Niedziela, 14 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 21

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: karolissimus1234

Znaleziono 159 komentarzy użytkownika karolissimus1234
  • Komentowany temat:Kanonierzy rozsiekani przez szable Chelsea

    22.03.2014 15:02

    wysoka wygrana w tym meczu da zawodnikom ogromnego kopa w meczu z PSG. Tak pozatym myśle, że po meczu więcej czasu poświęci się wytykaniu błędow sędziemu, niż świetnej grze zawodników.

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Derby County

    04.01.2014 13:28

    @Wojas97 nie wiem dokładnie,ale myśle,że jeżeli 20-letni blackman został zgłoszony ,to trzeba chyba zgłaszać wszystkich,nawet młodzików.

  • Komentowany temat:Kalas: Rozważam odejście z Chelsea

    03.01.2014 19:58

    W Vitesse był kluczową postacią i zapewne przywitaliby go tam z otwartymi rękami ,ja jednak wolałbym,żeby został w Anglii,nawet jeśli oznaczałoby to wyporzyczenie do niższej ligi,myśle jednak,że mógłby grać nawet w premierleague np. w takim crystal palace albo cardiff.

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Derby County

    03.01.2014 19:50

    Mamy świetną kadre i Mou ma dużo możliwości rotowania nią. Na bramce zapewne zagra Schwarzer ja jednak chciałbym zobaczyć tam blackmana. Chciałbym ,żeby na bokach obrony zagrali bertrand i kalas tylko niestety tego drugiego nie ma w kadrze. Oprócz tego fajnie by było gdyby na środku zagrał Mikel z kdB,a za hazarda willian. Rami i Hazard też muszą odpoczywać. Mimo,że demba Ba zasługuje na szansę w tym meczu ja jednak dałbym szanse Torresowi.

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Derby County

    03.01.2014 19:49

    Mamy świetną kadre i Mou ma dużo możliwości rotowania nią. Na bramce zapewne zagra Schwarzer ja jednak chciałbym zobaczyć tam blackmana. Chciałbym ,żeby na bokach obrony zagrali bertrand i kalas. Oprócz tego fajnie by było gdyby na środku zagrał Mikel z kdB,a za hazarda willian. Rami i Hazard też muszą odpoczywać. Mimo,że demba Ba zasługuje na szansę w tym meczu ja jednak dałbym szanse Torresowi.

  • Komentowany temat:Oceny SkySports: Torres najlepszy!

    27.10.2013 20:49

    Świetny mecz Torresa i ogólnie całej ofensywy. Z ocenami naszej drużyny zgadzam się,ale z oceną 2 piłkarzy city nie zgadzam się. Zabalecie i Nasriemu dałbym noty po 6,5. 5 Nasriego to nie pprozumienie. Widać, że Pellegrini ma pomysł na gre. Aguero po raz kolejny zalicza swietny mecz ,a Silva z Nasrim także grają bdb. Nasri odżył i pokazał kilka niezłych zagrań i nie moge zrozumieć tej 5.

  • Komentowany temat:David kontra... Goliat?

    15.10.2013 18:27

    Patrząc na to zdjęcie przypomniało mi się zdjęcie z meczu francja-belgia. Valbuena -Fellaini i Kompany. Może teraz Dawid pomyśli jak mali zawodnicy czują się biegnąc na niego.

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Everton

    13.09.2013 18:44

    Marcoo ustawienie 4-1-4-1 z lampsem jako DP/ŚP jest nierealne u Mou. Lamps nie sprawdziłby się w takim ustawieniu ,a pozatym Mou preferuje 4-2-3-1.
    Ja widziałbym 11 tak:
    Petr
    Azpi-Luiz-Cahil-Cole
    Ess-van Ginkiel
    Hazard- Mata-KDB
    Torres
    z ławki:
    Willian Eto i Andre

  • Komentowany temat:Oscar z nadzieją na powrót do gry

    09.09.2013 07:43

    Ej no weź daj troche Ramiemu pograć ;). Jest podstawowym zawodnikiem i jestem za tym ,aby grał dla reprezentacji jak najczęściej.

  • Komentowany temat:Guardiola: Szanuję Mourinho

    28.08.2013 15:11

    Cech<br>
    cole -iva -terry - azpi<br>
    rami-lampard<br>
    hazard- oscar - kdb<br>
    lukaku<br>
    z ławki torres,mata i yyy?? nie wiem
    Mamy szanse wygrać,zwłaszcza jeśli Pep wystawi na DP Lahma. Bastian,Tiago i Javi nie zagrają ,a Goetze raczej na ŚP/DP nie wystawi.

  • Komentowany temat:Keshi: Nie mam wpływu na Chelsea

    22.08.2013 13:06

    Mamy szeroką kadre i wiele meczów przed sobą. Tak szeroka kadra ma swoje dobre i złe strony ,wiem jednak że dostaną szanse i jeśli ją wykorzystają i będą w formie będą grali regularnie.

  • Komentowany temat:Nieformalne rozmowy z United. Mata na wymianę?

    22.08.2013 12:58

    Nie uważam Maty za jakiegoś boga,ale widze jak ważną częścią drużyny jest i napisze szczerze ,że Mata to klasa światowa mimo swoich wad. Jest najlepszym ofensywnym pomocnikiem w naszej kadrze i błędem byłoby sprzedanie go ,a zwłaszcza do MU. Mou zadba o to ,żeby mata został i nadal wzbudzał zachwyt u mnie i rzeszy kibiców. O jego forme się nie boje ponieważ wiem ,że nie zawiedzie mnie i kibiców. Nie jestem sezonowcem więc nawet jeśli w meczu z MU , nie zagra świetnie ,wybacze to mu i będe liczył na odbudowanie jego formy.

  • Komentowany temat:Courtois z chęcią pokonania Barcelony

    22.08.2013 12:44

    Turan <3 jak dla mnie MOTM. Courtois i Koke zaliczyli świetny występ. Myśle,że w drugiej połowie zawodnicy z Madrytu byli zmęczeni. Gdyby przez cały mecz grali jak w pierwszej piłowie, wygraliby 2:0.

  • Komentowany temat:Niebieski od dziecka

    02.08.2013 16:34

    Meczy WBA z jego udziałem nie oglądałem ,statystyki ma świetne ,ale zaczekam kilka kolejek PL żeby ocenić czy jego gra podoba mi się ,czy niepodoba. Obejrzymy go w akcji i zobaczymy jak wpisuje się w styl gry.

  • Komentowany temat:Petr: Szybka reakcja

    02.08.2013 16:26

    Jest świetnym bramkarzem i solidną częścią drużyny. Miejmy nadzieje,że w sezonie bedzie spisywał się równie dobrze.

  • Komentowany temat:Omeruo z pozwoleniem na pracę

    02.08.2013 16:21

    Nie lubie pisać czegos,co ktoś napisał przedemną. Zgadzam się z Kuralem. Najlepsze dla niego byłoby wyporzyczenie do Premiership,albo beniaminka.

  • Komentowany temat:Martinez: Nie myślę o zmianie klubu

    02.08.2013 16:16

    Roo nie jest przereklamowany. Martinez to dobry gracz,ale wolałbym ogranego w PL Roneya.

  • Komentowany temat:Van Ginkel: Czuję się świetnie

    02.08.2013 16:13

    Chciałbym zobaczyć go w meczu z Milanem,chociaż na jedną połowe. Jeśli miałbym oceniać go po tym meczu,to musze przyznać,że swietnie się sprawdził.

  • Komentowany temat:Thorgan Hazard został kapitanem Zulte Waregem

    02.08.2013 14:31

    Duża odpowiedzialność,ale myśle ,że sobie poradzi.

  • Komentowany temat:Frank z nową umową?

    14.05.2013 08:27

    oby został z nami

  • Komentowany temat:Mancini zwolniony. Mourinho czy Pellegrini?

    14.05.2013 08:17

    Nie wiem, zaczekam do wakacji i się przekonam.

  • Komentowany temat:Alonso: Zostaję w Realu

    10.05.2013 12:46

    nie zaskoczył mnie ta informacja. od początku się tego spodziewałem

  • Komentowany temat:Finał z Benficą bez Lampsa i JT?

    10.05.2013 12:45

    finał bez lampsa do czego to doszło?

  • Komentowany temat:Cahill chwali pracę Beniteza

    10.05.2013 12:44

    najbardziej chcialbym jakiegoś trenera który zagrzeje u nas 3-4 lata. co do beniteza to troche lepiej niż na początku . nie denerwuje już mnie chociaż zdarzaja sie rzeczy które mnie u niego wnerwiają np. zamiast marina na ławce siedzi benayun

  • Komentowany temat:Ostatni wyjazd sezonu! Aston Villa vs Chelsea

    10.05.2013 12:39

    Zmiencie nagłówek . Mam nadzieje ,że oni i Newcastle się utrzymają . obstawiam 2:1 albo 3:2 dla nas lamps i torri strzelają

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7265 dni

  • Online: 21
  • Użytkowników: 352164
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373