Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 52

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: swistak888

Znaleziono 24 komentarze użytkownika swistak888
  • Komentowany temat:Chelsea wraca do walki o Cavaniego?

    20.08.2012 12:24

    Tak wierzycie w tego Torresa a w trakcie meczu prawie sie nie po*sra*cie co on robi na boisku. Mozna tez zaufac Paulo Fereirze i Hilario, dlaczego o nich nikt nie mowi?

  • Komentowany temat:Carlo: Moi podopieczni kontrolowali przebieg meczu

    23.07.2012 16:11

    Jezeli kontrolowali przebieg spotkania to musza byc naprawde slabi, bo jak mozna Kontrolowac przebieg spotkania i zremisowac?

  • Komentowany temat:Chelsea ubiegnie United w transferze Lewego?

    11.06.2012 17:31

    Lew i Piszczek jakby przyszli to odrazu 1,2mln troli by sie zlecialo za chelsea. ale i tak bym ich chcial

  • Komentowany temat:Lahm: Niesprawiedliwa porażka

    21.05.2012 18:07

    A ktory niemiec sie przyzna ze cos mu nie wyszlo ? tak jak po II Wojnie Swiatowej, niesprawiedliwa porazka.

  • Komentowany temat:Hulk: Jestem otwarty na wszystkie propozycje

    15.05.2012 00:35

    po co torres? bo w kazdym meczu masz nadzieje ze strzli bramke ? hulka na skrzydlo mata tez a falcao po srodku w napadzie i atak nie do zagiecia

  • Komentowany temat:De Gea: Wygrana Chelsea? Mission Impossible!

    18.04.2012 15:15

    hahaha a gdzie wielki man junajted?

  • Komentowany temat:Transfer Pepe dopiero latem?

    30.01.2012 14:17

    nie chce tego idioty.

  • Komentowany temat:Agent: Hamsik rozważy oferty najlepszych?

    07.01.2012 12:39

    DO lurtz. czlowieku to za Hulka nie za hamsika 100mln..

  • Komentowany temat:Oriol Romeu: Jestem szczęśliwy w Chelsea

    30.12.2011 16:06

    Najlepszy transfer lata 2011.

  • Komentowany temat:Krasić mówi 'tak' Chelsea!

    28.12.2011 12:35

    Jak czytam wasze wypowiedzi to noz sam sie w kieszeni otwiera. Chcielibyscie tylko gwiwazdy i wojny z realem, city i barca o wielke transfery? a przypomniec wam kto najprawdopodobniej byl najlepszym transferem lata? ORIOL ROMEU ktory przyszedl za zaledwie 4,5mln a nikt sie nim nie interesowal bo przeciez wielkie nazwiska przychodza. Jestem pewien ze teraz go nie chcecie a jak przyjdzie i strzeli ze 3 bramki to polowa zmieni nicki na Milos Krasnic 4ever. Pozdrowienia i przemyslcie nastepnym razem co piszecie, pa :)

  • Komentowany temat:Krasić mówi 'tak' Chelsea!

    28.12.2011 12:31

    DO DAVIDLUIZ. HAHAH DZIECIAKU A HAZARD I NEYMAR SA OGRANI W PL? O CZYM TY WOGOLE MOWISZ.

  • Komentowany temat:Barcelona odbierze nam Romeu?

    28.12.2011 12:25

    Katalończycy chcieliby, aby Oriol Romeu wskoczył na miejsce, jakie wówczas opuścić ma w ich zespole Seydou Keita czyli rezerwowego.

  • Komentowany temat:Krasić mówi 'tak' Chelsea!

    28.12.2011 02:15

    bedzie koxem w chelsea. nie gral tyle czasu to jak tu wystrzeli to jak z armaty

  • Komentowany temat:Podziękowania dla Wietnama

    15.12.2011 22:08

    haha polowa ktora mowi ze dobrze gadal wchodzili tu pewnie raz na pol roku wtedy kiedy skopiowal kogos wiadomosc, pozdro :)

  • Komentowany temat:Podziękowania dla Wietnama

    15.12.2011 17:59

    Ja sie ciesze ze odchodzi. Te jego komentarze to bzdury do kwadratu, i dlatego z calego serca wszystkiego najlepszego jak najdalej stad :) :) <3

  • Komentowany temat:Guardiola: Villa nigdzie nie odejdzie

    14.12.2011 20:36

    a moze Van Persie za Torresa?

  • Komentowany temat:Czy Luka jest nam potrzebny?

    04.12.2011 20:37

    Dread. Zero Torresa, dopuki nie zacznie strzelac po 3 bramek w rezerwach albo nawet w mlodziezowce.

  • Komentowany temat:Czy Luka jest nam potrzebny?

    04.12.2011 15:20

    Moim zdaniem najlepszy sklad bylby: Cech, Ivanowic, Terry, Luiz, Cole, Romeu, Ramires, Raul i ewentualnie Modric jezeli juz do takiego stanu rzeczy dojdzie i w ataku oczywiscie Mata i Daniel. Moj idelany sklad.

  • Komentowany temat:Czy Luka jest nam potrzebny?

    04.12.2011 15:15

    To wcale nie musi byc Luka. Tak samo jest z Romeu, jest mlody a gra 100 razy lepiej niz Mikel dlatego tez mozna kupic jakiegos mlodego obiecujacego gracza a nie koniecznie nastepna gwiazde.

  • Komentowany temat:Ferdinand odejdzie z kadry przez Terry'ego?

    30.10.2011 13:18

    dobrze ze odchodzi. i tak jest leszczem.

  • Komentowany temat:Van der Vaart: Poradzimy sobie bez Modrica

    20.08.2011 15:22

    Benayouna niech oddadza. Do xxx88. Nazwiska nie graja. To maja byc przedewszystkim wspaniali pilkarze a nie nazwiska.

  • Komentowany temat:Di Matteo oglądał Neymara

    11.08.2011 17:47

    Juz wole Kake za 11 mln.

  • Komentowany temat:Nowa oferta za Modrica?

    02.07.2011 18:35

    Bedzie tak jak z Toressem, wkoncu przejdzie do nas

  • Komentowany temat:Nasri chce odejść z Arsenalu

    02.07.2011 10:10

    Moim zadaniem idealne transfery bylyby nastepujace: Falcao (w 50 meczach 41 goli), Nasri, van der Wiel(chociaz mamy Ivanowicza ktory jest bardzo dobrym ofensorem), Aguero(wyrazal chec gry dla Chelsea w latach `09), a takze Ramos. Ewentualnie Joao Mutinho. POD ZADNYM POZOREM NIE SRZEDAWAC DAVIDA LUIZA. To jest filar naszej ekipy.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 52
  • Użytkowników: 352090
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373