Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 50

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: aniol23

Znaleziono 176 komentarzy użytkownika aniol23
  • Komentowany temat:Znamy składy: Torres od początku!

    01.01.2014 15:29

    Nie używaj wulgaryzmów; nie obrażaj kibiców innych drużyn; nie odpowiadaj na ich prowokacje; staraj trzymać się zasad ortografii; nie przesadzaj z wykrzyknikami; nie pisz dużymi literami; nie reklamuj innych serwisów; nie pisz, że jesteś pierwszy, drugi itp.; w komentarzu nie używaj samych emotikon - w przeciwnym razie ostrzeżenie, a potem BAN!

  • Komentowany temat:Neville: Nie skreślałbym Chelsea

    30.12.2013 10:43

    Jesteśmy na bardzo dobrej drodze aby zdobyć tytuł ale najtrudniejszym naszym rywalem będzie właśnie ekipa z niebieskiej części Manchesteru . Arsenal nie długo pogubi pkt . i spadną na 3 miejsce my wskoczymy na 1 - 2 i będziemy bić się z City o majstra :D ( Nie wróże Arsenalowi długiej walki o tytuł )

    Speedy : Lukaku jest wypożyczony do Evertonu do końca sezonu :)

  • Komentowany temat:Chelsea zwycięska z Liverpoolem

    29.12.2013 19:21

    Super !!!!!! są 3 pkt i to jest najważniejsze !!!!

    Mourinho świetnie rozpracował taktycznie Liverpool wiedziałem że tak będzie !

    Hazard i Willian zagrali najlepiej ze wszystkich naszych zawodników i to się opłaciło :) cieszy gol Eto i bardzo dobra postawa naszej obrony <3

    Suarez ... został świetne wykluczony z tego spotkania i po raz kolejny musiał się kłaść i wymuszać rzuty karne i wolne a jak by mu się udało strzelić to znowu by było że Suarez im uratował mecz ...

    Liverpool na mistrza z taką ławką ? ha ha to jest jakieś nieporozumienie ale i tak bardziej wole Liverpool niż jak by Man Utd gryźli nas po piętach .

    Najgorszy to jest ten Arsenal , wygrywają z większym fuksem niż rozumem ;/ ale jesteśmy w stanie jeszcze wyprzedzić ich i City !

    BRAWO THE BLUES <3 !!!!!!!!!

  • Komentowany temat:Składy: Eto'o od pierwszej minuty

    29.12.2013 16:51

    Sianko : W 100 % się z Tobą zgadzam !!! To nie są kibice ! zobaczą skład i wynik już mają przesądzony :/
    widocznie znają się lepiej od naszego trenera no ale cóż co zrobić ? Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z takiego składu :)
    Dzisiejszy mecz będzie baaardzo trudny to fakt , ale to my gramy u siebie a na Sb nie zagramy mocno defensywnie to właśnie The Reds muszą się nas obawiać .

    Myślę że Mourinho znalazł receptę na wykluczenie Suareza i damy radę :)

    Wielka szkoda że dzisiaj Arsenal wygrał , oglądałem to spotkanie i nie zasłużyli na wygraną co najmniej powinien być remis ... Jak nie pokonamy Liverpoolu to tragedii nie będzie chodź myślę że wyrzucenie Arsenalu z pierwszego miejsca nie będzie trudne :)

    DO BOJU CHELSEA !!!
    2- 0 dla The Blues !

    CAREFREE !!!!!!! <3

  • Komentowany temat:Składy: Arsenal vs Chelsea

    23.12.2013 20:33

    Skład dobry ... lecz spodziewałem się Maty i Oscara chodź myślę że w takim meczu Willian zaprezentuję się naprawdę bardzo dobrze :)

    Ramires na skrzydle to nie wróży nic dobrego , nie wiem co Mourinho chce tym osiągnąć może jakiś ewentualny remisik i jeszcze na dobrym fuksie ? ... oby nie ;/

    Dzisiaj musimy pokazać że to my jesteśmy po raz kolejny lepsi od Arsenalu i uświadomić im że ich pierwsze miejsce w tabeli jest kwestią przypadku !

    Liczę na wygraną 1 - 2 dla nas i wskoczenia na pierwsze miejsce !!!!!

    CAREFREE !!!!!!! <3


    https://www.youtube.com/watch?v=_VOxUpdZ­G2k


    TYLKO ZWYCIĘSTWO !! JESTEŚMY CHELSEA !!!!!

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Stoke

    07.12.2013 16:00

    Man Utd przegrali z Newcastle 1 - 0 powinniśmy się cieszyć ? hmm ... jest mi to już obojętne ;d
    Co do dzisiejszego meczu Chelsea , mam nadzieję że pokażemy taką dobrą grę jaką zaprezentowaliśmy w meczu z Sunderlandem tylko oczywiście nie straćmy tylu goli :)

    Skład bardzo mocny , jednak wolałbym zobaczyć Williana zamiast Andre ale zobaczymy jak się dzisiaj spiszę . Obstawiam 0 - 2 dla The Blues <3 !!
    CAREFREE !!!!!!

  • Komentowany temat:Skład Chelsea na mecz z Sunderlandem

    04.12.2013 20:16

    Dzisiejszy skład bardzo silny , jednak zmieniłbym Lamparda na Miekela wtedy Ramires mógłby wykonywać więcej wypadów na bramkę a Mikel by osłaniał ale jest jak jest i jest zaje** :D Może lepszą opcją w ataku byłby Demba ? hmm ... zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądało . Obstawiam 1 - 2 dla nas ! mam głupie uczucie że Sunderland nam jedną strzeli ale obym się mylił :)

    Tylko zwycięstwo !!!!!

    CAREFREE !!!!!!!

  • Komentowany temat:Arsenal za burtą COC, Chelsea gra dalej!

    29.10.2013 21:54

    Zgadzam się z Frankifan : Arsenal nie jest przygotowany do gry na wielu frontach zupełnie inaczej ma się to z Chelsea .
    Arsenal nie bedzie cały czas wygrywał w lidze przyjdą mocniejsi rywale i Lm i puchary w kraju + Bpl to nie bedzie im już tak wesoło .

    Gramy na razie bardzo dobrze , robimy z nimi co chcemy :)

    Do boju Chelsea na drugą połowę !!

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Arsenal

    28.10.2013 18:50

    Szczerze powiedziawszy obawiam się tego meczu ... Arsenal jest bardzo silny w tym sezonie a w dodatku jutro zagrają u siebie więc da im to mocnego kopa aby nas pokonać . Wierze że Chelsea da z siebie wszystko aby pokonać kanonierów na ich stadionie a zarazem pokazać dobrą grę i udowodnić tak jak z City że to my jesteśmy bardzo silni w tym sezonie i powinni nas się obawiać !

    Skład zupełnie będzie inny niż ten co moglismy zobaczyć w meczu z City , Mata i Demba powinni zagrać od pierwszych minut , dać szanse Azpiemu i Essienowi na pewno źle nie zagra .

    Obstawiam 0 - 1 dla nas i wyeliminowanie Arsenalu !

    CAREFREE!!!!!!!!

  • Komentowany temat:Zwycięstwo Chelsea nad Manchesterem City

    28.10.2013 08:53

    Zagralismy fantastycznie !
    po raz kolejny Jose pokazuje swoją fenomenalność jeżeli chodzi o dopasowanie taktyki na poszczególnego rywala :)

    Torres zagrał niesamowicie ogólnie cała drużyna zagrała z pełnym zaangażowaniem . Bardzo ważne 3 pkt dla naszej druzyny w sobote pokonać Newcastle i wskoczyć na pierwsze miejsce !
    CAREFREE !!!!!!!!

  • Komentowany temat:Schalke vs Chelsea: składy

    22.10.2013 20:22

    Świetny skład ! Liczę na zwycięstwo 0 - 2 ! Przeczuwam gola Torresa i Ramiresa !

    Do boju CHELSEA <3

  • Komentowany temat:Chelsea vs Cardiff: Składy

    19.10.2013 15:42

    Ha ! Mourinho czyta w moich myślach wystawiając Williana w pierwszym składzie . Obstawiałem że dzisiaj Brazylijczyk zagra od początku i tak się właśnie stało :) jestem bardzo zadowolony . Skład wystarczająco dobry na pokonanie takiego rywala jakim jest Cardiff , szkoda że akurat od początku zagra Eto na szpicy a nie Torres ;/ ale licze na pewną wygraną 3 -0 !

    Do boju Chelsea !!

  • Komentowany temat:Pokonać beniaminka!

    19.10.2013 12:36

    Spokojnie powinniśmy pokonać Cardiff ale wiadomo że nasi zawodnicy mogą zagrać kapitalny mecz a jak np przychodzą mecze z Cardiff to sobie odpuszczamy i na sam koniec spotkania walczymy o zwycięstwo ;/ Mam nadzieję że dzisiaj jednak tak to nie będzie wyglądało i spokojnie bez żadnych problemów pokonamy ekipę z Cardiff 3 - 0

    Bardzo liczę na Williana że zagra od pierwszej 11 i na Torresa !


    DO BOJU NIEBIESCY !!

  • Komentowany temat:Dla kogo derby zachodniego Londynu?

    21.09.2013 07:51

    Nie wyobrażam sobie że nie wygramy dzisiejszego meczu z Fulham . Musimy zdominować przeciwników i nie dać im pogrywać piłką tak jak było to ostatnimi razy z innymi drużynami . Mamy świetnych zawodników którzy mogą pokonać każdego , nie wiem czy to leży w naszej psychice czy jest to na siłę zmiana wszystkiego prze Mourinho ? hmm... nie mam pojęcia ale wiem jedno jak będziemy grać takim stylem jakim gramy dotychczas do daleko nie zajedziemy w Bpl o LM lepiej już nie wspominać ...;/

    Ale my kibice Chelsea musimy w nich wierzyć kibicować na dobre i na złe !!

    3 - 0 dla nas w dzisiejszych derbach !
    CAREFREE !!

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Basel

    18.09.2013 20:15

    Jestem bardzo zadowolony ze składu jaki wystawił Jose ! :)

    Dziwi mnie trochę narzekanie użytkowników że dzisiaj w napadzie zagra Eto ,z Evertonem zagrał moim zdaniem o dwa razy lepiej niż Torres w swoich 5 występach . Myślę że o Matę nie mamy czego się bać zagrał z Evertonem to każdy był zadowolony nie gra teraz z Basel to kazdy płacze ... nie wiem po co na dzisiejszy mecz wystawiać Matę nie lepiej oszczędzić go na mecz ligowy ? mmoim zdaniem jest to trafiona decyzja . Bardzo się cieszę że dostanie szansę Willian na debiut i to na Sb fajnie też że Marco zagra w środku :) liczę na 3 - 0 dla nas !!
    CAREFREE !!!! <3

  • Komentowany temat:Po zwycięstwo z The Villans

    21.08.2013 11:14

    Myślę że bez żadnych problemów powinniśmy pokonać The Villans , Chelsea to nie jest Arsenal który przegrywa u siebie 1 - 3 z ekipą Paula Lamberta .
    Ja z chęcią dałbym szanse dzisiaj Dembie Ba ponieważ Torres to nie jest zawodnik na pierwszy skład pokazał to w meczu z Hull .
    3 -0 dla Cfc i kolejny komplet pkt zostanie na SB !!

    CAREFREE !! <3

  • Komentowany temat:Valencia negocjuje z Torresem!

    01.08.2013 14:43

    Jestem ,, ZA '' sprzedania Fernando chodź bardzo go lubię , ale uważam że czas El Ninio w Cfc powinienem się już dawno zakończyć . Jose zapewne wie co dla drużyny a tym bardziej dla Torresa jest najlepsze , Valencia dostanie od Tottków szmal za Soldado to od razu chcą zakupić Torresa ,a może nam uda się dołożyć trochę pieniędzy i zakupimy Ronneya i wtedy będziemy mieli wielkie szanse na wygranie Bpl ! :)

  • Komentowany temat:Trwają przygotowania na Inter

    01.08.2013 14:37

    Już nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu ! Kawa albo napoje energetyczne będą niezbędne :D Myślę że wygramy 2 - 1 i drużyna THO będzie mogła przygotowywać się na ważny mecz z Milanem który zapewne będzie trudniejszym sprawdzianem niż mecz z Interem

    Do boju CFC !

  • Komentowany temat:Hilario z nowym kontraktem!

    01.08.2013 14:33

    I bardzo dobrze ! Mamy 3 świetnych bramkarzy , na rezerwę doświadczenie Marka i Hilario będzie bezcenne :)

  • Komentowany temat:Skład na mecz z Indonesia All-Stars

    25.07.2013 15:17

    Wielka szkoda że nie będziemy mogli zobaczyć Shurrle ponieważ to świetny gracz . Cieszę się że chalobah będzie grał w pomocy zobaczymy jak sobie poradzi . Dziwi mnie trochę ustawienie 4 - 3 - 3 u Mourinho ale zapewne chce zobaczyć każdą możliwość gry i zobaczyć jak gra w tym ustawieniu będzie się układała Niebieskim .
    CAREFREE !! <3
    Obstawiam : 3 - 0 dla naszych !

  • Komentowany temat:Koniec plotek, Higuain w Neapolu

    25.07.2013 10:29

    A wiecie z kogo można mieć kolejny raz lekką polewkę ? :D Z tego spaniałego klubu jakim jest Arsenal i z ich kibiców :D
    Tak się cieszyli że Igła będzie u nich grał już wybierali mu numer a tu co ? Pudło ... :D xd Niestety zostaję im tylko klasowy napastnik Olivier ... który sam potrafi wygrać mecz xd Ale teraz w Arsenalu jest wielki progres , zwyciężają mecze tow . w Azji i rozbijają ogórków co za tym idzie ? wielka ekscytacja kibiców Arsenalu i kolejny już raz jak zawsze przed sezonem stwierdzenie ,, W tym sezonie będziemy Mistrzami !
    Pozdro dla kumatych .
    CAREFREE !!

  • Komentowany temat:Komplet alternatywny ujawniony!

    25.07.2013 10:24

    Dobrze że to są tylko stroje alternatywne a nie np : Wyjazdowe . Moim zdaniem są one średnie , nigdy nie podobały mi się koszulki o kolorze czarnym ale to tylko alternatywki :)

  • Komentowany temat:Po pierwsze zwycięstwo Jose Mourinho!

    17.07.2013 12:22

    Dzisiejszy mecz nie pokaże nam jeszcze takiego przygotowania naszej drużyny przez Jose , ale liczę na wynik 2 - 0 dla nas !!
    Do boju CFC <3

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Schwarzer piłkarzem Chelsea!

    09.07.2013 21:37

    Witamy Mark !!! w CHELSEA !! <3

    Nie rozumiem tu niektórych ludzi którzy piszą ,, po co ? ,, słaby''
    Ludzie bez przesady a po co mamy ściągać jakiś drogich zmienników ? przecież idealnie nasz zarząd podpisał z nim kontrakt tylko na rok ponieważ i tak wróci Courtois więc świetny ruch !

  • Komentowany temat:Jutro spotkanie Rooney'a z Moyes'em

    04.07.2013 07:35

    Nie ma co być naiwnym , Ronney pozostanie w Man Utd Glazerowie go nie puszczą ;/







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 50
  • Użytkowników: 352131
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373