temat:Antonio Conte zdyskwalifikowany!

    16.09.2012 22:05

    Z jednej strony to dla nas lepiej, ale z drugiej wygrana z Juventusem nie będzie już tak cieszyła jak w przypadku gdyby Conte siedział na ławce trenerskiej. Ale niech Chelsea teraz to wykorzysta bo wstyd przegrać z osłabionym rywalem.

  • Komentowany temat:Mikel: Nie przeszkadza mi brak goli

    07.09.2012 10:07

    "Może powinienem zmienić coś będąc bliżej bramki?"<br>
    <br>
    Tak... może Petr Cech też powinien podejść bliżej bramki rywala bo zbyt wiele bramek to też nie strzela.
    Mikel chyba zapomniał jaka jest jego rola...

  • Komentowany temat:

    04.06.2012 10:08

    "poczynili znaczne poczynania"

  • Komentowany temat:Triumf Chelsea w Lidze Mistrzów!

    20.05.2012 11:20

    Nie wierzę, że szósty mecz z rzędu mieliśmy szczęście. Poprostu byliśmy najlepsi i tyle;D
    BRAWO CHELSEA!

  • Komentowany temat:Roberto: Bayern? Może być trudniej niż z Realem

    27.04.2012 19:44

    Ramires-> Spokojnie z tym składem, do finału mamy jeszcze trochę czasu, a nie wiadomo co się jeszcze wydarzy;)

    Myślę, że z Di Matteo możemy odnieś wiele sukcesów. Za te porównanie które podam możecie mnie op*****, ale on będzie dla nas takim trenerem jakim był dla Barcelony Guardiola. Oboje byli legendami swoich klubów. Pep zdobył wiele sukcesów z Barceloną i to trzeba mu przyznać. Myślę, że z Di Matteo możemy zdobyć znacznie więcej. Tylko potrzebna jest przychylność Romka.

  • Komentowany temat:Dalglish: Bayern zagra finał u siebie. To nie fair!

    27.04.2012 09:34

    Dalglish ma rację. Moim zdaniem UEFA powinna wybierać jeden stadion na finał i dwa w rezerwie. W przypadku takim jak teraz, można spokojnie przenieść finał na ten "rezerwowy" stadion, a w momencie, gdyby oba stadiony należały do drużyn, które są w finale, to zawsze jest drugi rezerwowy stadion. No, ale UEFA to UEFA. Jak by Barcelona weszła do finału może by się zastanowili nad przeniesieniem, ale jak w finale jest Chelsea to co im tam;)

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7261 dni

  • Online: 11
  • Użytkowników: 352081
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373