Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 49

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: arek666

Znaleziono 126 komentarzy użytkownika arek666
  • Komentowany temat:Ferreira: Nie ma kryzysu

    27.11.2010 08:45

    moze paulo nie dostrzega kryzysu bo teraz inni pilkarze chelsea graja tylko nieznacznie lepiej od niego??? kryzys jest i nie ma co owijac w bawelne... a moze kryzys byl??? ja mam nadzieje na to drugie

  • Komentowany temat:Oceny Sky Sports za mecz z Żyliną

    24.11.2010 07:09

    JOey
    kakuta nie byl tego wart?? widziales mistrzostwa w jego wykonaniu??? ten zawodnik ma ogromny potencjal, bd zalowalem ze zszedl juz po pierwszej polowie, uwielbiam ogladac jego gre
    tego pilkarza za wszelka cene trzeba zatrzymac, a carlo daje mu tylko ostatki, w takim wypadku nigdy nie podpisze nowego kontraktu, odejdzie i bedzie wielki placz

  • Komentowany temat:Bolesna klęska na Stamford

    15.11.2010 06:29

    beznadziejny mecz w wykonaniu chelsea, niestety ale taki "styl" widzialem u pilkarzy chjelsea ostatnio za czasow tarneiro wczoraj nikt nie gral, nikt poza cechem ktory na szczescie w tym roku nie ma sobie rownych
    no ale czemu carlo nie daje szans kakucie??? innym mlodym?? przeciez tak sie chwalil ze zacznie ich wprowadzac i co?? przychodzi trudny czas kotuzje itp i sie okazuje ze nie mamy kim grac, po prostu budzimy sie z reka w nocniku dobrze ze manu gra slabo bo bylaby kaplica, teraz trzeba wziasc sie w garsc i nie pozwalaac sobie na zadne wpadki
    ps
    sezonowcy wypad stad bo robicie tylko syf, moge sie zalozyc ze zaden z wa nie obejrzal do konca tego meczu, wiec prosze nie nazywajcie sie kibicami

  • Komentowany temat:Lampard wykluczony z gry na dłużej!

    12.11.2010 15:21

    greg
    ale pieprzysz... niby skad mial wiedziec ze lamps dozna kontuzji?

  • Komentowany temat:Będzie odwołanie od kartki Essiena?

    11.11.2010 09:46

    admin
    jaki jest sens dodawania newsa ktory zqwiera sie pod newsem na tejze stronie?? nie liczy sie ilosc a jakosc a wy po raz kolejny dajecie mi dowod ze stawiacie ilosc nad jakoscia.... to jest bezsens

  • Komentowany temat:Skład na mecz z Fulham

    10.11.2010 20:19

    z jednej strony szkoda ale z drugiej z LFC nie zagral najlepiej...
    w braku anelki upatruje szanse dla kakuty (bardzo chce go dzis w koncu zobaczyc) jak i dla studge'a

  • Komentowany temat:Drogba z malarią!

    09.11.2010 15:42

    skoro zagra jutro to jest to lzejsza odmiana... logiczne

  • Komentowany temat:Z Anfield na tarczy...

    07.11.2010 19:02

    szkoda ze nic w drugiej polowie nie wpadlo
    bylo blisko, drogba mogl grac od poczatku gdy wszedl on gra sie ozywila, jedyny zawodnik z pierwszej 11 ktory zagral db to cech, reszta nie zachwycala szcegolnie ramires, no ale kto mial za niego zagrac??? 17 letni josh postura ludzaco podobny do patyka??? co mialby do powiedzenie w starciu chociazby z skrtelem?? niewiele
    przycyna porazki jest przespanie 1 polowy, szkoda ze w meczu nie mogl wystapic essien on by sie przydal jak malo kto, teraz trzeba szybko sie otrzasnac w nastepnym meczu zdobywajac 3 pkt i liczac na prawdopodobna wpadke manu

  • Komentowany temat:Carlo: Miejsce Żirkowa jest w Chelsea!

    01.11.2010 10:58

    ale to nie pierwszy raz kiedy newsy sa dublowane....

  • Komentowany temat:Konkurencje: Subiektywna Opinia

    01.11.2010 09:02

    po co ten artykul???? aby poprawic samoocene??? autor tego czegos wytyka brak felietonow... tutejsze felietony tez wg mnie nie naleza do zbyt profesjonalnych, ale grunt ze 15 letnie dzieci robia tak czytajac go i nic nie rozumiejac
    autor wytyka szate graficzna i odejmuje pkt???? wtf przeciez tu wciaz jest balack i j cole... czemu tutejszej stronie nie zostaly odjete pkt???

  • Komentowany temat:Carlo: Miejsce Żirkowa jest w Chelsea!

    01.11.2010 08:57

    ten news niedawno byl.... nie rozumiem po co kolejny raz dawac to samo??? tylko po to aby byl kolejny news???

  • Komentowany temat:Chelsea z wizytą na Ewood Park

    27.10.2010 07:43

    czemu mikel jest zaznaczony jako niepewny wystepu??

  • Komentowany temat:Abramowich za transferem Rooneya

    21.10.2010 11:17

    jestem za ale za adekwatna cene czyli max 25 mln.. watpie aby ludie o zdrowych zmyslach dali za pilkarza wiecej, za pilkarza ktory w lecie moze odejsc za 5 mln, za pilkarza ktory nei bedzie mogl zagrac w LM

  • Komentowany temat:To jednak prawda! Rooney chce odejść

    19.10.2010 17:14

    saszka
    widze ze reprezentujesz jakies niziny spoleczne nie wiem moze u ciebie pod blokiem :pojebaly" to nie jest wulgaryzm
    nie racz nas juz takimi madrymi inaczej wypocinami

  • Komentowany temat:To jednak prawda! Rooney chce odejść

    19.10.2010 17:04

    saszka
    naucz sie pisac;
    a) bez wulgaryzmow
    b) w miare poprawnie
    wtedy bedziemy mogli pogadac

  • Komentowany temat:To jednak prawda! Rooney chce odejść

    19.10.2010 16:58

    lovelasiku
    a ty myslisz???? myslisz ze bedzie chcial odejsc do city??? moze i nie beda czekac ale tez nie dadza za pilkarza w beznadziejnej formie z konczacym sie kontraktem 50 mln.... no chyba ze masz jakas inna ciekawa bajkowa teorie

  • Komentowany temat:To jednak prawda! Rooney chce odejść

    19.10.2010 16:43

    50 mln za goscia ktory w lecie bedzie mogl odejsc za 5 mln??? wy myslicie przed napisaniem czegokolwiek?//
    osobiscie chcialbym rooneya w chelsea, ale rooneya z forma, ktory bylby w stanie grac jak rok/dwa lata temu... w zimie dac za niego 15 mln i to wszystko...

  • Komentowany temat:Carlo: Bosingwa dostanie 30 minut

    15.10.2010 16:23

    admin
    co to za tytul newsa???? w tresci jest wyraznie napisane ze byc moze dostanie szanse

  • Komentowany temat:Kadra na mecz z Aston Villą

    15.10.2010 16:20

    joecole92
    tak mielismy jeszcze sebka na rezerwie nie gadaj glupot, wierz lub nie (malo mnie to obchodzi) ale mecze chelsea ogladam od dobrych kilku lat
    greg
    wg mnie lepiej byloby posadzic jakiego mlodzika na lawce

  • Komentowany temat:Kadra na mecz z Aston Villą

    15.10.2010 14:38

    Zhirkov
    dobra a powiedz czemu wczesniej w meczach chelsea na lawce byl tylko jeden bramkarz???

  • Komentowany temat:Zapowiedź: Aston Villa vs Chelsea!

    15.10.2010 14:37

    mieszko05
    no pwowiedz gdzie ich poznales??? w piskownicy jak jeden drugiemu przywalil lopatka????
    po twojej wypowiedzi moge stwierdzic ze twoim ulubionym zajeciem jest siedzenie z kapturem pod blokiem... kulturalny czlowiek umie wyrazic swoja opinie bez steku wyzwisk i bluzg, ale jak widac kultura jest ci zupelnie obca

  • Komentowany temat:Kadra na mecz z Aston Villą

    15.10.2010 14:28

    po co 2 bramkarzy na rezerwie??
    fajnie ze kakuta zagra w pierwszym skladzie

  • Komentowany temat:Zapowiedź: Aston Villa vs Chelsea!

    15.10.2010 14:08

    mieszko05
    a ty ile masz lat?? 14/15???
    i co z tego ze dodales komenta wczoraj przez niecale 24 godz stales sie madrzejszy (patrzac na twoj zalosny wpis stwierdzam ze jest na odwrot)?? jestes kolejny dowodem nato ze dostep do internetu powinien byc dla wybranych ludzi
    przydatne bylyby jakies testy

  • Komentowany temat:Zapowiedź: Aston Villa vs Chelsea!

    15.10.2010 14:05

    kckMU
    rozumiem ze te przeklenstwa sa u ciebie na porzadku dziennym...
    ciezki mecz byc moze wroci bosingwa a wtedy branko bedzie gral na srodku, zobaczymy jak bedzie ja licze na kolejne 3 pkt i kolejne wpadki MU

  • Komentowany temat:Chelsea gna pociągiem, rywale gonią drezyną.

    15.10.2010 07:31

    Maciosinho
    ale topi ma racje... jest to plagiat, czy z konkurencyjnej strony?? tak jest tam rowniez odpowiedni dzial w ktorym mozemy czytac na interii
    hipokryzja

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 49
  • Użytkowników: 352130
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373