Niedziela, 14 czerwiec 2026 r.

Osób on-line: 21

Premier League 2010

ChelseaLive

panel logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj sie.

tournee
Western Sydney Wanderers vs Chelsea
28.06.2026, 20:45
Do meczu pozostało:

Relacja live

shoutbox

Tylko zalogowani mogą dodawać shouty.
  • Oski

    10.06.2026 21:39

    norbi dalej nagrywa, ciekawe czy placek ogląda

  • Oski

    04.06.2026 11:35

    :|

  • patryk89

    03.06.2026 14:46

    :)

  • GruppenfuhrerWolff81

    30.05.2026 21:11

    4rsenal :D :D :D

  • Oski

    27.05.2026 17:32

    ciekawe co mat myśli o sytuacji

  • pawel1

    27.05.2026 13:59

    To prawda stana sie sredniakami.

  • GruppenfuhrerWolff81

    24.05.2026 21:27

    Daremni są i tyle, dlatego zajęli miejsce jakie zajęli, odejdą teraz Pedro i Enzo i będą średniakami na poziomie kogutó

  • Oski

    24.05.2026 19:05

    dlaczego co kilka sezonów ten klub musi zająć tak niskie miejsce w lidze

  • Oski

    24.05.2026 19:04

    jusz nie

  • Oski

    24.05.2026 18:43

    jest jeszcze szansa na lige europy

  • Oski

    22.05.2026 11:17

    Harry kane wybudował dom obok ośrodka treningowego Chelsea. co myślicie o takim transferze?

  • szielinski0101

    21.05.2026 13:00

    sdf

  • knowakowski88

    21.05.2026 12:59

    ffd

  • adwysocki

    21.05.2026 12:58

    sdds

  • mkrawczyk92

    21.05.2026 12:57

    dsad

  • exoticdreamdcus1

    20.05.2026 09:00

    Exotic Dreams DC

  • jaysprinterpartss

    20.05.2026 07:05

    jaysprinterpartss

  • GruppenfuhrerWolff81

    17.05.2026 10:51

    Wywalenie trenera w połowie sezonu rozwaliło drużynę, trzeba powiedzieć jasno, klub ma CENZURAi u sterów, spójrzmy na Lecha, wytrzymali kryzysy i drugie mistrzostwo z rzędu, tu oszołomy zza oceanu ruinują markę wybudowaną przez cara Romana

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    Poza tym to może gra joao pedro

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 22:24

    To jeden z niewielu pozytywów w tym sezonie, raczej na koniec .

  • Oski

    16.05.2026 19:06

    Alonso osiągnął porozumienie z Chelsea

  • admin

    16.05.2026 18:57

    znajdujesz jakiś pozytyw?

  • Oski

    16.05.2026 18:25

    jak oceniacie sezon? pozytywnie czy raczej negatywnie?

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:50

    Alonso*

  • 8FCChelsea

    16.05.2026 12:49

    Jak Laonso do nas przyjdzie to będzie spoko, jest szansa na niezły sezon. Jak znowu ściągną jakiegoś wuefistę to środek tabeli niestety....

  • Oski

    12.05.2026 23:52

    ludzie

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:56

    Aston Villa gra z city jeszcze

  • Hazard1995

    08.05.2026 11:55

    No to trzeba ograć liverpool aston Villa w finale LE , co ciekawe bramka w 93 minucie meczu Pedro przełamała serię handicap 0:2 specjalnie to zrobili bukmacher

  • Kravitheblues

    04.05.2026 17:24

    chelsea na mistrza idzie

  • LionelRichie

    04.05.2026 09:27

    Hello

  • Oski

    02.05.2026 11:06

    cześć

Archiwum

Komentarze: pepcio85

Znaleziono 188 komentarzy użytkownika pepcio85
  • Komentowany temat:Wenger: Pogratuluję Chelsea złamania mojego rekordu

    30.12.2016 13:10

    Pokonanie przez Chelsea Stoke będzie 13 wygraną z rzędu. Rekord Arsenalu to 14 wygranych na przełomie sezonów 2001-2002/2002-2003.

  • Komentowany temat:Crystal Palace v Chelsea. Zapowiedź

    16.12.2016 15:23

    Koniecznie trzeba wygrać. To jest kolejka, po której można uciec pozostałym na przynajmniej 8 pkt. Arsenal z City na remis, derby Liverpoolu też na remis i wchodzimy z dużym zapasem w okres świąteczny :)

  • Komentowany temat:Holloway: Hazard może stać się najlepszy na świecie

    30.07.2015 14:12

    polać mu ;))

  • Komentowany temat:Mistrz żegna sezon zwycięstwem!

    24.05.2015 22:06

    Pierwsze mistrzostwo Chelsea od kiedy oglądam PL i kibicuję niebieskim. Gratulacje :)
    Loic udowodnił, że zasługuje na więcej szans, powinien być pierwszym wyborem zaraz za Diego niezależnie od tego jakiego napastnika teraz pozyskamy.

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea - Southampton

    15.03.2015 13:51

    Oscar się dzisiaj ogarnie i zagra dobry mecz... Czuję, że nawet strzeli bramę.
    Oby dali radę chłopaki odskoczyć City :)

  • Komentowany temat:Lista uprawnionych do gry w LM i PL

    03.02.2015 23:11

    założę się, że wszyscy najpierw sprawdzają czy Cuadrado może grać w LM :P

  • Komentowany temat:Oficjalnie: Cuadrado nowym piłkarzem Chelsea

    02.02.2015 21:26

    super, wzmocni rywalizację na pozycji Willian/Oscar, chłopaki będą musieli się jeszcze bardziej sprężać :)

  • Komentowany temat:1/2 finału Pucharu Ligi: Liverpool vs. Chelsea

    19.01.2015 23:25

    @alan9876,
    @Petr Cech,
    transmituje... ale dopiero w środę o 23:10 na kanale Polsat Sport Extra, a w czwartek po 13:00 na Polsat Sport News.
    :8

  • Komentowany temat:Fabregas z kontuzją, nie zagra w meczach reprezentacji

    11.11.2014 23:15

    Super, w końcu nie myślą tylko o sobie...

  • Komentowany temat:OFICJALNIE: Oscar 2019!

    10.11.2014 18:17

    Super!!! :)
    A czy Eden już podpisał nowy kontrakt? Coś się kiedyś zanosiło na 5-letnią umowę, i nie wiem czy tylko mi coś umknęło?

  • Komentowany temat:Awans po męczarniach ze Shrewsbury

    28.10.2014 23:44

    Byłem pewny wygranej, nawet nie denerwowałem się oglądając mecz, ale liczyłem na bardziej korzystny rezultat...

  • Komentowany temat:Bezproblemowo awansować do 1/4 COC!

    28.10.2014 13:15

    Jeżeli Costa jest już do dyspozycji to i tak chyba lepiej będzie jak dostanie trochę czasu na odpoczynek - niech wyjdzie dopiero w sobotę na mecz z QPR, z którego obowiązkowo trzeba będzie wyciągnąć 3 pkt.

  • Komentowany temat:United wyciąga remis w doliczonym czasie gry

    27.10.2014 08:16

    Szkoda tej straconej bramki, wiedziałem, że drugiej już raczej nie strzelimy więc liczyłem na to, że już dociągniemy to 1:0 do końca.
    Dobrze, że City przegrało :)

    Bramka Drogby komuś coś przypomniała? Jak dla
    Mnie lustrzane odbicie bramki z LM z finału z Bayernem :D

  • Komentowany temat:Pellegrini z nadzieją na zmniejszenie straty do CFC

    25.10.2014 13:07

    lepiej, żeby scenariusz ułożył się inaczej - City traci pkt z Westham, a my wygrywamy z ManU :)

  • Komentowany temat:Składy: Chelsea vs Arsenal

    05.10.2014 14:42

    myślę, że lepiej by było dać Williana zamiast Schurrle, a w dopiero drugiej połowie ich zmienić, ale Mourinho z pewnością wie co robi :) liczę na wygraną... zwłaszcza po wynikach innych meczy.

  • Komentowany temat:Zwycięskie męczarnie ze Sportingiem

    01.10.2014 09:07

    Gra na dobrym poziomie, najważniejsze 3 pkt. ale chłopaki muszą poćwiczyć wykorzystywanie sytuacji "sam na sam" z bramkarzem. Szkoda akcji Diego, Oscara i Salaha. Powinno być przynajmniej 0:3.

  • Komentowany temat:Mourinho: Zostanę w Chelsea tak długo, jak ona sama zechce

    30.09.2014 10:32

    super, że tak myśli. Nawet gdyby podwinęła się noga i w tym sezonie również nie byłoby żadnego trofeum Jose musi zostać. Zbuduje naprawdę mocny zespół.

  • Komentowany temat:Multimedia ze spotkania z Villą

    28.09.2014 11:19

    świetnie chłopaki zagrali, szkoda tylko akcji Oscara. No i Diego też mógł mieć przynajmniej 2 bramki. Oby tak dalej... :)

  • Komentowany temat:Kłopoty kadrowe Arsenalu

    28.09.2014 11:06

    oj jak mi przykro ;)

  • Komentowany temat:Ramires z kontuzją

    23.09.2014 15:09

    Szkoda... Na szczęście na na jutrzejszy mecz nie będzie tak bardzo potrzebny, więc niech się kuruje :)

  • Komentowany temat:Okiem redaktora - część 3

    01.09.2014 14:00

    KonraddT: "kenijczyka"? :)

  • Komentowany temat:Chelsea liderem po pierwszej kolejce

    19.08.2014 00:27

    O ile dobrze pamiętam pierwszy mecz ubiegłego roku z Hull City bodajże w pierwszej połowie 2:0 i znakomita gra zespołowa - druga połowa była koszmarna.
    Liczyłem, że w tym meczu pójdą za ciosem, chociaż po 4 bramkę... ale niestety nie.
    Zobaczymy co przyniosą kolejne mecze, szczególne brawa dla debiutantów Diego i Fabsa - znakomite występy.

  • Komentowany temat:Burnley vs Chelsea: Zaczynamy!

    18.08.2014 11:19

    Liczę na wygraną minimum 3:0 i wskok na fotel lidera na dzień dobry :)
    w tym 2 bramki Diego to dopiero by była bajka :)

  • Komentowany temat:Mourinho: Drużyna jest gotowa

    13.08.2014 08:23

    Dużo lepiej czyta się takie wypowiedzi niż "nie jesteśmy gotowi", "to sezon przygotowawczy" :)
    Cieszy motywacja Mou, wie co robi, już nie mogę się doczekać poniedziałku :)

  • Komentowany temat:Wygrana z Ferencvaros, kontuzja Drogby

    11.08.2014 11:18

    Oby Drogba szybko się wykurował... Sam Costa ligi nie wygra.
    Gol Fabsa - klasa sama w sobie :) oby więcej takich akcji...







tabela

strzelcy

1.

Arsenal

38

85

2.

Manchester City

38

78

3.

Manchester Utd

38

70

4.

Aston Villa

38

65

5.

Liverpool

38

60

6.

Bournemouth

38

57

7.

Sunderland

38

54

8.

Brighton & Hove Albion

38

53

9.

Brentford

38

53

10.

Chelsea

38

52

reklama
oddzialka




ankieta

wyniki

Mauricio Pochettino: czas się pożegnać?

Zaloguj się aby głosować w sondach

kontuzje

transfery

chelsealive.pl na facebook
zdjecie tygodnia

Sanchez

Nie przypomina Petra Cecha? Sanchez w nowej czapce...

partnerzy

http://www.whufc.pl

Praca w domu Liga Mistrzów 2012

serwis

newsletter

Serwis powstał 24 lipca 2006, czyli ma
7265 dni

  • Online: 21
  • Użytkowników: 352164
  • Newsów: 57271
  • Komentarzy: 739373