Sobota, 6 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 33

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: bellum

Znaleziono 191 komentarzy użytkownika bellum
  • Komentowany temat:Lampard: Po prostu wykonuję swoją pracę

    21.09.2014 20:28

    Moment kiedy Fraank schodził z boiska byle niesamowicie emocjonujący, wrażliwy kibic zapamięta te chwile na długo...

  • Komentowany temat:Daily Mail: Chelsea prowadzi w wyścigu po Benatię

    10.08.2014 20:52

    To, ze Garcia chialby go zatrzyamc jest nautralne- kto by nie chial miec w skladzie najlepszego stopera Seria A.
    Kto orlientuje sie w aktualnej sytuacji Romy ten wie, ze musza oni sprzedac co najmniej jednego gracza za duze pieniadze, a jak sadze na Ljajiću nie zaroba jakiegos mega hajsu, wiec zostaje Benatia.Także mozna powiedziec, ze jest na wylocie z klubu.

  • Komentowany temat:Pogba wzmocnieniem środka pola CFC?

    28.05.2014 19:29

    Mnie sie wydaje, ze bardziej do naszego zespołu pasował jego teammate Vidal- Niesamowity box to box, człowiek orkiestra, idealny partner dla Maticia.

  • Komentowany temat:Shaw bliżej United

    16.04.2014 10:25

    ,,skrzydłowy Sportingu Lisbona Carvalho" poprawcie się.

  • Komentowany temat:Pellegrini: Chelsea nie jest faworytem

    10.02.2014 09:47

    Widać jak Pellegrini zdejmuje presje z naszych zawodników;d

  • Komentowany temat:Mourinho przed meczem z Norwich

    04.10.2013 22:47

    W Angli nie ma już kelnerów...

  • Komentowany temat:Mourinho: Nie zdominujemy ligi

    04.10.2013 22:44

    CinCinek ja odniosłem inne wrażenie czytając jego wypowiedzi.Jose mowil, ze otrzymał bardzo utalentowany aczkolwiek bardzo młody zespól i powtórka z jego pierwszego epizodu w Londynie będzie bardzo trudna do zrealizowania.Wtedy od początku dysponował świetna kadra w , której grali zawodnicy juz ukształtowani, natomiast obecnie Mou musi swoich piłkarzy jeszcze wiele nauczyć.

  • Komentowany temat:

    12.07.2013 17:37

    Negocjacje trwały tak długo pewnie przez klub z Walencji, bo Ci to oglądają każde euro z obu stron.

  • Komentowany temat:Drogba wybuduje szpitale

    12.07.2013 17:07

    Świetny człowiek!

  • Komentowany temat:Ponowne nadzieje na Cavaniego

    12.07.2013 17:05

    Jestem cholernie ciekaw powodu rezygnacji Leonardo.Paryż, masa pieniędzy, budowanie piłkarskiej potęgi-wydawać by się mogło, ze stanowisko marzenie.

  • Komentowany temat:Chcesz zobaczyć Petra? Jedź na festiwal!

    04.07.2013 21:57

    Queens of the Stone Age:D

  • Komentowany temat:TOP-20 największych postaci Ligi Mistrzów

    10.04.2013 16:07

    Mnie brakuje Ancelotti`ego.

  • Komentowany temat:Drummy zadowolony z postawy zespołu

    30.03.2013 09:46

    Angielski finał!Pieknie!

  • Komentowany temat:Powtórka z United? W Prima Aprilis!

    13.03.2013 19:00

    Chyba juz wiem jak bedzie wyglądała wypowiedz pomeczowa Beniteza.

  • Komentowany temat:Schweinsteiger: W finale LM Chelsea zagrała na 100%

    18.02.2013 15:38

    Bayern to swietnie działajacy kolektyw, zaskoczeniem dla mnie bedzie jesli odpadna z LM juz z Arsenalem.Mocnachijczycy to obenie TOP 5 Europy.

  • Komentowany temat:Składy: Leeds vs. Chelsea

    19.12.2012 20:47

    Nie ma takiego gracza jak Leeds, jak co to juz Lees.

  • Komentowany temat:Ferguson kpi z Beniteza

    23.11.2012 19:28

    Słodzą sobie na juz dzień dobry.

  • Komentowany temat:Hughes kolejnym zwolnionym trenerem

    23.11.2012 19:26

    Jak na klub z niebotycznie bogatym właścicielem to można powiedzieć, ze Hughes piastował długo.

  • Komentowany temat:Benitez: Wiem już, co trzeba poprawić

    23.11.2012 19:23

    Jestem niezmiernie ciekaw niedzielnego meczu i tego co pokaże nam Benitez.

  • Komentowany temat:Mata entuzjastą ściągnięcia Guardioli?

    23.11.2012 19:22

    Wizja Guardioli jako sternika Chelsea brzmi pięknie, ale uważam, ze człowiek wyznający takie wartości jak Pep nie dołączy do klubu takiego jak Chelsea.Ale to jest football, biznes jak każdy inny.

  • Komentowany temat:Petr: Co po karierze? Prawo lub psychologia

    12.09.2012 22:41

    Cech to ciekawy człowiek, ułożony, inteligentny i ambitny.Świetny człowiek!

  • Komentowany temat:Federici: Jestem gotowy

    20.08.2012 19:33

    Mam nadzieje, ze Robbie analizując kadrę Reading przed meczem nie przestraszy się w ataku Pavla Pogrebnyaka i nie cofnie zespołu na swoja polowe:)
    A tak na poważnie to liczę na spotkanie w, którym będziemy dominować, posiadać piłkę i stwarzać wiele szans bramkowych.
    W końcu to spotkanie miedzy Mistrzem Europy z kadrowo najsłabszym zespołem angielskiej ekstraklasy, tak wiec nie chce widzieć murarki, bo to już będzie kompromitacja mając w zespole takich graczy jakich posiadamy.

  • Komentowany temat:Transfer Hulka na ostatniej prostej?

    20.08.2012 19:14

    ,,Gracz miał już ponoć uzgodnić warunki kontraktu indywidualnego z nowym klubem.
    ,,-
    Bzdura totalna.Najpierw Chelsea musi się dogadać z Porto w sprawie kwoty odstępnego, dopiero później mogą nastąpić rozmowy o kontrakcie indywidualnym dla gracza-taka jest kolejność.Jeśli kluby nie doszły do porozumienia to strona, która zabiega o zawodnika nie ma prawa się z nim kontratakować. Tak, wiec pisanie, ze The Blues dogadali sie z Hulkiem jest albo wymysłem pismaków, albo mamy aferę jak 7 lat temu kiedy dostaliśmy kare za rozmowy z A.Colem.
    Ale biorąc pod uwagę źródło z jakiego ten news pochodzi to wnioski nasuwają się same...

  • Komentowany temat:Ramires z nadzieją na sprowadzenie Hulka

    06.06.2012 16:01

    Myślę, ze transfer ów Brazylijczyka jest bardzo prawdopodobny.Obecnie, oprócz Obywateli nie widzę klubu jaki byłby skłony wydać ponad 40 baniek na Hulka, wiec zostajemy raczej sami, bo niebieska strona Meczesteru raczej nie planuje w letnim oknie pozyskać tego gracza, co jest wiadomością bardzo dobra dla nas.Gosc ma idealne warunki na angielskie boiska, jest zainteresowany zmiana klubu, gdzie nie ma zbyt dużego wyboru ze względu na zarząd klubu z Portugalii(cwaniaki potrafią zarabiać na sprzedaży grajkow).W Londynie ma kilku rodaków i zawodników mówiących po portugalsku, dodatkowo ma szanse na znaczne podwyższenie zarobków i rozwiniecie umiejętności, a tagze nabycie doświadczenia po przez granie w Lidze Mistrzow i w najlepszej lidze na świecie.
    Słowem mówiąc, wszystko wskazuje, ze Hulk w przyszłym sezonie będzie grał w Londynie,,,

  • Komentowany temat:Liverpool interesuje się Andre?

    08.05.2012 08:07

    Ciężko znaleźć modry komentarz na tej stronie...

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7257 dni

  • Online: 33
  • Użytkowników: 352027
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373