Niedziela, 7 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 54

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: 4lex

Znaleziono 18 komentarzy użytkownika 4lex
  • Komentowany temat:Chelsea gotowa wysłuchać ofert za Hazarda

    13.08.2017 11:15

    W momencie kiedy Chelsea sprzeda kluczowego zawodnika jakim jest Hazard uznam że klub jest zarządzany przez idiotów a ja nie będę się utożsamiać z banda idiotów jest parę zespołów które się przyjemnie ogląda

  • Komentowany temat:Granowskaja pracuje nad transferem Drinkwatera

    08.08.2017 17:09

    Mega dobry transfer oby się udało :-) wreszcie zawodnik solidny i ograny w PL

  • Komentowany temat:Prima Aprilis? Chelsea przegrywa z Palace!

    02.04.2017 15:38

    CFCF mam wrażenie że obserwujemy dwie różne drużyny myślę że nasza gra jest bardzo dobra tyle że zawsze się zdarzy taki mecz jak wczoraj nic nie siadło poprostu mieli gorszy dzień tak.jak powiedziałeś nie ma łatwych przeciwników w PL i każdy mecz jest ciężki moim ciekawe co bedziesz pisal jak w srode wygraja z man city :-D

  • Komentowany temat:Pochettino: Pokazaliśmy, że wykorzystamy potknięcie Chelsea

    01.04.2017 20:52

    Uwielbiam tego gościa miesiąc temu płakał że nie mają szans na koronę dzisiaj już praktycznie trzyma ją w rękach :-D śmiechu warte :-D

  • Komentowany temat:Prima Aprilis? Chelsea przegrywa z Palace!

    01.04.2017 20:47

    Moim zdaniem bardzo dobrze się stało że tego nie wygraliśmy zimny prysznic przed koncowka sezonu najważniejsze mecze przed nami już wszyscy wiedzą że trzeba dać z siebie 120 % mecz po przerwie repry najlepszym się zdarzają porażki KFC juz pisze że nas mają a przecież 7 punktów to jeszcze bardzo dużo a mają jeszcze przed sobą Derby z Arsenalem :-) myślę że mecz z Man City będzie dużo lepszy a myślę że kurczaki polegna w srode z labedziami i znowu pochetino będzie płakał że już nie mają szans na mistrza :-) uwielbiam czytać jego wypociny jak to po każdym przegranym meczu mówi że to już koniec walki a jak się nam coś nie powiedzie to już trzyma koronę w rękach :-D

  • Komentowany temat:Kane: Chelsea cieszyła się, jakby to ona zdobyła tytuł

    03.05.2016 21:45

    Kolega benq10r chyba powinien popisać z innymi fanami kogutów skoro chce zostać ich kura do popychania :-) nigdy w życiu nie czytałem podobnych bzdur to były Derby czy ktorys mecz derbowy nie jest przepełniony emocjami ja się wcale nie dziwię że było takie nastawienie do tego meczu nie chcieliśmy dać wygrać zespołowi który jest odwiecznym wrogiem i myślę że zadowolenie z dobrego wyniku jakim był remis w tym meczu było wielce uzasadnione. Także kolego polecam obejrzeć parę meczów tottenhamu zapamiętać większość piłkarzy żeby w razie czego wstydu nie było i od następnego sezonu być oddanym fanem kogutów

  • Komentowany temat:Torres: Tęsknię za tym, kim byłem wcześniej

    29.05.2014 11:28

    Jak widze jak dzieciaczki pisza ze on tyle kosztuje ze tyle mu sie placi i tego typu pierdoly ja sie pytam co was to obchodzi to wy mu placicie wy mozecie ewentualnie powiedziec ze nie satysfakcjonuje was gra Torresa ale o kasie lepiej juz nic nie mowcie bo i tak takich pieniedzy na oczy nie zobaczycie Torres jest nadal dobrym napastnikiem nie strzela po 50 bramek na sezon ale pomaga zespolowi jak tylko potrafi a mysle ze jeszcze pokaze swoja wielka jakosc takze dzieci wracajcie do klockow a pieniadze Abramovicza niech was nie martwia bo zaraz kupi Coste za 60 baniek nie strzeli w sezonie 50 bramek i znowu bedziecie plakac ze nie potrzebny zakup a po transferze wszyscy beda mieli mokre spodnie w strategicznym miejscu

  • Komentowany temat:Mata! Ty Judaszu!

    24.01.2014 19:46

    No to stary jak jesteś takim kibicem poszczególnych piłkarzy a nie klubu to jedź i odwiedzają ich w chacie i pij herbatke i pytaj o zdrowie każdy ma swoich ulubieńców w rożnych klubach ale tylko jeden zespoł odpowiada Ci i lubisz oglądać gre właśnie tego zespołu bo w nim jest najwięcej grajków których lubisz mata odszedł i bardzo się z tego cieszę nie znosilem oglądać go na ławce i fajnie ze będzie grał w mu niech cieszy oko w innym klubie tych w ogóle twój post chyba nie powinien się tu znaleźć bo piszesz jakieś bzdury

  • Komentowany temat:Falstart w LM, porażka z Basel!

    19.09.2013 11:06

    widze ze juz wszyscy "prawdziwi" kibice sie wypowiedzieli ja bede rozliczal zespol po rundzie a nie po pierwszych meczach ligowych i jednej porazce w lidze mistrzow po pierwsze mu ogarnia teraz burdel ktory byl przez ostatni czas w klubie przez ciagle zmienianie trenerow zawodnicy musza znowu poczuc stabilizacje jest wielka presja bo wszyscy mysleli ze przyjdzie mu i bedzie kazdy mecz wygrywal po 5:0 mysle ze potrzeba troche czasu zeby znowu wszystko zaczelo dzialc tak jak powinno beniteza widze wszyscy teraz uwielbiaja a jeszcze 3 miesiace temu czytalem wypowiedzi ktore raczej nie byly pozytywne mimo to ze wygral LE co prawda final przypominal mecz z basel tyle ze to my mielismy ogromne szczescie ale wtedy nikt nawet nie wspomnial o tym ze styl gry byl mierny bo wygralismy mysle ze po zwyciestwie w nastepnym meczu PL nikt nie bedzie pamietal o porazce w LM ja na pewno zapomne

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Drogba odchodzi z Chelsea

    23.05.2012 08:34

    Najlepszy uwielbiam kocham za wszystko !!! Dziękuję za piękne 8 lat :)

  • Komentowany temat:Neville: Chelsea potrzebuje cudu

    17.04.2012 11:51

    Powiem tak jeżeli Barcelona nie będzie miała znowu 12 zawodnika w postaci sędziego to będzie im bardzo trudno nas pokonać, ale z drugiej strony jeżeli wyjdziemy na murawę przestraszeni i znowu będziemy się bali grać odważna szybką piłkę to będzie z kolei nam bardzo trudno strzelić bramkę a przecież u siebie musimy coś strzelić no i nie możemy stracić bramki. Myślę że barca jest do pokonania mi osobiście marzy się finał Chelsea Bayern było by naprawdę fajnie wszystkie media by pisały że stał się cud Real i Barca za burtą chciałbym po rewanżowych meczach przeczytać takie nagłówki w gazetach zobaczymy jak będzie jestem całym sercem z Chelsea

  • Komentowany temat:Wesołych, Niebieskich Świąt!

    24.12.2011 11:09

    Wesołych Świąt wszystkim niebieskim i oby nam reszta sezonu przyniosła same zwycięstwa ! :)

  • Komentowany temat:Znaleźć przepis na Koguty!

    21.12.2011 14:36

    Chce TORRESA przez 90 w tym meczu ! :D

  • Komentowany temat:Malaga z ofertą po Torresa?

    21.12.2011 14:34

    Jak dla mnie Torres powinien zostać u nas nie sprzedawać go on nie miał ostatnio szansy się pokazać nie strzela teraz to zacznie strzelać jak będzie grał dłużej niż 10 minut w meczu :)

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Tottenham

    21.12.2011 14:31

    Chciałbym zobaczyć w akcji Torresa, takiego z najlepszych czasów z Liverpoolu, chciałbym żeby zagrał dłużej niż 10 minut jak to było do tej pory zobaczymy czy moje życzenie się spełni :) Oby były dla nas 3 punkty !!

  • Komentowany temat:LM: W 1/8 z Napoli!

    17.12.2011 14:04

    Dobre losowanie jak dla mnie, dwa zespoły które mają dużą determinacje do tego żeby w końcu odegrać ważną rolę w rozgrywkach ligi mistrzów spotkają się na jednym boisku to będą bardzo ciekawe dwa mecze, po jednej stronie nie spełniona Chelsea ( wszyscy czekamy na sukces) po drugiej stronie drużyna która we włoskiej lidze pokazuje się z bardzo dobrej strony. Już się nie mogę doczekać.

  • Komentowany temat:City znalazło pogromcę. Zwycięstwo Chelsea!

    13.12.2011 13:12

    Nareszcie wracamy do gry ! :D Teraz niech wszyscy Ci którzy skreślali Chelsea niech odszczekają to co mówili !

  • Komentowany temat:31. urodziny Johna Terry'ego!

    07.12.2011 14:39

    Najlepszeho John :)

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7258 dni

  • Online: 54
  • Użytkowników: 352032
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373