aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

Chelsea v City

Chelsea po emocjonującej końcówce i bardzo ciekawym meczu remisuje na własnym stadionie z zespołem West Ham United 2:2.

Na początku gra była dosyć wyrównana. Obie drużyny próbowały atakować, jednak brakowało im nieco dokładności w podaniach czy strzałach.

W 9 minucie strzał z ostrego kąta Remy?ego obronił Adrian, a dwie minuty później po uderzeniu głową Reida bezbłędnie interweniował Thibaut Courtois.

W 17 minucie The Hammers wyszli na prowadzenie po kapitalnym, technicznym uderzeniu Lanziniego zza pola karnego, Courtois nie miał szans na obronę tej piłki.

Po utracie bramki gracze Chelsea zaczęli przeważać na boisku, zdecydowanie częściej atakowali i dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak wciąż brakowało skuteczności w wykańczaniu akcji.

W 21 minucie strzał Kenedy?ego został zablokowany, a uderzenie Ivanovicia minutę później było niecelne.

W 25 minucie Kenedy popisał się dobrą indywidualną akcją, którą zakończył niecelnym strzałem. Trzy minuty później kolejne niecelne uderzenie oddał Willian, a strzał Remy?ego w 30 minucie obronił bramkarz.

Gracze West Hamu rewanżowali się The Blues groźnymi kontrami. W 22 minucie strzał Payeta był niecelny, a po uderzeniu Cresswella w 31 minucie świetną interwencją w obronie popisał się Ivanovic.

W 41 minucie strzał Williana z rzutu wolnego był minimalnie niecelny, ale w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie The Blues mieli jeszcze jeden stały fragment gry i tym razem do piłki podszedł Cesc Fabregas. Hiszpan popisał się kapitalnym uderzeniem w górny róg bramki, którym nie dał żadnych szans Adrianowi.

Pierwsza część gry zakończyła się jednobramkowym remisem.

Od samego początku drugiej połowy widzieliśmy wiele akcji z jednej i z drugiej strony, jednak nadal to Chelsea atakowała częściej.

W 50 minucie świetną okazję po bardzo dobrym podaniu Ivanovicia miał Oscar, jednak jego strzał nie trafił w bramkę. Dwie minuty później uderzenie głową Terry?ego obronił Adrian.

W 57 minucie po strzale Cresswella z ostrego kąta piłka trafiła w poprzeczkę bramki Courtois.

W 61 minucie dobry strzał z daleka oddał Remy, a świetną interwencją kolejny raz popisał się Adrian.
Gracze West Hamu ruszyli do kontry, piłkę otrzymał wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Carroll, uderzył ją obok próbującego interweniować Courtois i zdobył drugą bramkę dla The Hammers.

Po tym golu The Blues zdecydowanie ruszyli do ataku, gra prawie cały czas toczyła się na połowie rywala.

Strzały Traore w 65 oraz Oscara w 71 minucie zostały zablokowane. W 72 minucie uderzenie głową Fabregasa było niecelne.

W 74 minucie kolejny strzał Oscara został zablokowany, a próba uderzenia Fabregasa z przewrotki była niecelna. Dwie minuty później po strzale głową Terry?ego piłka poleciała minimalnie ponad bramką.

W 79 minucie po uderzeniu głową Carrolla świetną obroną popisał się Courtois.

W 82 minucie głową próbował strzelać Cahill, ale piłka po jego strzale nie znalazła drogi do bramki, tak samo jak po uderzeniu Mikela w 84 minucie.

W 87 Traore uratował Chelsea przed utratą trzeciej bramki wybijając piłkę z linii bramkowej po uderzeniu głową po rzucie rożnym.

W 88 minucie szarżujący Loftus-Cheek został nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym West Hamu i sędzia odgwizdał rzut karny, który na bramkę zamienił Cesc Fabregas.

Sędzia doliczył do drugiej połowy ponad 5 minut i obie drużyny miały jeszcze szansę, aby rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść. Najpierw w 92 minucie strzał Payeta z rzutu wolnego dobrze obronił Courtois, a w szóstej doliczonej minucie wielką szansę miał Loftus-Cheek, jednak po jego uderzeniu piłka poleciała minimalnie obok bramki.

Mecz zakończył się remisem 2:2, więc The Blues kontynuują serię meczów bez porażki w Premier League. Był to bardzo ciekawy mecz, wiele działo się na boisku, oglądaliśmy dwie wspaniałe bramki w pierwszej połowie, które są największą ozdobą dzisiejszego spotkania. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Cesca Fabregasa, zdobywcy obu goli dla Chelsea, dobrze grali również Kenedy, Willian czy wprowadzeni z ławki Pedro, Traore i Loftus-Cheek, który wywalczył rzut karny w samej końcówce.

didiush20.03.2016 10:42

@TheyCallMeJoey - dokładnie tak, to było widać od początku sezonu i sam Ivanovic powiedział, ze powinno się wymienić pół składu, a nie trenera... chociaż muszę przyznać, że w tym meczu widziałem sporo walki, ale to derby, więc daleko idących wniosków bym nie wyciągał

nie mam pojęcia dlaczego gramy Braną na prawej stronie, nigdy nie był szybki, ale ten sezon jest już bardzo słaby. w chwili obecnej powinien grać obok JT na środku, bo chyba jest trochę lepszy od Cahilla. Dave na lewej stronie nie daje nam zbyt wiele w ofensywie, jest znacznie lepszy na prawej stronie.

na plus Kenedy, RLC i Pedro dużo dzisiaj dawał z siebie. chyba jedyny zawodnik, który mając piłkę na lewej nodze nie próbuje za wszelką cenę dograć prawą i nawet nieźle mu to wychodzi. Fabs bardzo dobrze, Wilian na w miarę normalnym poziomie, ale wcale nie jest lepszy niż w poprzednim sezonie. to jest troche jak ze Smallingiem w ManU - najlepszy jakiego mają, ale ciągle bez szału. Oscara nawet nie komentuje, bo to już jest żałosne. nie wiem dlaczego niektórzy tutaj tak się upierają na tych 2 napastników, dlaczego uważacie, że wtedy więcej byśmy strzelali bramek? mając 5 pomocników nie potrafimy stworzyć okazji jednemu napastnikowi, a co dopiero dwóm...

HazardForever20.03.2016 08:31

Szkoda tego remisu:(

dex20.03.2016 06:55

conte naprawi Chelsea 4 trasferami Vidal,griezmann,stones,isco albo gotze i wracamy na szczyt

Pepe7719.03.2016 21:44

Widząc w składzie ivanovica można być pewnym ze Chelsea straci bramkę. Szanuję Bronka za wszystko co zrobił dla klubu ale jego czas dobiegł już końca. To nie Terry latem powinien odejść tylko Ivanivic. Brawa za dobre wejście dla RLC.

CFCHeadhunter19.03.2016 20:58

Oscar = Regionalliga w Niemczech. Podziękujmy temu Panu za cały wkład w CFC i w końcu go sprzedajmy bo jest beznadziejny.

Nieznany19.03.2016 18:54

Ten remis niewiele nam daje. Od odejścia Mou nic się nie poprawiło tak naprawdę. Są okazyjne błyski ale za Mou też były. Efekt nowej miotły nie zadziałał.

To doskonale pokazuje, że za obecną sytuację odpowiadają w głównej mierze piłkarze i poza zmianą trenejro na następnym sezon, powinno też nastąpić małe odświeżenie kadry.

Ktbffh.

przemas233319.03.2016 18:32

jaro9,wierzyłem i to bardzo,bo widać że rywale z top 4 grają w kratkę.Jedynie lisy cisną,a pozostali sam wiesz jak człapią,więc szanse były jakieś.

jaro919.03.2016 18:24

@przemas2333 nie gadaj że do tego meczu wierzyłeś ze uda sie wbić do top4?

CFC7519.03.2016 18:19

Cieszy mnie fakt, że następny mecz bez porażki i nie daliśmy tej przyjemności Młotom wygrania z Chelsea.
Jak co mecz były kontrowersje, ale niestety nikt nie ma wpływu na decyzje sędziów, dla tego jestem, by jak najszybciej wprowadzono powtórki telewizyjne dla sędziów .