Czwartek, 11 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 37

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: Miley

Znaleziono 122 komentarze użytkownika Miley
  • Komentowany temat:Zagłosuj na gola sezonu Chelsea 2010/2011!

    06.05.2011 18:38

    Drogba vs Arsenal xD

  • Komentowany temat:Wesołych Świąt!

    24.04.2011 09:53

    Chlebka ! xd

  • Komentowany temat:Wesprzyj niebieskiego brata - EDIT!

    09.04.2011 22:58

    bd git ! zobaczysz ;p Zdrówka ! ;)

  • Komentowany temat:Luiz porównywany do Lucio

    17.03.2011 21:49

    Cole - Terry - Bronek - Luiz
    xD

  • Komentowany temat:Multimedia z meczu

    29.01.2011 18:41

    Kocham kiedy przekonuję wszystkich do Kalou, a później on udowadnia, że mam 100% racji ;p bramka śliczna! xD

  • Komentowany temat:Wyprawa ne Reebok Stadium!

    22.01.2011 15:13

    Jeżeli spośród ostatnich czterech meczy Bolton potrafił wydobyć tylko jeden punkt to ich formie do dostatecznej trochę brakuje ;p początek sezonu może i mieli świetny ale teraz nie bardzo ;d

  • Komentowany temat:Statystyki: Chelsea trafi na Valencię?

    14.12.2010 20:07

    Rachunki prawdopodobieństwa i jedziesz dalej ! xD

  • Komentowany temat:Odśwież swój pulpit! Nowa tapeta! UPDATE!

    13.12.2010 23:13

    Frania zaje**sta ! xD

  • Komentowany temat:Oceny wg ChelseaLive.PL!

    12.12.2010 19:59

    Dla nas zawsze oceny Chelsea będą wygórowane. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale życzę powodzenia ;)

  • Komentowany temat:Słyszę płaczący głos, widzę upadających bohaterów

    04.12.2010 21:16

    Co do tematu zgadzam się w 60%, ale stylistyka - słabo. ;/

  • Komentowany temat:Visor : Zima gorąca niczym lato?

    04.12.2010 18:58

    Coentrao i Adebayor sa nam zbędni. Szkoda czasu i pieniędzy, bo mamy dobrych zmienników na ich pozycjach. Sturridge i Van Aanholt - mówi wam to coś?
    Natomiast Lukaku to strzał w dychę mimo ceny. Gość kocha ten klub i nie ma wątpliwości, że w grę na Stamford Bridge wkładałby tyle serca i zaangażowania ile miłości.

  • Komentowany temat:

    03.12.2010 15:19

    PS: Co do VDV i Ramiresa to znowu patrzycie tylko na statystyki.. jestem pewny ze gdyby Ramires grał w Tottenhamie też by ogarniał. Raczej wątpię żeby VDV radził sobie równie dobrze w Chelsea jak radzi sobie tam. to jest klub lepszy o klasę, a tam taktyka jest grana pod niego więc głupie gadanie..
    Ramires jest 4 lata młodszy od VDV, a przecież The Blues jest w fazie odmładzania. Nie ma się co dziwić cenie i zaangażowaniu w ten transfer. Ja jestem cierpliwy i myślę, że nasz nowy nabytek jest strzałem w dychę! xD

  • Komentowany temat:

    03.12.2010 15:12

    ee pierdzielenie.. kto to zestawiał? bo chyba ten ktoś nad zbyt osłuchał się tych którzy nie widzieli meczy patrząc tylko na statystyki.. kiepsko ;/

  • Komentowany temat:Małe derby, wielki mecz! Chelsea vs Fulham

    08.11.2010 15:11

    miejmy nadzieje ze Franek juz wroci i w drugiej polowie zastapi Zhirkova xD

  • Komentowany temat:Stadion Olimpijski do wzięcia. Co na to Chelsea?

    08.11.2010 14:52

    Ni chuja! w tym przypadku nie klub powinien ustalac warunki a stadion, jest on w genialnym stanie wiec temat powinien pojsc w zapomnienie bo stadion ten nie zostal zbudowany dla klubu tylko klub zostal stworzony dla Stamford Bridge.. nie widze najmniejszego sensu by go zmieniac.

  • Komentowany temat:Z cyklu Poznajcie Nas: Zhirkov

    05.11.2010 21:36

    Moim zdaniem najcięższa chwilą w moim życiu z Chelsea była śmierć P. Osgood`a.. Bez dwóch zdań ;/

  • Komentowany temat:Oceny od SkySports

    23.10.2010 19:01

    cieszy mnie Bosingwa xD

  • Komentowany temat:McGeady: Najlepsi w Chelsea? Lampard, Drogba, Anelka

    18.10.2010 13:31

    da sie ;d Terry, Terry i Terry xD

  • Komentowany temat:Chelsea nie zapomina o Spartaku

    16.10.2010 16:02

    ej wezcie go wkoncu do tego skladu administracji bo dobre newsy pisze ! xD na co komu wiecej testow?

  • Komentowany temat:Liga Mistrzów: Refleksje

    12.09.2010 21:15

    HIT FAZY GR.: Bayern vs Roma
    NAJGORSZĄ EKIPĘ: Buraspor
    NAJSILNIEJSZĄ (POZA CHELSEA!): Bayern
    WYNIKI NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ:

    14 września 20:45
    Twente 1 - 3 Inter
    Werder 0 - 2 Tottenham
    Ol. Lyon 4 - 1 Schalke 04
    Benfica 3 - 0 Hapoel
    Manchester 0 - 654654654 Rangers
    Bursaspor 0 - 2 Valencia
    Barcelona 5 - 1 Panathinaikos
    Kopenhaga 1 - 2 Rubin

    15 września 20:45
    Bayern 3 - 2 Roma
    Cluj 2 - 2 Basel
    Marsylia 3 - 0 Spartak
    Żilina 0 - 4 Chelsea
    Real Madryt 3 - 1 Ajax
    Milan 2 - 2 Auxerre
    Arsenal 3 - 0 Braga
    Szachtar 2 - 1 Partizan

  • Komentowany temat:19-latek marzy o grze przeciwko Chelsea

    10.03.2010 16:30

    hah ;D goscia chyba glowa boli ;D takie baty dostana ze mu sie odechce ;D xD

  • Komentowany temat:Ile wart medal za mistrzostwo Premier League?

    02.03.2010 14:57

    hah ;D kupic sobie gume za 30gr wygrac premier league zujac ja w buzi ;D i zwiekszyc jej wartosc do 17000? xD fajny biznes ;D xD

  • Komentowany temat:Given krytykuje kibiców Chelsea

    28.02.2010 20:15

    a co ?? terrego wygwizduja na kazdym stadionie oprucz Stamford Bridge to bridga moga na SB. poza tym ciota nie podala reki Johnowi wiec niech zamknie dupe...

  • Komentowany temat:Oceny Chelsea po meczu z Interem

    25.02.2010 00:10

    a mikela nikt oczywiscie nie widzial ... moim zdaniem minimum 7 mu sie nalezal ... ale dupa ...

  • Komentowany temat:Szlagier świętem również dla naszej redakcji

    24.02.2010 18:04

    www.rojadirecta.org/ xD

« Poprzednia 1 Następna »







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7262 dni

  • Online: 37
  • Użytkowników: 352090
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373