Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 30

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: antyreal

Znaleziono 70 komentarzy użytkownika antyreal
  • Komentowany temat:Cech: Mecz z United jest jak walka tytanów

    04.02.2012 20:28

    Oj będzie się działo. Mam nadzieję, że w końcu zobaczę dobry futbol w wykonaniu Chelsea

  • Komentowany temat:Chelsea prowadzi rozmowy z Lille!?

    19.01.2012 07:59

    To było by wspaniałe. Osobiście wolę Hazarda od Modricia :)

  • Komentowany temat:Chelsea zaakceptowała ofertę za Alexa

    14.01.2012 20:24

    Dzięki za te piękne rzuty wolne i ogólnie za całą grę. Trzymaj się <papa>

  • Komentowany temat:'Bizon' wraca na 'pastwisko'

    09.01.2012 20:18

    Całe szczęście. :) Już mi go zaczynało brakować.

  • Komentowany temat:Moutinho wraca na listę życzeń Chelsea?

    07.01.2012 09:25

    Fajnie by było jak by przeszedł, bo to świetny rozgrywający i właśnie gracza na tą pozycję Chelsea najbardziej potrzebuje.

  • Komentowany temat:United zabiorą Chelsea Cahilla?

    06.01.2012 10:57

    Jak nie chce to nie. Za taką kasę niech sobie idzie do tego śmiesznego Manchesteru. Ten koleś jest nie do końca przy zdrowych zmysłach, jestem ciekawy czy w Boltonie zarabiał chociaż połowę tego co chce zarabiać.

  • Komentowany temat:Ferguson chce... Lamparda w United?

    06.01.2012 10:46

    Ale zwała :D . Naprawdę te brukowce nie mają już co wymyślać? Przecież jest tylu piłkarzy na świecie.

  • Komentowany temat:Happy New Blue Year!

    31.12.2011 15:14

    Dzięki i wzajemnie :) .

  • Komentowany temat:Oceny SkySports za mecz z Fulham

    26.12.2011 17:11

    Piątka dla Torresa to naprawdę skandal, ponieważ zagrał niezły mecz. Zasłużył na siódemkę.Gra Lamparda coraz bardziej mnie irytuje, bo strasznie spowalnia grę i jest bardzo niedokładny. Jest czego żałować, że Pastore nie przeszedł do Chelsea.

  • Komentowany temat:Wymiana: Malouda za Krasica?

    26.12.2011 10:04

    Trzeba przyznać że Maloudzie daleko do formy chociażby z poprzedniego sezonu. Wszystko zależy ile też The Blues musieliby dopłacić do tej transakcji. Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłoby jeszcze dodanie Alexa i wtedy już nic nie dopłacać.

  • Komentowany temat:Joe Cole: Brakuje mi Chelsea!

    26.12.2011 09:54

    Szkoda, że tak się skończyła jego przygoda z Chelsea. Był naprawdę dobry. Był jednym z najszybszych piłkarzy w Anglii i miał niezłą technikę. Dobrze że po tym wszystkim umie się zachować.

  • Komentowany temat:Wesołych, Niebieskich Świąt!

    24.12.2011 13:22

    Wesołych świąt :)

  • Komentowany temat:Podziękowania dla Wietnama

    15.12.2011 18:21

    Dzięki za wszytko ;)

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Wolves

    26.11.2011 15:46

    Dobry skład w końcu nie ma Mikela i Maloudy. Drogba naprawdę zagrał dobry mecz z Bayerem więc nie wiem czemu tak chcecie Torresa. Może w drugiej połowie, chociaż mówiło się o powrocie formy a tu nic ale mimo wszystko wierzę w El Nino

  • Komentowany temat:Recent Form czyli co AVB ma do dyspozycji

    23.11.2011 16:57

    Świetny felieton. Ja uważam że trzeba podziękować i się pozbyć kilku piłkarzy: Kalou, Ferreira, Alex, Malouda. Wypożyczyć trzeba: Romeu, McEachrana(który niestety nie gra) i Lukaku aby się rozwinęli bo treningi to nie to samo co regularna gra. W zimie powinno się kupić: Perreire, Hazarda i osobiście podoba mi się gra Inlera z Napoli, choć jest defensywnym pomocnikiem to wtedy Meireles wraz z Lampardem mogli by się wziąć za rozegranie, bo przecież Meireles posiada świetne zagrania i ma bardzo dobry przegląd pola. Skład: Więcej gry Meirelesa i Torresa w pierwszym składzie. Uważam że AVB za dużo zmienia w składzie przez co gracze czasami się nie mogą się zrozumieć na boisku. Oczywiście trzeba robić pojedyncze zmiany w składach ale nigdy przed meczem nie wiemy w 100% kto zagra. Ale i tak uważam że Andre jest bardzo dobrym trenerem i dajmy mu szansę stworzyć zespół o jakim każdy fan marzy.

  • Komentowany temat:Boas: Nie zmienimy swojej filozofii

    29.10.2011 17:24

    Nie czepiając się to była 3 porażka. Chelsea dobrze zagrała szczególnie w pierwszej odsłonie meczu. Gdyby The Blues grali równo i bez głupich błędów które się każdemu przytrafiają to byśmy na luzie wygrali

  • Komentowany temat:Wielkie emocje w przegranych derbach

    29.10.2011 17:19

    Muszę wam powiedzieć że byłem pod wrażeniem naszej gry po pierwszej połowie, szczególnie Mikela którego wielkim fanem nie jestem bo wolę Meirelesa ale też nic do niego nie mam. Trochę zawiódł Daniel, zdecydowanie nie miał dnia ale to młody zawodnik, z resztą się każdemu zdarza. Szkoda tego meczu bo Chelsea zagrała dobrze prócz paru błędów

  • Komentowany temat:Cech zadowolony z szerokiego składu

    03.10.2011 20:57

    Święta prawda. Dzięki temu piłkarze bardziej się przykładają do treningów.

  • Komentowany temat:Lukaku zachwycony swoim występem

    22.09.2011 17:53

    Uważam że dobry mecz tego zawodnika, może nie jakiś super ale niezły. Pamiętajcie że on ma dopiero 18 lat więc od razu nie wymagajcie tak dużo. Mam nadzieję że ten gracz jest naszą przyszłością.

  • Komentowany temat:Pochwały dla Daniela

    17.09.2011 09:09

    Daniel jest w super formie i myślę że to nie wszystko na co go stać. Jest młodym zawodnikiem który się powinien rozwijać i oby tak było.

  • Komentowany temat:Szewczenko: Torres nie przestał być najlepszy

    17.09.2011 08:59

    Myślę że El Nino potrzebuje się odciąć od dużej presji jaka na nim spoczywa po kwocie transferu. On potrzebuje regularnej gry i mam nadzieję że teraz jego morale po meczu z Bayerem będą wzrastać.<brawo> to się należy Torresowi za tam ten mecz.

  • Komentowany temat:Bitwa o Anglię! Manchester United - Chelsea!

    17.09.2011 08:22

    Jesteśmy na fali i jeśli wszystko wyjdzie jak powinno to mamy duże szanse. Oby z Old Trafford piłkarze wrócili z trzema punktami :)

  • Komentowany temat:Courtois zadowolony z wypożyczenia

    12.09.2011 17:44

    Świetny był ruch z tym wypożyczeniem, bo Courtois gra w jednej z najlepszych lig, jeśli nie najlepszej a w dodatku ma pierwszy skład po odejściu De Gei.

  • Komentowany temat:LM: Czas na Bayer!

    12.09.2011 17:38

    Zawsze jest dobrze zacząć taki turniej, oczywiście skończyć też :) . Szkoda że Lukaku nie został wpisany do Ligi Mistrzów, np. zamiast Ferreiry, bo mamy bardzo dużo obrońców. Nie mówię że to źle tylko szkoda mi Romelu :( .

  • Komentowany temat:Bendtner: Mogliśmy zremisować

    11.09.2011 20:39

    Niech Bendtner się cieszy że było tylko 2:1, bo mogło być więcej.

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 30
  • Użytkowników: 352171
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373