Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 22

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Misiek111

Znaleziono 119 komentarzy użytkownika Misiek111
  • Komentowany temat:Kagawa wybrał Manchester United

    05.06.2012 19:44

    Kagawa, podczas gdy go oglądałem w Borussii był naprawdę dobry. Jednak jest duża różnica między Edenem a Kagawą: ten pierwszy sam decydował o sukcesach swojego zespołu, natomiast Japończyk miał obok siebie świetny zespół, jak i trenera. W Premier Ligue zobaczymy dużą różnicę między tymi zawodnikami. Oczywiście na naszą korzyść :D

  • Komentowany temat:Hazard: Joe Cole mnie przekonał

    04.06.2012 21:36

    Zawsze bardzo lubiłem Joe Cole'a. DZIĘKUJEMY JOE! :D

  • Komentowany temat:Hazard: Chelsea to wielka drużyna

    04.06.2012 18:37

    Hazard to świetny zawodnik, wierze, że w przyszłości najlepszy na świecie. Ale jak dojdzie jeszcze Hulk, to nasza ofensywa niszczy każdego.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Eden Hazard w Chelsea!

    04.06.2012 18:34

    W końcu! Mimo że niby powiedział to już wcześniej, ale to nie to samo co oficjalka. Do kompletu jeszcze Hulk i van der Wiel. I bronimy Ligi Mistrzów!!! :D

  • Komentowany temat:Bacary Sagna zastąpi Bosingwę?

    04.06.2012 16:35

    Gdyby był parę lat młodszy... Ale lepiej kogoś, kto nie będzie się czepiał, że siedzi na ławce przez Bronka, młodego, przyszłościowego... van der Wiel czy Azpilicueta są chyba najlepsi na tę rolę.

  • Komentowany temat:Chelsea zainteresowana Jewhen'em Konoplyanką?

    04.06.2012 16:32

    Bardzo wątpię. Linie pomocy już mamy przeładowaną, ale co do umiejętności zawodnika nic nie powiem bo nic nie wiem. Z drugiej strony, jakby był dobry to bym o nim słyszał :P

  • Komentowany temat:Luiz na transferowej liście rezerwowej City

    04.06.2012 16:28

    Aguero + Silva + Toure + 100 mln i możemy porozmawiać :D
    A co do artykułu to w Tottenhamie gra Gareth BALE, a nie BARRY

  • Komentowany temat:Szczęsny chwali Cecha

    26.05.2012 10:26

    W końcu doczekaliśmy się inteligentnego komentarza Szczęsnego o piłkarzu Chelsea! I nie tylko on, ale cała Polska ma nadzieje, że na EURO będzie miał taką formę, jak w meczu z Arsenalem. To nie jest obraza, tylko nadzieja.

  • Komentowany temat:Evra namawia Hazarda

    26.05.2012 10:22

    City już odpadło, bo z zawodnikami jak Silva, czy Nasri nie mogą mu zapewnić regularnych występów. Zostajemy my i United. Ale myślę, że jesteśmy dla niego lepszą opcją, bo u nas ma największe szanse na 1 skład, oraz duże szanse na trofea. :D

  • Komentowany temat:Times: Hulk uzgodnił warunki kontraktu z Chelsea

    25.05.2012 17:42

    Moim marzeniem jest pomoc:
    Hazard - Mata - Hulk
    Ramires - Lampard
    Jeżeli uda się ściągnąć tych zawodników, to rozegranie jak i skrzydła będą stały na najwyższym poziomie i LM może być 2 raz z rzędu nasza :D

  • Komentowany temat:Hazard: Wybiorę klub, który da mi gwarancję gry

    25.05.2012 00:14

    Czyli City odpada. Jeszcze United :D On musi być naszym głównym celem na to okienko!

  • Komentowany temat:Sao Paulo potwierdza odrzucenie oferty Chelsea

    23.05.2012 19:34

    Ja tam w pomocy Chelsea w przyszłym sezonie widział Hazarda i Hulka, ewentualnie na rozegranie Eriksen. Do tego Falcao/Cavani, oraz van der Wiel/Azpilicueta i jest skład na potrójną koronę :D

  • Komentowany temat:Juvencio: Chelsea prowadzi w wyścigu o Lucasa

    22.05.2012 22:01

    No ja nie wiem. To na pewno dobry piłkarz, ale po pierwsze dopóki jest to możliwe, wolałbym aby to Hazard do nas dołączył. Do tego jeszcze może Eriksen, albo on. Nie wiem który lepszy.

  • Komentowany temat:Triumf Chelsea w Lidze Mistrzów!

    22.05.2012 21:57

    Wreszcie po 7 latach czekania mamy to na co zasługujemy. Może tak powtórka za rok? :D Szkoda tylko, że już bez Drogby. ;((

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Drogba odchodzi z Chelsea

    22.05.2012 21:55

    Umarł król! to bardzo prawdziwe słowa, ale ukazują nam, ze nic nie jest wieczne, i wszystkie legendy kiedyś zakończą kariery lub odejdą. Drogba był i wciąż jest wspaniałym piłkarzem, i będzie w pamięci na zawsze - TO LEGENDA!

  • Komentowany temat:Szczęsny znów kpi. Tym razem z Terry'ego

    22.05.2012 21:52

    Terry-brzydka dziewczyna, a może szczęsny-totalny idiota? Zdecydowanie bardziej pasuje to drugie. Ale co do szczęsnego to radziłbym zacząć używać jeszcze czegoś poza rękami i nogami - MÓZGU!

  • Komentowany temat:Z obozu rywala: Bayern słabszy od Borusii

    12.05.2012 22:26

    Jeśli nie strzelimy ze trzech bramek to jesteśmy słabi :D
    Borussia ich rozgromiła, zwłaszcza Lewandowski.
    Bayern ma fatalną defensywę. W finale LM będzie dodatkowo osłabiona. Mam nadzieje, że będziemy potrafili to wykorzystać równie dobrze jak Borussia. Czekam na ten mecz i mam nadzieje, że będzie to tylko egzekucja, tak jak to było dziś i 2-3 bramkowe zwycięstwo :D :D :D

  • Komentowany temat:Co z Essienem?

    09.05.2012 21:11

    Na przyszły sezon musi zostać. Nie raz nam dupę uratuje, ale musi, tak jak wielu wspomniało, przepracować okres przygotowawczy. Za rok znów będzie grał jak wcześniej i strzelał bramki takie jak ta z Barcą :D

  • Komentowany temat:Piszczek nie dla Chelsea?

    07.05.2012 22:02

    Dobry jest, myślę, że w Chelsea mógłby rozegrać wraz z Ivanoviciem wystarczająco dużo meczów, by obaj byli zadowoleni. Co do Realu to raczej wątpię. Tam raczej wolą gwiazdy za wielką kasę i kupią kogoś innego. Piszczkowi jako piłkarzowi naszej reprezentacji radziłbym jednak pozostać w Borussi, ponieważ ma wyrobioną markę w klasowym klubie, a w Chelsea mógłby sobie nie poradzić z konkurencją ze strony Bronka. Z tego powodu wolałbym Van der Wiela, któremu kończy się kontrakt, lub Azpilicuete, ponieważ obaj są młodzi i utalentowani :)

  • Komentowany temat:Rozsądne zakupy

    07.05.2012 21:57

    Hazard, Sahin i VDW i jest już dobrze :D
    Młodzi, na te pozycje, na które potrzebujemy graczy, dwóch z nich może też tani :D Jak dla mnie zakupy idealne :D

  • Komentowany temat:Lampard: 9 medal? Nieźle, ale 10 jest ładniejszą liczbą

    07.05.2012 14:39

    10 to piękna liczba, ale jakoś bardzo lubię 14, a za więcej bym się nie pogniewał :)
    Na pewno bardzo liczę, że teraz, po pokonaniu Barcy już nikt nie powstrzyma nas od wygrania LM :D

  • Komentowany temat:Kibice rozczarowani zachowaniem Torresa

    07.05.2012 14:36

    Zachowanie Torresa było oczywiste. To piłkarz z klasą, a w Liverpoolu parę lat pograł, był gwiazdą, pokochał ten klub, a kibice znienawidzili go po tym transferze do Chelsea. Taki piłkarz potrafi wstrzymać celebracje i pokazać swoją klasę :)

  • Komentowany temat:CHELSEA WYGRYWA FA CUP!

    06.05.2012 13:18

    Gratulacje! Pora na LM!!! :D

  • Komentowany temat:Joe Cole: Nic nie równa się z FA Cup

    05.05.2012 15:54

    Od jego odejścia czekam na równie dobrego skrzydłowego. To świetny piłkarz, żałuję jego odejścia. Mam jednak nadzieje, że w finale sercem będzie z nami :)

  • Komentowany temat:Mourinho: Puchar Anglii to coś specjalnego

    05.05.2012 15:50

    To MUSI być jeden z dwóch zwycięskich meczów już nawet do końca sezonu. Drugi z Bayernem, i sezon zakończony na 6 pozycji w PL okaże się jednym z najlepszych w histori :D

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 22
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373