Środa, 10 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 225

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Cinx

Znaleziono 49 komentarzy użytkownika Cinx
  • Komentowany temat:Liverpool daje 8 mln za Maloudę!

    08.06.2011 00:11

    B92 - w jakim ty świecie żyjesz? 20mln....jak ktoś da 12mln będzie dobrze.
    Ja osobiście jestem za odejściem Francuza. Najlepiej niechaj weźmie jeszcze ze sobą swojego kolegę Nicolasa.

  • Komentowany temat:Torres w jedenastce najgorszych piłkarzy w Anglii!

    24.05.2011 20:11

    @button
    Jakiego zdrajcy Cole'a? Cole przeszedł do LFC bo w Chelsea nie mógł odnaleźć swojej wysokiej formy.
    Ale oczywiście dla ignorantów twojego pokroju Joey będzie zdrajcą...żenada.

  • Komentowany temat:Francuzi do odstrzału?

    28.04.2011 23:39

    Już od dłuższego czasu jestem za tym aby pożegnać obydwu panów...

  • Komentowany temat:Agent: Obi chce pozostać w Chelsea

    13.04.2011 15:01

    Huh, to dobrze bo Obi jest bardzo dobrym def-midem. A co najważniejsze bardzo młodym! Liczę na częstsze występy Nigeryjczyka w nadchodzących meczach!

  • Komentowany temat:VisoR: Masło Maślane

    13.04.2011 14:55

    Wg mnie bardzo dobry felieton, z którego treścią się zgadzam. Jakiś czas temu napisałem, że aby wygrać na OT potrzebne są: wiara, mobilizacja i dobra dyspozycja dnia.<br>
    To smutne ale niestety kilku graczom zabrakło kilku z wyżej wymienionych przeze mnie czynników, a jednemu panu nawet wszystkich!<br>
    <br>

    1. Jestem także zdania, iż nie należy zwalniać Carlo. Włoch nie jest złym trenerem a Chelsea potrzebna jest stabilizacja.
    <br>

    2. Anelka...Nie mam najmniejszej ochoty widzieć ten jegomościa w przyszłym sezonie na SB. Praktycznie zero zaangażowania, notoryczne spowalnianie akcji zepsołu, obojętne przechodzenie/podchodzenie obok/do niektórych rzeczy. Reakcja po przestrzelonym karnym na Łużnikach? Graczy bez niebieskiego serca Chelsea nie potrzebuje!<br>
    Pan najdroższy na świecie piłkarz-Włóczykij na listę transferową!<br>

    3. Kalou a Daniel? Salomon niestety nie mógł nigdy pokazać w 100% swoich umiejętności. Mówi się trudno...Wg mnie jego czas nadszedł, wraca Daniel, który pokazuje, że jest niesamowitym piłkarzem. Wystarczy popatrzeć jakie bramki zdobywa w drużynie Kłusaków.<br>

    4. Weterani. Tutaj troszkę nie zgodzę się z Twoją opinią o Franku. A może i zgodzę ;) Chcę go widzieć w innej roli, aniżeli w tym sezonie. Chcę widzieć Lamparda bez jakiejkolwiek kontuzji, grającego tak jak w poprzednich sezonach! Drogba wydaje mi się jest na tyle mądrym człowiekiem/piłkarzem iż nie będzie stwarzał jakiejś niepotrzbnej, złej atmosfery z powodu częstszego przesiadywania na ławce. Paulo Ferreira, dziękujemy za wszystko ale to już chyba koniec? Malouda, jestem za odejściem Francuza, na jego miejscu z otwartymi ramionami powitałbym Hulka. Jestem pewien, że sprawdziłby się doskonale.<br>

    5. Skład na sezon 11/12<br>
    Cech(jakiś młodzian na ławkę)<br>
    Ivanovic/Bosingwa--Luiz/Alex--Terry--A.C­­ole(van Anholt)<br>
    Essien--Ramires/Mikel--Lampard/Josh<b­r>
    Sturridge--Torres/Drogba--Hulk/Zhirkov&l­t;br>
    <br>

    Co o tym sądzicie?

  • Komentowany temat:United górą na SB pierwszy raz od 9 lat!

    08.04.2011 15:59

    Szkoda, że są tacy """"kibice"&quo­t;" jak Kafu...a post RedDevils~~ jest żenujący...

  • Komentowany temat:United górą na SB pierwszy raz od 9 lat!

    07.04.2011 13:55

    Trzeba wierzyć, ludzie, którzy pieprzą, że nie mamy szans bo to niby OT. Tak, tylko ilu pamięta mecz z sezonu 04/05 kiedy wygraliśmy na tym OT 3-1...Jak dla mnie jeszcze wszystko się może zdarzyć. Kiedy grają ze sobą takie drużyny jak MU i CFC nie ważne na jakim stadionie grają. Ważna jest mobilizacja, wiara i dyspozycja!

  • Komentowany temat:Evra: Tam nie było faulu!

    07.04.2011 13:47

    Faul oczywiście był.
    A tacy użytkownicy jak: Sharingan123, kraaviec powinni dostać bana. Rozumiem złośc ale wyzwiska typu "Czarnuch" są poniżej krytyki.
    Jeżeli admini tej strony chcą dbać o poziom, który niestety spada, powinni nie cackać się z takimi gnojkami i od razu ban. Może wtedy nie będziemy obiektem szyderstw na innych, dojrzalszych stronach piłkarskich...

  • Komentowany temat:Chelsea stara się o Pirlo?

    23.03.2011 17:30

    Zastanawiam się tylko, w jakim celu takie głupoty pojawiają się na tej stronce...?

  • Komentowany temat:100 mln na trzech piłkarzy?

    21.03.2011 13:47

    @Dziedzic
    Kun jest Argentyńczykiem, nie Hiszpanem x]
    Trzeba podziękować Maloudzie, ewentualnie też Anelce.
    I na lewą stronę chciałbym Hulka/Sancheza, chociaż tego drugiego widziałem tylko na MŚ.

  • Komentowany temat:106 lat Chelsea!

    10.03.2011 13:12

    Panowie i Panie, za miesiąc zatrząśnie się ziemia, ponieważ to będzie dopiero ważna rocznica. Już nie mogę się doczekać....

    Trwajmy w wierze w klub, kibicujmy, i miejmy głęboko w dupie sezonowców i pseudokibiców! Takich Chelsea nie potrzebuje, chociaż, i tu głęboko ubolewam, niestety ma :(

  • Komentowany temat:200 meczy minęło, jak jeden dzień!

    09.03.2011 22:49

    Meczów, nie meczy! Coraz bardziej powielany błąd, który przenika do naszego języka.
    A Ash niechaj łapie formę bo ostatnio prezentuje się średnio.

  • Komentowany temat:Magazyn Zoo: Kibice Liverpoolu najlepsi

    09.03.2011 22:47

    Chyba nikogo nie powinno dziwić, że nie ma tu Chelsea...niestety nasz doping jest słaby. Czasem słychać tylko "Chelsea" "Chelsea" "Chelsea"...

  • Komentowany temat:Mexes: Nie chcę rozmawiać o swojej przyszłości

    09.03.2011 22:43

    Chyba nikt w zarządzie nie jest na tyle głupi żeby ściągać takiego średniaka...chociaż kto to wie. Kiedyś był u nas Tal ;/

  • Komentowany temat:Oceny Sky Sports za mecz z Blackpool

    08.03.2011 12:58

    Pozwolę sobie ja ocenić naszych piłkarzy xD
    ?????!
    Petr Cech - 6 - W sumie OK chociaż mógł się lepiej zachować przy straconej bramce. Plus te sparowanie stosunkowo łatwego strzału na słupek, mogło być inaczej gdyby to wpadło.

    John Terry - 8 - Bramka + soldina postawa. Pod koniec meczu raz sobie odpuścił wybicia piłki i mogło być gorąco.

    Ashley Cole - 5,5 - Średnia gra..Niestety od kilku tygodni Ash gra bardziej słabo niż dobrze. Ciekawe kiedy Cole nauczy się używać prawej nogi, pewnie nigdy.

    Jose Bosingwa - 5,5 - Spoko w ataku. W obronie jak zwykle gra na pograniczu ryzyka. Przez Jose nerwowa końcówka.

    David Luiz - 7 - Solidny występ chociaż słabszy od wcześniejszych.

    Frank Lampard - 8,5 - Chyba jedyny nasz zawodnik, który stroni od głupich błędów. Zawsze pewny chociaż momentami niewidoczny. No i te 2 gole =)

    Michael Essien - 7,5 - Dobry występ Ghańczyka. Nie ma chyba za bardzo się do czego przyczepić.

    Ramires - 7 - Solidna gra, potrafi strzelać także z lewej nogi. Brazylijszyk musi popracować trochę jeszcze nad "faulami". Dziś może nie było to tak widoczne ale Ramires bardzo często fauluje przeciwników w głupi sposób.

    Yuri Zhirkov - 5 - Wg mnie Rosjanin zawiódł. Kontra Blackpool po żenującym i kompletnie niepotrzebnym zagraniu piętką, dużo strat, niecelnych podań. Jurka tłumaczy fakt, iż jest po kontuzji.

    Didier Drogba - 5 - Kilka mega niecelnych podań + raczej bezbarwna gra. Szkoda...

    Fernando Torres - 5,5 - Nie rozumiem niektórych z Was ostro krytykujących Torresa. Płynnie poruszał się po boisku, celnie podawał, szkoda tego strzału w 1 połowie plus tej akcji w drugiej gdzie fajnie wymanewrował obrońcę i oddał strzał zew. częścią stopy. Patrząc przez pryzmat goli to kiepsko, przez pryzmat gry, niekoniecznie. Tylko niektórzy znaFFFcy myślą, że jak zawodnik w ciągu kilku meczów nie odbuduje swojej formy (wg mnie gra Torresa jest z meczu na mecz lepsza) i nie zacznie ładować wszystkim hat-tricków to jest to 50 mln wyrzuconych w błoto.

    Florent Malouda - 6 - Lepszy od Jurka, szybszy, wprowadził trochę ożywienia do gry ale czemu strzela jak osioł na tą bramkę zamiast podawać lepiej ustawionym kolegom. Momentami zbyt egoistycznie.

    Josh McEachran - 6 - Dobrze, niech się ogrywa.

    Salomon Kalou - 7,5 - Karny leciutko wynurkowany ale co tam xD Niestety oprócz super penetrującego podania do Lampsa, Salomon zanotował kilka strat.

  • Komentowany temat:Bez niespodzianki, Chelsea pokonuje Blackpool!

    08.03.2011 12:37

    Wynik trochę lepszy niż sama gra ale jak to mówią zwycięzców się nie rozlicza =)

  • Komentowany temat:Cole narozrabiał z wiatrówką

    27.02.2011 13:41

    Nieodpowiedzialny idiota...

  • Komentowany temat:Torres? Jest poprawa!

    24.02.2011 13:01

    @JoseMourinho
    Wydaje mi się, że nie masz racji, iż Torresowi bardziej zależy na CL. Po prostu widać było, że w meczu z Kopenhagą Fernando już coraz lepiej rozumie się z zespołem. Ciężko było wymagać, żeby w meczach PL "czuł grę" z nowymi kolegami.

  • Komentowany temat:Szczęsny zostanie ukarany?

    24.02.2011 12:50

    Chelsea robi problem...powinniśmy się skupić na grze a nie jakiś pierdołach. Miał prawo tak napisać, przecież istnieje chyba demokracja...A wypowiedzi podobne do tej SupoerLamparda wywołują tylko uczucie wstydu i zażenowania...

  • Komentowany temat:Chelsea siódma pod kątem 'lubianych' klubów przez Polaków

    22.02.2011 17:26

    @bellum

    Patrząc na poziom wypowiedzi ";s pecuf" i pseudo "kibicuf" to niestety najwięcej odpadłoby pewnie z Chelsea...I United.

  • Komentowany temat:Oceny goal.com za mecz z Evertonem

    20.02.2011 16:59

    Aroganckie i debile wykonanie karnego przez Anelkę - 1

  • Komentowany temat:Gronkjaer: Dzięki mnie Abramowicz kupił Chelsea

    20.02.2011 16:54

    Ciekawe ilu pamięta tego sympatycznego Duńczyka grającego w niebieskiej koszulce =)?

  • Komentowany temat:Mourinho z powrotem w Chelsea?

    20.02.2011 16:53

    Może kiedyś =)

  • Komentowany temat:Petr Cech ratuje remis, Fulham 0:0 Chelsea!

    14.02.2011 23:37

    ixariilCFC - ale wpierw ty idź do łazienki i wyjeb sobie tym pustym łbem w umywalke, ok ?

« Poprzednia 2 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7261 dni

  • Online: 225
  • Użytkowników: 352082
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373