Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 23

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: ja16

Znaleziono 23 komentarze użytkownika ja16
  • Komentowany temat:Oceny użytkownika

    20.09.2012 21:54

    kurcze ja dalej nie moge zrozumiec czemu Daniel nie dostaje szans na gre przeciesz to jest nie samowity piłkarz i produktywny :/ a jeśli nie będzie dostawał szans to odejdzie a stracic takiego zawodnika będzie oslabienie :(

  • Komentowany temat:Pierwszy mecz sparingowy Waszymi oczami

    18.07.2012 00:42

    Ross Turnbull
    Hutchinson-Luiz-Chalobach-Ferreira
    Josh McEachran-Michael Essien
    Kevin-Marin-Kakuta
    Lukaku

  • Komentowany temat:EURO 2012. Zwycięstwo Hiszpanii, 2 gole Torresa

    15.06.2012 00:02

    Brawo Torres bardzo dobra gra:D mam nadzieje że te bramki całkowicie go odblokują i będzie miażdżył obrony przeciwników w PL<king>

  • Komentowany temat:Umarł Król! Didier oficjalnie odchodzi z Chelsea

    22.05.2012 23:30

    łezka się kręci :( legenda odchodzi pozostanie w naszych sercach Tito na zawsze niebieski :D ":D

  • Komentowany temat:Triumf Chelsea w Lidze Mistrzów!

    20.05.2012 01:48

    http://www.youtube.com/watch?v=l0RTMLk2p­kI&feature=related

  • Komentowany temat:Triumf Chelsea w Lidze Mistrzów!

    20.05.2012 01:46

    to do mnie nie dociera Jezu Chelsea najlepszym klubem w europie jestem dumny :D :D

    nie wie co napisać z radości brak mi słów :D a to dla wszystkich kibiców coś dla niebieskiego ucha :D :D
    http://www.youtube.com/watch?v=gbQBxS_gy­Ws&feature=fvwrel

  • Komentowany temat:Grant: Di Matteo zasłużył na stałą posadę

    25.04.2012 15:46

    jak Chelsea wygra ligę mistrzów to Abram poleci z kontraktem do RDM :D

  • Komentowany temat:Torres: To spełnienie marzeń dla każdego z nas!

    25.04.2012 13:23

    co ty tam Nando wystukałeś że torres i drogba :/
    cała drużyna wywalczyła i cała drużyna będzie walczyć o puchar a nie tylko 2 znakomitości :P

  • Komentowany temat:Oceny goal.com: Ashley Cole najlepszy!

    24.04.2012 23:26

    powiem krótko dalej to do mnie nie dociera jestem w 7 niebie :D tylko żal że bez JT, ivana,ramiego i raula zagramy :/

  • Komentowany temat:Di Matteo odpowiada krytyce

    23.04.2012 11:20

    ja widzie że wszystkich boli że Chelsea pokonała FARSE :/ nie rozumiem ich argumentów stylu zę chelsea gra defensywnie to jest anty football to jest śmieszne moim zdaniem :/ a że RDM siega po doświadczonych weteranów to coś złego po prostu żal im wszystkim dupsko ściska że się podnieśliśmy z kryzysu :D :D
    The BLues 4 ever:D :D

  • Komentowany temat:Statystyki z meczu Chelsea vs Barcelona

    19.04.2012 05:01

    Statystyki nie grają nie liczy się kto ile miał czasu piłkę przy nodze :/
    wojny cdn na CN:D

  • Komentowany temat:One Step Beyond! CFC 1:0 FCB!

    18.04.2012 23:08

    kurde ja zawału prawie dostałem :D kocham Chelsea <3
    jestem dumny z The Blues :D :D czas na kanonierów :D

  • Komentowany temat:Kadra na mecz z Barcą

    17.04.2012 22:31

    kurde boje się trochę że Davida nie bedzie i co za tym idzie Cahill, będzie grał :/
    ale napewno damy rade zemścimy sie za 2009r wiara skupienie doświadczenie i miłość do sportu i klubu wygra nad Katalonią THE BLUES do przodu :D

  • Komentowany temat:Letnie sprzątanie w Chelsea

    29.03.2012 23:07

    Essiena sprzedać dobre żarty on jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników a z resztą nie ma co się dziwić że ma słabsze występy ciekawe jak wy byście grali jak przez pół roku piłki przy nodze byście nie mieli ??

  • Komentowany temat:Letnie sprzątanie w Chelsea

    29.03.2012 19:58

    Bronek powinien zostać tak samo zapomniany Kalou, Obi, Titto, a do reszty dorzucił bym Raula.
    Ja poresztą dal bym wreszcie szanse gry naszym młodziakom takim jak Bertrand czy McEachran no i Lukaku oraz Kakuta
    chętnie na prawej obronie bym zobaczył van der wiela
    i jakiegos kata np.cavani Falcao albo van persie ale z tym ostatnim to mażenie ale i tak nasze komentarze nic nie dadzą bo Abram będzie decydował z Obecnym lub innym trenerem :D

  • Komentowany temat:Chelsea vs Benfica na Polsacie

    28.03.2012 20:20

    NO kur.... wreszcie bo ciągle barca real aż żygac sie che facepalm
    no i wreszcie spokojnie porządny mecz sobie oglądne <brawo> :D

  • Komentowany temat:Starcie Niebieskich! City vs Chelsea

    19.03.2012 16:46

    ja bym chętnie zamiast cola zobaczył Ryan Bertrand a tak po za tym to jestem pewny na 100% że to będzie pierwsza jedenastka :P a i DO BOJU THE BLUES :D

  • Komentowany temat:Inni z gratulacjami dla Chelsea

    15.03.2012 12:29

    hehe:D sebastian111 moi rodzice też spać nie mogli :P jestem dumny z THE BLUSE :D

  • Komentowany temat:Boas: Szukając Fernando

    05.02.2012 13:22

    mam nadzieje że torres się odblokuje i z drogbą zrobią festiwal goli a niedowiarki zamkną wreszcie ryje :) widze że drogma ma zwyszkową forme więc wiosna zapowiada się ciekawie ale żeby jeszcze taktyka zaczeła działać :D

  • Komentowany temat:

    29.04.2011 07:32

    no kurde to musi za owocować tak jak jest wspomniane wyżej "Kiedy masz takich świetnych zawodnikówOni, obaj mają niesamowicie, gigantyczne umiejętnośći"
    a po resztą mogą wyjść tak
    Drogba-Torres
    Malouda-Lampard
    Obi-Essien
    A.Cole-Terry-David Luiz-Ivanovic
    Cech
    <king>

  • Komentowany temat:Wesprzyj niebieskiego brata - EDIT!

    11.04.2011 23:31

    3maj się jesteśmy z tobą mam nadzieje że jutro nasi ulubienicy sprawią tobie i nam wszystkim prezent a Fernando i Drogba strzela po 2 bramki

  • Komentowany temat:Tottenham po Drogbę?

    06.03.2011 19:33

    co wy tu pieprzcie Drogba za Bale ?? nigdy w życiu a że drogbie nie idzie w tym sezonie to nie oznacza że odejdzie on dla nas za dużo zrobil by go skreślac on jeszcze pokaże że żaden napastnik nie jest wstanie go wygryśc ze skladu a że teraz siedzi na ławce to tylko go zmotywuje do boju i po nastębne wspaniale bramki :D TITO<king>

  • Komentowany temat:Venables: Drogba powoli staje się zapomniany

    26.02.2011 16:30

    to jest trochę niefer że tito siedzi na ławie ale zobaczymy czy odejdzie ja w to nie wieże żeby Drogba opuścił Stamford bridge :]

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 23
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373