Poniedziałek, 15 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 25

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: CFCmaniak

Znaleziono 155 komentarzy użytkownika CFCmaniak
  • Komentowany temat:Multimedia z meczu

    29.10.2011 17:32

    Carmel, ja obwiniam Cecha jedynie przy bramce Walcotta. Tam się mógł bardziej postarać, w następnych bramkach to już bardziej zasłużyli na karę obrońcy...

  • Komentowany temat:Statystyki z meczu Chelsea - Arsenal

    29.10.2011 17:30

    W statystykach byliśmy lepsi, ale co z tego, oni strzelali bramki...

  • Komentowany temat:Multimedia z meczu

    29.10.2011 17:24

    Puściliśmy kilka głupich bramek, czyli przez nasze błędy.
    Np. nie upilnowanie po lewej strony boiska Bosingwy bodajże przez Van Persiego musiał Sturridge działać albo głupie podanie Maloudy i upadek Terrego. Krótko mówiąc: 'Pod koniec sami się wykończyliśmy..."

  • Komentowany temat:Boas: Nie zmienimy swojej filozofii

    29.10.2011 17:19

    Lepiej jak będziemy się uczyć na błędach w PL niż w CL... Chociaż najlepiej się uczyć na błędach innych, ale cóż... nie zawsze będziemy wygrywać. Straciliśmy rytm gry w drugiej połowie, coś było nie tak z Chelsea

  • Komentowany temat:Wielkie emocje w przegranych derbach

    29.10.2011 17:06

    Trudno... przynajmniej mamy nauczkę, że gra się do końca i że jak się wygrywa to nie można zapominać o obronie. Pierwsza połowa była nasza, szczerze mówiąc w drugiej połowie jedynie podniosła nas bramka Maty. Gdyby nie to, już byśmy byli bez szans...

    Musimy się pozbierać jak Man Utd. po derbach, zacisnąć zęby i grać dalej. Mistrzostwo ucieka, ale to jeszcze do połowy sezonu jeszcze nie rozegrano. Mamy szanse, jednak jak będziemy marnować jak z QPR lub ze Stoke na początku sezonu z remisem to się nie dziwie że nie zdobywamy takich tytułów.

  • Komentowany temat:Oceny SkySports. Van Persie najlepszy

    29.10.2011 17:01

    M9oje typy:

    Chelsea:

    Cech 5
    Bosingwa 5
    Terry 5
    Ivanović 5
    Cole 6
    Ramires 6
    Lampard 7
    Mikel 5
    Sturridge 5
    Torres 4
    Mata 7

    Rezerwowi

    Meireles 5
    Lukaku 5
    Malouda 4

    Torres i Malouda fatalnie. W połowie zgadzam się z ocenami...

  • Komentowany temat:Ramsey: Pokazaliśmy charakter

    29.10.2011 16:59

    Mieliście farta że nie dostał Szczęsny czerwonej, bo byłoby po meczu i koniec...

    Zagraliśmy fatalnie w drugiej połowie...

  • Komentowany temat:Luiz: Muszę się rozwijać

    02.06.2011 13:18

    Dokładnie musi się rozwijać, bo nie chcę widzieć jego fatalnych wślizgów jak to było w 30 sekundzie w spotkanie z Manchesterem. Ale nie można go skreślać, może już będzie grał znacznie lepiej :D

  • Komentowany temat:Nigeria z Mikelem w składzie ogrywa Argentynę

    02.06.2011 13:17

    Nigeria wcale nie jest słabą drużyną, są kandydatem na Copa Africa :)

  • Komentowany temat:Milan pokusi się o Drogbę?

    02.06.2011 13:15

    Jak już sprzedać Drogbę, to tylko za Teveza... jest lepszy, możemy zobaczyć to po jego bramkach. Poza tym jest szybki, na inną ugodę z Drogbą się nie zgadzam...

  • Komentowany temat:Agent: Borini wybrał Parmę

    02.06.2011 13:13

    Głupio, znowu stracimy młodego, utalentowanego zawodnika jak Stoch. Nieciekawie ;/

  • Komentowany temat:Kaka i Higuain w Chelsea?

    02.06.2011 13:12

    Oby dwóch nie chcę, nie są nam potrzebni...wole już Nasri

  • Komentowany temat:Guardiola za rok, Hiddink przez sezon

    01.06.2011 17:36

    Ja wolałbym, żeby Guardiola pokierował drużyną gdzieś tak z 4 lata, bo ciągle na pewno nie będzie...

  • Komentowany temat:Nasri odejdzie z Arsenalu?

    01.06.2011 17:35

    Nasri jest niezły. Szybki, młody, mógłby dużo zrobić dla Chelsea :)

  • Komentowany temat:Anglia wygrywa z McEachranem w składzie

    01.06.2011 17:33

    Jest to piłkarz z przyszłością jak Terry czy Lampard :)

  • Komentowany temat:Krul: Neymar? On przejdzie do Chelsea

    01.06.2011 17:32

    Chciałbym aby był w Chelsea. Myślę, że jest lepszy od Lukaku. Wydaje się trochę, że jest gwiazdorem, ale nie takim jak C.Ronaldo czy Balloteli...

  • Komentowany temat:Luiz chce Kakę w Chelsea

    01.06.2011 17:31

    Kaka? Nie, nie chcę go. Wypali się jak Szewa czy kto inny...

  • Komentowany temat:Chelsea robi najgorsze transfery w Premier League!

    01.06.2011 17:29

    Trudno, nie każdy transfer jest genialny. Najważniejsze, że to tylko w Premier League ;)

  • Komentowany temat:Benitez zastępcą Ancelottiego?

    21.04.2011 21:09

    Ja chcę aby Ancelotti został. Koniec kropka ;)

  • Komentowany temat:Demba Ba: Stać nas na pokonanie Chelsea

    21.04.2011 21:06

    Nie wygrają... jak nie potrafią utrzymać wyniku 2:0 i to jeszcze dla siebie korzystnego...

    (mecz z MU to był)

  • Komentowany temat:Cech zadowolony z powrotu do formy

    21.04.2011 21:04

    Forma wróciła w dobrym czasie...Poradzimy sobie. Fotel lidera jeszcze zdobędziemy :D

  • Komentowany temat:Ancelotti: Wszystko jest możliwe

    21.04.2011 21:03

    6 pkt... a było 9... powoli ich podgonimy :D

  • Komentowany temat:McLeish: Wczesny gol ustawił mecz

    21.04.2011 21:02

    Rozegraliśmy się po tej 1 bramce. I tak powinniśmy zaczynać mecze.

  • Komentowany temat:Oceny Sky Sports za mecz z Birmingham

    21.04.2011 21:01

    Bertrand dostał by 6 gdyby nie asysta ;p

    Oceny nawet w miarę dobre...

  • Komentowany temat:Z obozu rywala: Brak Rooneya na treningu

    05.04.2011 19:42

    Jak go nie będzie, to wcale nie będzie trudno. Trzeba tylko to wykorzystać!







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7266 dni

  • Online: 25
  • Użytkowników: 352177
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373