Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 20

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: didiush

Znaleziono 661 komentarzy użytkownika didiush
  • Komentowany temat:Frank: Koniec sezonu na 8 czy 12 miejscu? Dla mnie to jest różnica

    21.04.2023 13:23

    @lopez - nie, to Ty dorabiasz teorię. od początku mówiłem, że Potter to nie poziom Chelsea, ale obaj z CFCF byliście zdania, że to dobry trener. Lamps też dobry nie jest jak pokazują jego wyniki z drugiego sezonu w Chelsea i w Evertonie, więc to jasne, że nie będzie u nas na dłużej. ale zacznijmy też wymagać czegoś od tych, którzy spacerują po boisku za ciężkie pieniądze i od tego kto zarządza tym klubem jakby się z choinki urwał, bo ja nie poznaję tej drużyny.

  • Komentowany temat:Frank: Koniec sezonu na 8 czy 12 miejscu? Dla mnie to jest różnica

    21.04.2023 09:02

    @lopez - to nie o to chodzi, że nie można nic złego powiedzieć o Lampsie, ale czy my nagle z pierwszego miejsca sturlaliśmy się na 11? no chyba raczej nie, więc może trzeba zacząć czegoś wymagać od tych piłkarzy za dychę, bo trenerzy się zmieniają a progresu nie widać. nawet więcej, wy na tej stronce ciągle chcecie trenerów zwalniać, chociaż u nas to piłkarze od lat grają na zwolnienie trenerów. co do tego, że Boehly to cowboy to już pisałem dawno, działa bez ładu i składu

  • Komentowany temat:Frank: Koniec sezonu na 8 czy 12 miejscu? Dla mnie to jest różnica

    20.04.2023 22:54

    @lopez - a może trochę szacunku? akurat dobrze, że wymaga czegoś od tej bandy patałachów. utrzymujmy jakieś standardy i nie równajmy w dół.

  • Komentowany temat:Prima Aprilis czyli porażka z Villans

    02.04.2023 08:10

    no mentalność przegrywa, co tu dużo mówić xD to jest sufit tego gościa. wie, że dostał ofertę życia, teraz tylko czeka aż go wyj3bią. a Brighton dalej solidnie punktuje, do tego 2 mecze w zapasie. brawo Chelsea.

  • Komentowany temat:Potter: Ważne trzy punkty

    05.03.2023 19:11

    @swizzyi - dosłownie ;p albo ktoś w pionie sportowym zrobił dobrą robotę ¯\_(ツ)_/¯

  • Komentowany temat:Potter: Ważne trzy punkty

    05.03.2023 08:14

    no mental jak przystało na dolną połowę tabeli. tego się bałem, że to dla niego za wysokie progi. inna sprawa, że Brightoon wygrywa z WHU 4-0. zastanawiam się ile tam faktycznie było zasługi Pottera w tych dobrych wynikach...

  • Komentowany temat:Madueke: Zaufajcie nam, to wreszcie zaskoczy

    28.02.2023 22:46

    hahahahahahha xD

  • Komentowany temat:Koulibaly: Kluczowy czas straconej bramki

    27.02.2023 17:13

    wziąłeś sobie chłopie numer 26, który do czegoś zobowiązuje, więc teraz nie szukaj wymmówek tylko weź siebie i tą obronę w garść.

  • Komentowany temat:Potter: Do Dortmundu z szacunkiem

    13.02.2023 20:03

    no naprawdę już ciężko to czytać. ja wiem, że szacunek do rywala w sporcie to podstawa, ale już nie przesadzajmy. serio, to zaczyna przypominać obsraną zbroję przed każdym rywalem. nie każdy trener będzie Mourinho, ale jakiś szacunek do SIEBIE też trzeba mieć.

  • Komentowany temat:Remis za remisem

    11.02.2023 17:10

    no niestety, Potter ma mental przegrywa. z całym szacunkiem, ale to nie Brighton, gdzie jest przyjemna niespodzianka jak wygrają z kimś mocniejszym. my jesteśmy Chelsea i nikogo nie mamy się bać, a już na pewno nie West Hamu

  • Komentowany temat:Potter: Zabrakło odrobiny zrozumienia

    05.02.2023 00:20

    no dzień dobry. Potter jest dobry jak dostanie 2-3 lata na zbudowanie drużyny. u nas ma 2-3 miesiące i to było wiadome od początku. inna sprawa, że Brighton bez niego wygląda tak samo dobrze jak z nim - przypadek? co do nas to kowbojskie ruchy, kowbojskie transfery, napastnika dalej brak - #BoehlyOut

  • Komentowany temat:I znów porażka: Fulham v CFC 2:1

    14.01.2023 04:34

    ano właśnie, kowboj w akcji.

  • Komentowany temat:I znów porażka: Fulham v CFC 2:1

    13.01.2023 21:34

    @CFCF - ciężko się nie zgodzić, ale nie jest tak, że Potter przywlukł swój sztab medyczny? lub czy tenże sztab nie zmienił się jakoś niedawno? bo coś takiego mi się obiło o uszy, ale nie wiem ile w tym prawdy. nie zmienia to faktu, że to jest jakiś nieśmieszny żart ze zdrowiem naszych zawodników. a Pottera nie zwolnią, bo kasa, przyznanie się do błędu i totalny chaos - 3 trenerów w ciągu jednego sezonu xd

  • Komentowany temat:I znów porażka: Fulham v CFC 2:1

    13.01.2023 07:35

    no i jak było do przewidzenia Potter się nie nadaje. może jakby dostał ze 2-3 sezony to jest cień szansy, że coś by z tego było. inna sprawa jest taka, że kopacze z kolejnym trenerem lecą sobie fchuja. a Boehly zachowuje się jak dziecko we mgle i wykonuje całkowicie nieprzemyślane ruchy, farsa.

  • Komentowany temat:Potter: Wygrana byłaby niesprawiedliwa

    03.01.2023 07:39

    racja, to nigdby nie był trener na miarę Chelsea, ale ktoś powinien zrobić porządek z tymi pankienkami, które zakładają nasze barwy. to jest jakieś nieporozumienie. zwolnili Lamparda, Tuchela, teraz pewnie poleci Potter, Sarriego też można podciągnąć. nie tędy droga.

  • Komentowany temat:Remis na początek roku

    02.01.2023 07:31

    dopiero połowa sezonu, ale średnio to wygląda i nie napawa za bardzo optymizmem :/ o top4 powoli można zapomnieć, może się uda przeskoczyć Fulham i powalczyć o jakąś LE, zamiast LK.

    ciekaw jestem jak długo Cowboy będzie miał cierpliwość.

    Potter to może nie jest zły trener, ale musi dostać ze 2-3 lata, żeby drużyna zaczęła grać jak tego sobie życzy. nie wiem czy u nas tyle dostanie, bo kopacze pewnie dorzucą swoje 3 grosze.

  • Komentowany temat:Cisnęli, cisnęli i wycisnęli. Porażka ze Srokami

    13.11.2022 00:29

    mr. Lopez - co teraz mamy myśleć po tym spotkaniu? bo ostatnio stwierdziłeś, że jak mamy inne zdanie na temat meczu to albo dealer albo lekarz nas oszukuje xD

  • Komentowany temat:Potter: Zostaliśmy pokonani przez lepszy zespół

    06.11.2022 22:16

    @swizzyi - nie, no co Ty. nie ma co dramatyzować. przeciętni piłkarze zwalniają nam trenerów. kadra z roku na rok jest coraz gorsza. poza paroma przebłyskami gramy padakę i mamy kowboja za właściciela, który myśli, że jak chce kogoś kupić to każdy powinien mu na dzień dobry zrobić laskę. wszystko jest w jak najlepszym porządku xD

  • Komentowany temat:Koniec miodowego miesiąca Pottera

    29.10.2022 23:16

    Porter popełnia swoje błędy, ale ja bym tu bardziej winił naszych kopaczy. może przyjść i Guardiola czy Klopp. nic z tego nie będzie dopóki piłkarze będą mieli większą władzę niż manager. do tej pory Porter w sumie nic nie zepsuł ani też nic nie poprawił, ale tyle czasu tyle ile dostał w Brighton w Chelsea miał nie będzie.

  • Komentowany temat:Koniec miodowego miesiąca Pottera

    29.10.2022 22:37

    @lopez - trochę lipa jak wykonawcy taktyk są "mądrzejsi" od tego kto te taktyki układał ¯\_(ツ)_/¯

  • Komentowany temat:Koniec miodowego miesiąca Pottera

    29.10.2022 20:24

    może się mylę, ale czy Graham Potter z racji swojej przeszłości w Brighton nie powinien mieć tej drużyny rozpykanej od A do Z? w poprzednich meczach jeszcze jakoś się udawało, bo gwiazdeczki łaskawie nie odwalały sabotażu za te ciężkie pieniądze, które biorą.

    czytam właśnie [auto]biografię Roya Keane'a i jest tam fragment o tym, że możesz się nie zgadzać z trenerem, ale jako piłkarz danego klubu, który reprezentujesz masz wyjść na boisko, dać z siebie wszystko i wykonać założony plan najlepiej jak tylko potrafisz, bo grasz dla klubu.

  • Komentowany temat:Potter nowym szkoleniowcem Chelsea

    08.09.2022 20:11

    sezon 2019/2020 15ste miejsce, 2020/2021 16ste miejsce, 2021/2022 9te miejsce. obecny każdy widzi. ewidentnie trener na projekty długofalowe, ale u nas nie dostanie 3 sezonów na zbudowanie drużyny. może do końca sezonu pociągnie. powodzenia!

  • Komentowany temat:Tuchel zdymisjonowany !

    07.09.2022 22:04

    to że ktoś świetnie jeździ Yarisem nie znaczy, że nadaje się na kierowcę wyścigowego. tu nawet nie chodzi o presję. to co wyczynia w Brighton jest fenomenalne, bo zbudował drużynę z zawodników, których chciał i którzy mają poukładane w głowie. tu dostanie bandę roszczeniowych baletnic, którzy będą latać do prezesa na skargę, że za mało grają, naprawdę nie widzisz różnicy? nie wydaje mi się, żeby obecny zarząd wiedział co robi. widać to było już przy transferach.

  • Komentowany temat:Tuchel zdymisjonowany !

    07.09.2022 18:35

    co wy wszyscy tak z tym Potterem? przecież Brighton to całkiem inny kaliber, tu nie ma nawet czego porównywać. co innego pracować w klubie z dolnej połowy tabeli i poukładać sobie drużynę z solidnych zawodników, którym sodówa nie wali na beret a co innego ogarnąć rozwydrzone panienki, które uważają, że pozjadały wszystkie rozumy.

    na początku tradycyjnie będą grać lepiej, ale za pół roku znowu zaczną się dąsać, bo im się hierarchia w zespole nie podoba albo to, że trener ma czelność czegoś od nich wymagać. o Zizou to w ogóle nie ma co gadać, bo on czeka na kadrę Francji. jestem bardzo ciekaw tego sezonu, bo aktualnie każde wyjście jest do bani.

  • Komentowany temat:Dembele o krok od Chelsea?

    06.06.2022 08:28

    no nie, tylko nie ten dzban. przecież koleś grał w piłkę do momentu kiedy dostał gwiazdorski kontrakt przechodząc do Barcy. jak mu się zaczęła doopa palić to zaczął coś grać, bo pewnie ofert nie było. trafi do nas i znowu będzie leciał w kulki.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 20
  • Użytkowników: 352172
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373