aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Brentford

Wynikiem 2:1 dla Chelsea zakończyła się pierwsza konfrontacja The Blues z FC Malmo w Lidze Europy. Gole strzelali Ross Barkley i Olivier Giroud, trzeci gol okazał się trafieniem szwedzkiego Christensena. Rewanżowy mecz odbędzie się za tydzień na Stamford Bridge.

Londyńczycy długo nie potrafili przedostać się przez obronę gospodarzy, ale kiedy udało im się to kwadrans przed przerwą, to od razu strzelili gola. Po dośrodkowaniu Pedro z prawego skrzydła, futbolówkę, dość szczęśliwie, opanował Barkley, który następnie trącił ją obok próbującego interweniować Dahlina.

Po stracie bramki, w ostatnim kwadransie premierowej odsłony, ciekawsze sytuacje tworzyli sobie gospodarze. W 32. minucie Kepa wybronił uderzenie Christiansena, natomiast cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, minimalnie pomylił się Traustason.

Szwedzi nie mieli zamiaru rezygnować z pogoni za wyrównującym gole również po przerwie - w 53. minucie bardzo bliski szczęścia był Traustason, po którego uderzeniu, futbolówkę zmierzającą do siatki na rzut rożny głową wybił David Luiz.

Co nie udało się gospodarzom, powiodło się kilka minut później gościom - po szybkiej kontrze, piłkę wzdłuż linii bramkowej posłał Willian, a sprytnym uderzeniem piętą na 2:0 podwyższył Giroud. Swoje sytuacje mieli w kolejnych minutach jeszcze Barkley i Pedro, ale w obu przypadkach, futbolówka minęła światło bramki.

Podopieczni Uwe Roslera dopięli jednak swego i w 80. minucie zdobyli zasłużonego gola - prostopadłym podaniem asystę zanotował Rosenberg, natomiast straty zmniejszył Christiansen. Więcej bramek na Swedbank Stadion już nie padło i londyńczycy mogli cieszyć się z wykonania pierwszego kroku w kierunku 1/8 finału.

Malmo FF - Chelsea FC 1:2 (0:1)

0:1 Barkley 30'
0:2 Giroud 58'
1:2 Christiansen 79'

4234 wyświetlenia | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

papsi199615.02.2019 22:01

Chelsea jak trafi na dobrego przeciwnika to z takim trenerem jak sarri raczej przegra . Lepszy przeciwnik postawi się Chelsea ,wyłączy z gry jorginho ,przyciśnie w dowolnym momencie meczu i po chelsea. W obronie chelsea jest słaba i nawet na tle takiego przeciwnika jaka malmo potrafiła stracić bramkę .

lysy8315.02.2019 16:22

Martwi tylko to ze jak trafimy na lepszego rywala w nastepnej rundzie to mozemy odpasc z obecna forma chyba ze Sarri wyleci do tej pory

papsi199615.02.2019 12:06

Ja byłem za tym, by dać sarriemu czas,ale tym co robi zmieniłem zdanie . Nie rotuje składem grając piłkarzami bez formy zamiast posadzić ich na ławce , gra ta sama taktyka i tym samym stylem nie wyciągając kompletnie wniosków z kolejnych meczów , odrzuca innych piłkarzy na boku ignorując ich tym samym . Uważa , że nie potrafi zmotywować zespołu no to kto ma ich zmotywować ? To jest trenera zadanie,bo za to mu płaca . Po co większość piłkarzy ma się starać skoro ma pewny 1 skład . Brak dawania szansy młodym nawet w slabszych meczach w LE i premier league . Po meczach z united i city już może go tu nie być tak sądzę . Oby gra Chelsea uległa poprawie tylko nie z sarrim już na ławce trenerskiej .

Szpadyzor15.02.2019 11:27

Wygraliśmy na wyjeździe, zdobywając dwie bramki zatem to cieszy. Zawsze jakiś handicap. Dodatkowo w sporej części ważniejsi zawodnicy odpoczywali. Aczkolwiek nie rozumiem trochę wejścia Hazarda i Kante , zamiast od razu jak najszybciej wprowadzenia Odoi, który i tak się upomina o grę a przy takim meczu dostał raptem około 10 minut.

Rico8815.02.2019 10:30

Duża niespodzianka. Brawo Chelsea.

talanar15.02.2019 10:05

Azpilicueta nie jest bogiem futbolu, ale po nim po prostu widać że mu zależy, tylko że on też nie gra na swojej pozycji. Zappacosta jest typowym bocznym obrońcą nie hiszpan. Z tym że żaden z nich nie da tyle samo i w obronie i w ataku. Lewa obrona też nie jest lepsza. Wracając do meczu to lepiej się oglądało mecz spurs z bvb mimo ze w drugiej połowie borussia nie istniała. Nasze mecze są po prostu nudne, zamknę oczy na kilka sekund a i tak będę wiedział gdzie jest piłka. Tu powinny być trzy,cztery bramki i zero z tyłu. To było Malmo, a nie City czy Liverpool. Nie ważne jaki trener(choc zapewne nie Sarri) drużyna powinna grać do przodu i z zaskoczeniem przeciwnika. Narazie gra zaskakujaco słabo z jego punktu widzenia. Może i przejdziemy dalej ale jak znowu tak zagramy to odpadniemy z LE

MrKrzysiek9715.02.2019 10:05

Zwycięstwo teraz pozostaje wygrać mecz rewanżowy.

damiks415.02.2019 09:54

Może się wkońcu odbudujemy.Dajcie Sarriemu czas, jesteście śmieszni z tym ciaglym pisaniem o zmianie trenera, Sarri jest odpowiedni tylko w lato trzeba wywalić ten szrot jaki mamy czyli: Azpilicueta(gość jest bardzo słaby na prawej obronie, nic nie daje w ataku, a w obronie jest objeżdżany jak dzieciak, nie dziwie się że nie gra w Hiszpanii, w Chelsea jakby strzelil 2 samoboje to i tak byście go wychwalali bo widze że powstal tu kult jednostki i jeśli ktoś zle powie o Azpilicuecie to od razu jest atakowany przez psychologicznych kibiców

ErikPamela15.02.2019 09:35

Wygrana jest,ale oczywiście strata gola też musiała być......Póki co nie ma z czego się cieszyć,zobaczymy co pokażą w poniedziałek przeciwko drużynie z naszej ligi,jak przegrają to już włoski pecik OUT na dobre i witaj Zizu

didiush15.02.2019 08:26

w zasadzie to koledzy CFCF, cekon i papsi1996 już wszystko napisali, ale dorzucę swoje 3 grosze. nienawidzę kiedy piłkarze zwalniaja trenera i w 99% przypadków staję po stronie trenera, ale niestety Sarri nie daje mi zbyt wielu argumentów na obronę. wczorajszy mecz przelał czarę goryczy... gramy z Malmo, które pewnie nie było by w stanie utrzymać się w Championship i CHO dostaje 6 minut?! nawet jeśli jest trochę słabszy niż Willian i Pedro to jest nasza przyszłościa i powinien dostawać swoje minuty.

Sarri nie wyciaga żadnych wniosków, jaki jest sens stawiania cały czas na tych samych zawodników? nawet jeśli by grali dobrze to my gramy 60-70 meczy w sezonie, żaden piłkarz tego nie wytrzyma! byłbym za tym, żeby dać mu czas jeśli próbowałby coś zmienić. mogę zrozumieć, że piłkarze przez ostatnie lata byli przyzwyczajeni do innego stylu gry i byli kupowani zawodnicy o innej charakterystyce, ale my mamy 27-os. kadrę. naprawdę nie ma tam zawodników pasujacych do jego taktyki? to czego on potrzebuje, całego składu Napoli?!

co do samych piłkarzy to tutaj również potrzeba zmiany, ale nie do końca jakościowej. w tym zespole nie ma ani jednego lidera. ZERO! z całym moim uwielbieniem do Dave'a, ale jeśli to on ma najmocniejszy charakter w tej grupie to ja nie mam pytań. dawniej nie mieliśmy może wirtuozów futbolu, ale na brak jaj nie mogliśmy narzekać - JT Lampard, Ballack, Drogba, Cech, Ivanovic, nawet Essien, Ashley czy Bosingwa. naprawdę cienko widzę najbliższe 3 mecze...