Poniedziałek, 4 lipiec 2022 r.

Osób on-line: 20

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

towarzyski
Club America vs Chelsea
16.07.2022, 17:00
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
Archiwum

aktualności

Chelsea zmieni stadion?

dodał: Rasheed 28.09.2014 13:20 źródło: skysports.com
Chelsea

Jak donosi Sky, Chelsea planuje roczne przenosiny na stadion Twickenham, będący areną zmagań rugbystów. Powód jest tylko jeden - klub planuje rozbudowę Stamford Bridge, tak, aby obiekt mógł pomieścić około 60 tysięcy kibiców. W tym czasie "The Blues" nie mogliby rozgrywać meczów przy Fulham Road.

Rugby Football Union potwierdziła, że zostały podjęte wstępne rozmowy z włodarzami Chelsea, chociaż daleko jeszcze do jakiegokolwiek porozumienia w tej sprawie. Na Twickenham nigdy jeszcze nie rozegrano meczu piłki nożnej, a sam obiekt może pomieścić aż 82 tysiące fanów.

Otrzymaliśmy zapytanie ze strony Chelsea, chociaż nie doszło jeszcze do żadnych zaawansowanych rozmów. Nie komentujemy żadnych dotychczasowych konwersacji, bacznie przyglądając się tej sprawie i biorąc pod uwagę liczne czynniki takie jak dostępność, transport, czy wpływ na stan boiska - zdradza rzecznik RFU.

Jeśli jednak Chelsea zamierza przenieść się na Twickenham, z pewnością nastąpi to nie wcześniej niż w sezonie 2016/17, ponieważ w przyszłym roku (we wrześniu i październiku) na tym obiekcie odbędą się Mistrzostwa Świata w Rugby.



Dołącz do dyskusji na naszym FORUM CHELSEA!


Reklama:




Oceń tego newsa:

Aktualna ocena: 3.83

14480 wyświetleń | 29 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej
Zaloguj się aby dodawać komentarze

ColeowyZelek28.09.2014 15:56

Temat poruszany już nie raz, może coś w tym jest. I tak gralibyśmy tam dopiero za 3 lata i przez 1 sezon przy przebudowie Stamford, a więc jest sporo czasu na przemyślenia. Dla mnie świetna opcja.

Rasheed28.09.2014 15:56

Skośnoocy i cały ten szajs po prostu mieszkają w Londynie, żadni to turyści

chelsea7228.09.2014 15:55

nie kłam chłopaku... Chelsea miała zawsze najtańsze bilety z topowych klubów w Anglii. Chodzę na mecze od kilku lat i nigdy nie zdarzyły się takie ceny!!! Dopiero od tego sezonu zdecydowali się na podwyżkę! Po drugie - Londyn to wielokulturowe miasto i nie brakuje tu żadnej z ras...:-) I tak trybuny SB są w tym aspekcie spokojne. Zobacz co dzieje się w Arsenalu... Tam co trzeci to kolorowy...

torox28.09.2014 15:45

chelsea72

co do cen biletów to w sezonie 12/13 chciałem jechać na mecz z WHU i bilety były od 70 do 100 funtów, chelsea ma najdrorzsze bilety w całej lidze, a co do turystów to popatrz sobie na trybuny podczas meczu i patrz ilu tam jest jakiś azjatów czy kogoś innego

chelsea7228.09.2014 15:35

torox - a gdzie ty widziałeś bilety na Chelsea za 100 funtów?! Chyba u koników... Najdroższy to 82Ł na mecze z topem i super miejsca... Poza tym nie kumam tego tekstu adix o turystach... Nie masz membershipa - nie masz biletu. Pojedź do Londynu na wycieczkę i spróbuj kupić bilet w kasie...

ashleycole328.09.2014 15:18

Ale niech bramki zostawią takie jakie widać na zdjęciu, król strzelców dla Schurrle gwarantowany.

sobol02428.09.2014 15:16

bardzo dobry pomysł i lokalizacja. wszak to też zachodni londyn! żadne wembley (płn londyn) nie wchodzi w grę! :)

czarnakawa28.09.2014 14:30

no wreszcie.