Niedziela, 14 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 9

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: dragonkd12

Znaleziono 25 komentarzy użytkownika dragonkd12
  • Komentowany temat:Oscar i Luiz z powołaniami od Scolariego

    31.07.2013 12:41

    panowie rami już nie zagra w reprezentacji bo prezydent związku piłkarskiego w Brazylii ukarał Ronaldinho (brak kultury do kolegów) oraz Ramiresa za tą kolację z żoną co nie pojechał na dwa towarzyskie mecze reprezentacji, śmiesznie to brzmi :) Dopóki ten cały prezydent nie skończy swojej kadencji to rami nie zagra..

  • Komentowany temat:Puchar Reprezentacji w FIFA 13 na PC

    26.10.2012 20:30

    a będzie taki turniej na ps3 ? czekam z niecierpliwością ;p

  • Komentowany temat:RDM: Nie jesteśmy zainteresowani Hulkiem czy Cavanim

    24.08.2012 23:44

    CENZURA ! ;D
    przepraszam ale musiałem bo nie mogę znieść, że Chelsea nie ma zamiaru kupować zawodników z najwyższej półki, po co nam młodzi jak mam akademie swoją w dodatku mamy już marina i daniela

  • Komentowany temat:Dlaczego Moses to bardzo dobry transfer?

    24.08.2012 14:46

    po co nam on ?
    marin i sturridge'a też są młodzi
    wolę sturridge na szpicy i na skrzydle, sam deklarował, że woli grać na szpicy ^^
    Chelsea musi kupować najlepszych a nie młodych, w tym okienku już kupili wystarczająco młodych.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Victor Moses zawodnikiem Chelsea

    23.08.2012 21:58

    wolę sturridge'a na prawym skrzydle ponieważ jest od niego o wiele bardziej wszechstronniejszy i nie ukrywam że lepszy

  • Komentowany temat:Po 3 punkty z Reading!

    21.08.2012 13:33

    3-1 dla nas ;D
    i później czas na Atletico !

  • Komentowany temat:Transfer Hulka na ostatniej prostej?

    20.08.2012 17:25

    skąd wy bierzecie te wszystkie informacje ? ;D
    już lepiej podawać bardziej oficjalne czy prawdomówne źródła :p

  • Komentowany temat:Chelsea zainteresowana Hernandezem?

    16.08.2012 22:52

    Hulk i tyle ;D

  • Komentowany temat:Menezes: Hulk powiedział mi, że dołączy do Chelsea

    16.08.2012 19:58

    super ale możliwe, że to tylko plota, która ma na celu przyśpieszenia transferu hulka o kilka mln więcej

  • Komentowany temat:Hulk poprosi o transfer? - Aktualizacja

    15.08.2012 18:41

    brać go
    według mnie to teraz cel transferowy nr 1 ( oprócz po i mosesa) i przydałoby się zrobić na stronie głównej aktualizacje z przebiegu transakcji dotyczącej Hulka ponieważ codziennie pojawia się kilka newsów o Hulku a lepiej żeby było to razem w jednym newsie :)

  • Komentowany temat:Pamiętaj! Jutro start typera!

    14.08.2012 22:52

    trzeba dobrze zacząć^^ a jak będzie kilka tych samych wyników to nagrody będą podwajane czy jak ?

  • Komentowany temat:Robin van Persie jednak w CHELSEA?

    13.08.2012 22:50

    Co do ceny to jest realna bo Arsenal zaakceptuje każdą ofertę powyżej 20 mln przecież tyle oferuje ManUtd lub nawet 18 - Juventus. Nie sądzę jednak, że Arsenal sprzeda go do klubu z Londynu czyli odwiecznego rywala chyba, że wolą go w Londynie niż w Manchesterze. Za takie pieniądze mógłby przyjść nawet ze względu na fakt iż jest 2 razy więcej warty. Byłby gwarancją na kilkanaście bramek w sezonie ale również podatny na kontuzje mimo jeszcze dosyć średniego wieku (29).

  • Komentowany temat:Torres: Oscar będzie wielkim graczem

    26.07.2012 15:46

    zaplacilismy za niego 32mln euro - tak podaje transfermarkt

  • Komentowany temat:Skład na mecz z Gwiazdami MLS!

    26.07.2012 02:36

    sklad dosyc silny :) defensywa dzis widze na zero z tylu, mecz byc albo nie byc dla yossiego i pewnie marko-show :)

  • Komentowany temat:Fernando dziś nie zagra

    25.07.2012 23:44

    tak jak sadzilem jeszcze nie jest gotowy, oby lukaku pokazal sie z dobrej strony

  • Komentowany temat:

    25.07.2012 22:08

    oscar 25mln=30mln euro
    thorgan 500 tys =1mln euro
    hazard 35mln=40mln euro
    marin 6,5 = 9,8mln euro
    80,9mln euro
    zla wartosc ci wyszla :)

  • Komentowany temat:A.Bola: Chelsea szykuje oficjalną ofertę

    23.07.2012 23:55

    Droga administracjo prosze robic aktualizacje zwiazana z transferem Hulka do Chelsea - to nas bedzie uspokajalo i moze sie doczekamy brazylijczyka.

  • Komentowany temat:Guardian: Chelsea blisko pozyskania Hulka!

    11.07.2012 01:54

    chcemy wiecej inforamcji o hulku :)
    chris: zeby rywalizowac z takimi klubami jak real czy barca jak rowny z rowwnym potrzeba nam minimum 2 klasowych pilkarzy na caly rok ;p

  • Komentowany temat:Oceny SkySports za mecz z Fulham

    26.12.2011 16:29

    to jakieś kpiny..
    luzi - 7
    cole- 6
    sturridge - 6
    torres - 7,5


    orlando sa ma taką ocenę jak torres a był widoczny tylko przy 2 sytuacjach: zmarnował 100 i ciągle unosił ręce do góry z bezradności, el nino zrobił dziś o wiele więcej - zagrał solidny mecz
    był jednym z najlepszych

  • Komentowany temat:Torres: Spłacam wsparcie kibiców

    26.09.2011 18:05

    wierzyłem w ciebie od samego początku i nadal będę wierzył

    el nino <333 :p

  • Komentowany temat:Smutna porażka w Teatrze Marzeń

    18.09.2011 19:38

    jeszcze cos dodama nie pokazujcie manchesterowi i jego kibicom bo się kompromitujecie że naśmiewacie się z naszego napastnika. Śmiejmy się z Rooneya i berby a oni niech się śmieją z Torresa !
    logiczne

  • Komentowany temat:Smutna porażka w Teatrze Marzeń

    18.09.2011 19:36

    Są minusy ale również są plusy, które trzeba dostrzegać ;)
    Nie przejmujcie się panowie, idźcie na piwko :p
    Chelsea ten mecz przegrała a nie Man utd wygrał, poprzez swoją nieskuteczność, którą muszą ćwiczyć na treningu.
    Dobry mecz Torresa, ale po co ciągle go wyróżniamy, powinienem teraz napisać o poszczególnym zawodniku ale po co wy wolicie pisać tylko o nim :/
    Strzelił i nie strzelił ale jestem zadowolony z jego postawy (koniec tematu Torresa).
    Trochę za dużo nieszczęscia i błedow sedziego no ale cóż taki jest futbool ;p
    Są pozytywy i negatywy
    Pozddrawiam

  • Komentowany temat:Zasłużone zwycięstwo Chelsea

    14.09.2011 16:10

    jea!
    świetny mecz w wykonaniu chelsea, koniec krytyki !!!
    torres zagrał dobry mecz, świetnie się dogaduje z mata i meirelesem :p
    i ten loczek :D

  • Komentowany temat:Modric zostaje na White Hart Lane

    31.08.2011 12:47

    zal :p
    jak malouda jest wart gdzieś około 17 mln to najwyżej trzeba dopłacić z 16mln bo modric jest wart około 33 mln :)
    bez sensu dawać tyle + maloude już lepiej dać 20mln + kalou :)

  • Komentowany temat:Chelsea v Aston Villa. Finał w Hong Kongu

    30.07.2011 00:48

    Jestem ciekaw tego wystepu Chelsea pod wodza AVB.
    Aston Villa to wymagajacy przeciwnik taki sparing jest potrzebny.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7265 dni

  • Online: 9
  • Użytkowników: 352164
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373