Sobota, 13 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 48

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Shigen

Znaleziono 323 komentarze użytkownika Shigen
  • Komentowany temat:Lamps: Sprzedaż Sturridge'a to spora gafa

    08.06.2014 08:38

    Jak odchodził to mówiłem że przyjdzie taki dzień że Sturridge będzie królem strzelców, i wszyscy będziemy żałować tej sprzedaży. Wtedy nieliczni mnie popierali ;d

  • Komentowany temat:Azpilicueta: Na ulicy mówią na mnie Dave

    16.04.2014 19:29

    Skoro ksywa DAVE jest tak bardzo rozpowszechniona to niech sobie sprawi taką z tyłu koszulki zamiast nazwiska. DAVE 28, po pierwsze lepiej wpada w ucho, po drugie lepiej się koszulki z jego nazwiskiem będą sprzedawać, po trzecie Dave boczny obrońca na pewno szybciej przejdzie do historii niż Cesar Azpilicueta obrońca boczny. Dobre chwytliwe nazwisko ma nawet wpływ na cenę danego zawodnika.

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Kurt Zouma zawodnikiem Chelsea

    31.01.2014 19:32

    Spoko ale znając Mourinho to sprzeda Luiza a zostawi Terrego.

  • Komentowany temat:Jose: Mata? Jeśli chce odejść, moje drzwi są otwarte

    01.01.2014 22:28

    Mata musi zostać. Kibice go kochają, ma instynkt przywódczy, nie pakuje się w kłopoty, i mówcie co chcecie ale jak dla mnie to najlepszy grający pomocnik świata, może obecnie bez formy przez brak gry ale spokojnie, to nie żaden Kalou czy Żirkow, to JUAN MATA ! Dwukrotnie najlepszy asystent w Anglii, jednokrotnie najlepszy asystent Europy, dwukrotny najlepszy młody gracz Chelsea i najlepszy gracz gracz Chelsea w ubiegłym sezonie. Wierzę w Ciebie Juan ! Jestem przekonany, że Mata nie chce odejść, Mata chce grać.

  • Komentowany temat:32 miliony za duet z Benfiki?

    25.12.2013 17:44

    Żadnych transferów ! Mamy za dużo dobrych zawodników i to jest problem naszej gry.

  • Komentowany temat:Mourinho: Nie jestem sprawiedliwy

    01.11.2013 14:50

    Moim zdaniem Cinek mówi bardzo rozsądnie. Oscar na środku pola, i Azpi częściej w pierwszym składzie to świetny pomysł.
    NiebieskieBongo, Van Ginkel i Ramires też są chudzi jak patyki a dają rade :P

  • Komentowany temat:Cahill: Mogę być nowym Terrym

    15.09.2013 15:47

    Cahill jest bardzo podobny pod wieloma względami do Terrego, myślę że bez problemu będzie w stanie zastąpić go na boisku. Garry Był już kiedyś kapitanem Boltonu więc ma doświadczenie z zakresu bycia liderem zespołu, ucieszyłbym się gdyby to on przejął po Terrym opaskę kapitana :)

  • Komentowany temat:Barkley pod obserwacją Mourinho

    14.09.2013 10:02

    No to mamy następce Lampsa na środku pola :)

  • Komentowany temat:Ivanovic: Mata wciąż ważny

    11.09.2013 16:04

    Każdy cały czas gada, że Mata jest ważny ale co z tego skoro i tak nie gra :P

  • Komentowany temat:Kadra Chelsea na Premier League

    04.09.2013 23:20

    Skład mamy niewątpliwie najlepszy w BPL, trzeba tylko popracować, żeby ten skład stał się drużyną. Tak na marginesie, teraz tak się zastanawiam... skoro Mou chce gry defensywnej, i w głównej mierze dlatego nie wystawia Maty do wyjściowej 11 (bo Mata nie gra w defensywie tak dobrze, jak KDB, Oscar czy Hazard), to dlaczego wystawia Ramiresa (który gra strasznie ofensywnie na pozycji def. pomocnika) a nie Mikela ;> .

  • Komentowany temat:Mourinho: Ozil najlepszą 'dziesiątką' świata

    04.09.2013 20:46

    Messi i Mata są na pewno lepszą 10 niż Ozil. Do tego nie zgodzę się, że pozyskanie Ozila przez Arsenal czyni go kandydatem do tytułu, podejrzewam wręcz, że Arsenal w tym sezonie nie dostanie się nawet do pierwszej piątki BPL, tylko zakończy sezon na 6 miejscu (za Liverpoolem, Chelsea, Tottenhamem, United i City)

  • Komentowany temat:Cascarino: Czemu Chelsea sprzedała Sturridge'a?

    26.08.2013 19:11

    Mój ulubiony gracz za kadencji AVB, do dziś nie mogę wybaczyć zarządowi, że został sprzedany, i to za śmieszną sumę...

    @torox - nie gadaj głupio bo Daniel spisał się świetnie na wypożyczeniu w Boltonie i podczas gry w Chelsea, za każdym razem jak dostawał szanse to grał dobrze, rzadko grał a często strzelał. Co prawda podczas jego gry na skrzydle często zarzucano mu że nie podaje piłki kolegą ale w końcu Daniel to napastnik, jest stworzony do tego żeby strzelać goale a nie ułatwiać to zadanie napastnikowi.

  • Komentowany temat:Laporta: Mourinho chciał pracować w Barcelonie

    05.08.2013 11:54

    Nic dziwnego, w końcu to jego były klub.

  • Komentowany temat:Osiągnięto porozumienie w sprawie Schurrle

    13.06.2013 15:46

    Będzie miał nam kto strzelać goale z daleka :D Ale teraz, gdy Schurrle będzie zawodnikiem Chelsea, trzeba będzie sprzedać Marina i Mosesa.

  • Komentowany temat:Pożegnania: Malouda, Ferreira, Benayoun, Hilario, Turnbull

    07.06.2013 22:13

    Najbardziej szkoda mi Ferreiry, życzę wszystkim piłkarzom powodzenia w dalszej karierze (o ile mają zamiar ją kontynuować), i mam nadzieję, że usłyszymy jeszcze kiedyś o którymś z nich, ale tym razem jako o członkach zarządu, składu szkoleniowego itp.

  • Komentowany temat:Rooney wzmocni PSG, Zlatan do Chelsea?

    07.06.2013 22:07

    Jestem na tak, ale tylko pod warunkiem, że Lukaku dostanie pewne miejsce w wyjściowej 11, a Zlatan byłby jego zmiennikiem.

  • Komentowany temat:Lukaku dostanie szansę od trenera?

    05.06.2013 15:03

    Moim zdaniem nie powinniśmy kupować żadnego napastnika. Lukaku powinien zostać podstawowym, do tego Torres który grałby co któreś tam spotkanie w lidze i puchary, Ba to samo ale myślę, że Demba nie ma na co liczyć, potrafi świetnie strzelać ale ciężej już z dostaniem się pod bramkę, do tego nie jest jakiś świetny fizycznie, już pomijam fakt, że przez pół roku gdy grał w Chelsea to jedynym jego dobrym meczem był jego pierwszy. Torres jest do tego charyzmatyczny, przyda się na pewno, ale tak jak mówiłem, Lukaku bez gadania powinien być podstawowym napastnikiem, skoro przez ten sezon strzelił bodajże 18 bramek, to w przyszłym będzie jeszcze lepszy, do tego będzie miał lepszą pomoc za plecami, przez co jego liczba goali powiększy się znacznie.

  • Komentowany temat:Jose wyda ?160 milionów?

    03.06.2013 16:56

    Shaw owszem, reszta nie potrzebna, mamy Torresa w formie i wspaniałego Lukaku, do tego Demba Ba który w razie czego może ich zmienić. Jak dla mnie Mourinho powinien oddać Mosesa bądź w Marina za Bale z dopłatą 70-80 milionów.

  • Komentowany temat:Chelsea oferuje 80 milionów za Bale'a!

    02.06.2013 13:08

    80 milionów + Moses/Marin za Bale'a i myślę, że obie strony będą zadowolone :)

  • Komentowany temat:Liverpool i Chelsea w walce o młodego Francuza?

    01.06.2013 12:44

    Po cholerę nam on ? Musimy inwestować w Anglików a nie w obcokrajowców, za rok prawdopodobnie odejdzie Cole, Terry i Lampard, zostanie tylko Cahill i Bertrand, gdzie Ryan pewnie będzie grzał ławę... Mamy Chalobaha który jest świetny, do tego możemy zainwestować np. w Jacka Robinsona który pomimo 19 lat gra dość często w wyjściowych składzie Wolverhampton.

  • Komentowany temat:Wenger: Baraż z Chelsea? Czemu nie?

    17.05.2013 16:33

    Żeby sie Wenger nie osrał, jeszcze Totki ich wyprą z top 4 :D

  • Komentowany temat:Lukaku blisko kolejnego wypożyczenia

    17.05.2013 15:21

    Jeśli sprzedadzą nam Michu w zamian za wypożyczenie Lukaku to czemu by nie.

  • Komentowany temat:Hull wraca do Premier League

    05.05.2013 14:05

    Lubię Hull City więc to dla mnie ok, mam nadzieję że tygrysy długo utrzymają się w PL, będzie ciekawiej :D .

  • Komentowany temat:Suarez nie zagra w tym sezonie. 10 meczów kary!

    24.04.2013 17:40

    Szczerze to już bym wolał żeby Suarez nie dostał tego zawieszenia, ale tylko pod 1 warunkiem, żeby nie pozwolił Van Persiemu zdobyć króla strzelców. Teraz niestety już wszystko przesądzone :/

  • Komentowany temat:Rafa: Luiz kapitanem? Zbyt wcześnie

    16.04.2013 20:44

    Terry aż do odejścia powinien zostać kapitanem, poza tym myślę że kapitanem raczej powinien być Anglik i wychowanek, taki kapitan jest bardziej charyzmatyczny i bardziej podnosi morale kibiców i piłkarzy, np. Todd Kane, Josh McEachran.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7264 dni

  • Online: 48
  • Użytkowników: 352125
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373